Quantcast

Antikviteti caffe

дрињача

Domaćin
Banovan
Poruka
3.236
Мислим да је једна оваква тема потребна за неформалне разговоре у оквиру овог подфорума, ако имамо да кажемо нешто `оф топик` боље да кажемо на овоме месту, него да кваримо друге озбиљне теме. Ако сматрате да је ово кафанче непотребно, модератори нека избишу.

Ako si iz beograda ili dolazis u bg mogao bih ti pokazati vise predmeta ravnogorskog pokreta,a imam i par kama za prodaju,sto mi je visak.pozdrav
A da li su nove ili već KORIŠĆENE ?!? :lol:
Ово ме подсетило на један догађај. Неки тип у њиви нашао изузетно старе каме од великог историјског значаја. Каме старе Бог зна колико векова, а он уместо да их лепо негде остави и сачува, он их набрусио и наоштрио ко жилет. :lol::lol::lol: Кад сам видео шта је направио мука ме ухватила :cry::mad:

alfonso

Zainteresovan član
Poruka
200
У кад бих ти ја рекао како су Цигани, или ти Роми, чистили римске новчиће шмирглом.:roll: Па када су видели да није у питању злато а они их буд зашто продавали на бувљаку. Није то једини случај, на жалост.

Nelly

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
226
У кад бих ти ја рекао како су Цигани, или ти Роми, чистили римске новчиће шмирглом.:roll: Па када су видели да није у питању злато а они их буд зашто продавали на бувљаку. Није то једини случај, на жалост.
Pa, jel' ti ostao još neki ?!? :-D

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.