Andro

jeli...a odkud ti ovde životati...? misim odkad ti svaćaš međ zagorele i manijake...?
misim znam da si jedno vreme stalno svraćala, pa si otišla međ kul ljude...
 
kao prvo, taj pojam da je čovek androgen, o tome je pričao još i Platon, a ostalo je zabeleženo, tako da to nije novi termin, niti je neki novi pogled na svet.
Ono šta ja imam da kažem o tvojoj temi je da je izvrnuta, jer svako ljudsko biće je jedna celina, koja u sebi ima nefizički ,,muški i ženski princip" ...To ne znači da je osoba dovoljna sama sebi, a nema veze ni sa fizičkim izgledom i nivoom testosterona i drugi hormona, nego prosto ima veze sa usklađenošću ili neusklađenošću, a to se uči kroz posmatranje odraslih dok si još malo, jako malo dete i kao takvo biće širom otvorenih očiju upijaš sve reakcije odraslih iz zajednice u kojoj živiš, onako aseksualno, posmatrajući roditelje i nesvesno se gradeći.



All respect....
 
Sam seksualni čin, koji je muškarcima prioritet (nije slučajno tako kreirano) je ništa drugo do samo način da se odnos izmedju muške snage i ženske slabosti uravnoteži
i bude jedno telo a dva bića...

jeste, meni je internet prioritet, je l to mushki ili zenski
a oni brze pale i lakse odrade valjda
izvinite sto sam smesna : (
 
Odlična tema..:)

Žena kaže; ja sam polovina koja traži nedostajuću drugu polovinu da bih bila kompletna i nalazim upravo to "nešto" kod jedne osobe suprotnog pola..lepo kreirano, čista priroda...
Muškarac razmišlja konkretno i shodno svojim nagonima, pa kaže; fali ti..ccc...
Naravno da to nema veze sa istinom, ženi nedostaje snaga, sirova snaga i energija (strast) koja uliva sigurnost a koja izvire iz
muškog tela, isijava i žena tu snagu apsorbuje i na trenutak je ono što jeste..vrlo brzo postaje ovisnik o tom osećaju, jer je biti kompletan više nego
lep osećaj..isto važi i za jači pol...:lol:
Sam seksualni čin, koji je muškarcima prioritet (nije slučajno tako kreirano) je ništa drugo do samo način da se odnos izmedju muške snage i ženske slabosti uravnoteži
i bude jedno telo a dva bića...

Eee da sam juče umro ne bi znao da je ova Barbara vako pametna. Pravi vilozof....ko bi reko. :deda:
 
Pitanje za vilozofa Barbaru, kad si vako načitana, aj mi reci zašto se većina mojih prepiski završi ovako?
(ja) Hajde ti meni odmah daj sex, a posle će upoznavanje biti nezaboravno.
(ona) ne bih ti se svidjela...
(ja) Dopusti da ja o tome odlučim. Hvala unaprijed.
(ona) ma da, izjebeš i odeš. pa tako je najlakše... nema šanse!
(ja) A zašto žene generalno...a i ti sa njima misle da je to nešto strašno ako ih neko "izjebe" kako ti kažeš? To je sasvim prirodna aktivnost i ne vidim šta bi ti tu moglo naškoditi? Da nisi maloletna možda?
THE END....................:rida:
 

Back
Top