Anketa Sankcije Rusiji

Pošto je SS SNS vucic pobedio u Srbiji onda

1649512597889.png
 

Prilozi

  • 1649512573770.png
    1649512573770.png
    11,3 KB · Pregleda: 4
https://www.rtcg.me/magazin/ankete.html

Glasajte za NE braco moja

Komite su preko noci promijenile rezultat ;) pa da ih stignemo

AJDE SRBI POMAGAJTE
Свети је сава једном давно рекао срби се никога не боје али једино када су сложни...
Тако да се Југославија распала управо због тога, што нисмо били сви сложни...
Једни би за америку једни за авропу други за русију
Хеј где би нам био крај када би се срби сложили
Јер само слога србина спашава!
А то остали народи знају и хоће да нас заведу, али русија има план, да нас спаси јер само водка руса опија!
То ти водтка то нет ракија
 
Не знам ко је гласао али ово су реални резултати за Црну Гору... 40% против и остали за...тих 40% су Срби и просрпски Црногорци...
Ma sigurno ima i neki naš...
Znaš i sam ko gadja ruskog golmana u glavu... nit je Hrvat nit je Albanac...

Ako su i Albanci onda piši propalo. Znaš li ti koliko oni imaju dece, pa svakom po mobilni ...
kod njih najstariji pokupi sve mobilne telefone,glasa pa im vrati.
 
Znao sam da si naš :heart:

Svi su isti.

Ovo upustvo za botove kako treba glasati.

Dobio sam dve crvene, po kilo zejtina i šećera, malo li je.

Ovo upustvo za botove kako treba glasati.

Dobio sam dve crvene, po kilo zejtina i šećera, malo li je.

Ovo upustvo za botove kako treba glasati.

Dobio sam dve crvene, po kilo zejtina i šećera, malo li je.
 
za sankcije da se pojacaju, jer medved se tek sada probudio i udara kontra-sankcije, sto je uostalom i bio plan velekog reseta - nema zita nema djubriva nema energije, cene gore, valute u propast, digitalna svetska valuta ...
 
Komite, ali komite koje su placene od Zapadnih NVO (obavestajnih agencija) da botuju i odrzavaju geostrateski polozaj Crne Gore na Zapadu i izvan uticaja Srbije i Hrvatske. Isti slucaj je i na komentarima po Vijestima, bukvalni NATO botovi samo pisu komentare i lajkove i dislajkove prave. To je kad si clan NATO.

Pardon, ne znam sto sa nam napisao Hrvatske, bilo 6 ujutru, tek sam se probudio. xD

Po rezultatima ankete može se videti da su KGB botovi mnogo aktivniji.

Ima ih, nije da nije, 90% komentare i lajkova na portalu Vijesti pisu Zapadni agenti.

Inace time moraju da se susrecu sve zemlje NATO-a, to nije samo vojni savez, nego i medijski, zele da osvoje i drze tvoje medije.
 

Back
Top