anchi 4 pishtolja

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
kratko i jasno pitanje...ko je vash omiljeni zhenski lik iz stripa...mozhe i glavni junak a mozhe i neki sajd kik il neki koji se pojavljuje...ok izbor i nije tako bogat...s obzirom da 80% stripova koji su kod nas izlazili ima samo mushke u sebi...el se setja neko stripa nachi 4 pishtolja?...to je kao neka epizoda kapetan miki-ja...mislim nisam preterano chitao mikija al kao setjam se tog stripa...kao bakica koja nosi 4 kolta oko pojasa...pushi lulu i sva je shashava setjam se...imal neko taj strip?...manara je lik...evo ga moj omiljeni zhenski lik...manarina heroina
ok mozhda i nije bash heroina...mislim el heroina neko ko nije heroj?...nego samo lik o kome je pravljen strip...koji nije super baja i kome se nishta chudno ne dogadja...on je heroj zar ne?...mislim heroj tog stripa je taj i taj....alan i bob su heroji?...

there r thimes of lies...and times of truth
i say...eye 4 an eye...eye 4 a tooth...

nancybrilli.jpg
 


Zaista nema mnogo ženskih likova.Ko se seća Barbarele, Akse (tako li beše?), Zetari...
Ako se misli na film o Modestinoj mladosti, koji je skoro bio na tv-u, nije baš tolika katastrofa, ali daleko je od dobrog.
 
Hm... Stvarno je malo ženskih likova... Mada, ima ih dosta u Kortu: Soledad, Pandora, ona ruska grofica iz ''Sibira'', čarobnica iz ''Kelta''.
Od ostalih... Hm, Vanija iz ''Jugurte'' mi je super. I one dve klinke iz ''Ghost World''.
 
a da kako da zaboravim VAMPIRELA...

a inache meni je film gadan zbog glavne glumice... jeste da o ukusima ne treba raspravljati, ali meni je ona ruzna kao qur.... mislim, ako cemo verodostojno da prenosimo strip na film, onda je logicno da se uzme neka lepa sexy glumica, koja bi reprezentovala modesti...

bolje da su uzeli jennu jameson, bila bi bolja, a ne ovu ruznojku....
 
Ani 4 pistolja je lik iz Kit Telera, ne iz Kapetan Mikija.
Modesti je klasika, Aksa takodje. Ima i jedan stariji film o Modesti, igra je Monica Vitti, ne lici bas (plavusa, pegava, sisata, guzata Talijanka), ali je bar bila jebozovna.
Dobri zenski likovi:
Arwyn - Sojourn
Miranda Zero - Global Frequency
Emma Bishop - Ruse
Snowwhite - Fables
Angela St. Grace - Codename Knockout
Stephaney Shelley - Kiss kiss bang bang
Black Cat - Spiderman
Emma Frost - X-men
Elektra - Daredevil
Black Canary - JSA
 

Back
Top