Apstinacija..i prekid

A mozda ga ni jedna nije htela?

Znam par njih koji su, kažu, rešili da imaju samo sex sa nekim koga će zaista da zavole i da bude ozb kandidat za veliku ljubav. Inače im je dosta površnosti i ne žele to više. Ne samo među ženama, već i par muških.

Ako je to slučaj, onda to govori da im je stvarno stalo do osobe.
Ako to nije slučaj, onda može i to, nikoga nije mogao da nađe.
Videće već devojka/žena da li je neki smotan tip, i li neko posvećen poslu, deci šta god koji je čekao. mada to deluje baš dugo.
 
Znam par njih koji su, kažu, rešili da imaju samo sex sa nekim koga će zaista da zavole i da bude ozb kandidat za veliku ljubav. Inače im je dosta površnosti i ne žele to više. Ne samo među ženama, već i par muških.

Ako je to slučaj, onda to govori da im je stvarno stalo do osobe.
Ako to nije slučaj, onda može i to, nikoga nije mogao da nađe.
Videće već devojka/žena da li je neki smotan tip, i li neko posvećen poslu, deci šta god koji je čekao. mada to deluje baš dugo.
Hm..
Sve mi se cini da je onda ljubav.
Pricao je kako ce da radi sta god samo da njoj bude dobro to mu je zadovoljstvo..itd...
E sad..

Da li postoji mogucnost da se muski uplasi osecanja
 
Čudna priča, 5 godina.

I ja sam posle razvoda imala duži period, ali ne znam sad ni što, toliko je bilo obaveza oko dece i posla da sam jedva nalazila vreme za spavanje. Bilo je par zainteresovanih, ali ja sam bila potpuno nezainteresovana za muškarce. Stvarno ne znam šta mi je bilo. Obaveze, jako mala deca, sigurno to.

A za ovog tipa nemam pojima. Ako je sam sve vreme, to je čudno.
 
Apstinencija znači samo da je čoveku muka od žena i njihovih budalaština, tako da s prijateljicom postaje ozbiljna veza, samo onda i ona postaje žena i ono što ga je oteralo u apstinenciju, pa....je sve stvar bliskosti...
 

Back
Top