ANALIZA................

lav607:
Evo bas sad gledam vecinu vasih slika i dolazim do zakljucka da vecina forumasica vise pripada kategoriji.......
plumpers.jpg
........nego ovoj drugoj........
blonde02.jpg
.....cast izuzecima.........kojih je vrlo malo.........pa samim tim do kakvog zakljucka dolazite........

Ps.Analiza radjena na uzorku od 44 fotke.........

PPS.Naravno pitanje postavljeno prevashodno muskom delu foruma...........mada i lepsa polovina istog moze da da svoj sud o ovoj analizi...........



Dajte ljudi ne zelim da se ovo pretvori u CHAT......budite malo konstruktivniji........[opominje me gazda] :wink:
 
lav607:
Evo bas sad gledam vecinu vasih slika i dolazim do zakljucka da vecina forumasica vise pripada kategoriji.......

........nego ovoj drugoj........

.....cast izuzecima.........kojih je vrlo malo.........pa samim tim do kakvog zakljucka dolazite........

Ps.Analiza radjena na uzorku od 44 fotke.........

PPS.Naravno pitanje postavljeno prevashodno muskom delu foruma...........mada i lepsa polovina istog moze da da svoj sud o ovoj analizi...........

Ne slazem se sa uzorkom od samo 44 fotke... treba tu vise fotki....
:wink:
 
iskreno lave,
nisam shavtila sta je pisac hteo da kaze...
cinjenica je da u srbiji ima mnogo gojaznih ljudi,kao i svuda u svetu.
jedemo junk food,jer rintamo po ceo dan pa nemamo vremena da se bavimo ishranom...
drugo,ne mislim da su ovde na forumu samo neki debeli i ruzni ljudi.i da jesu sta to menja?
ako je neko debeo nema prava na sex i zabavu?
ili ako je neko po necijem kriterijumu ruzan?
lepota izlazi iz unutrasnjosti osobe!
poznajem mnogo prelepih ljudi koji su slika bez tona.
ako sam promasila temu.zakljuci mi keca.
 
xpajamacax:
iskreno lave,
nisam shavtila sta je pisac hteo da kaze...
cinjenica je da u srbiji ima mnogo gojaznih ljudi,kao i svuda u svetu.
jedemo junk food,jer rintamo po ceo dan pa nemamo vremena da se bavimo ishranom...
drugo,ne mislim da su ovde na forumu samo neki debeli i ruzni ljudi.i da jesu sta to menja?
ako je neko debeo nema prava na sex i zabavu?
ili ako je neko po necijem kriterijumu ruzan?
lepota izlazi iz unutrasnjosti osobe!
poznajem mnogo prelepih ljudi koji su slika bez tona.
ako sam promasila temu.zakljuci mi keca.


Sad vec citas kako treba..........sedi........4+ :wink:
 
lav607:
Evo bas sad gledam vecinu vasih slika i dolazim do zakljucka da vecina forumasica vise pripada kategoriji.......
plumpers.jpg
........nego ovoj drugoj........
blonde02.jpg
.....cast izuzecima.........kojih je vrlo malo.........pa samim tim do kakvog zakljucka dolazite........

Ps.Analiza radjena na uzorku od 44 fotke.........

PPS.Naravno pitanje postavljeno prevashodno muskom delu foruma...........mada i lepsa polovina istog moze da da svoj sud o ovoj analizi...........
A zato si ti meni trazio slicicu jel?Da bi ih proucavao i komentarisao sa kolegama sa foruma?...mali,mali :wink:
A da postavim temu,gde cu ubaciti vase slicice?A?
Sta mislite o tome devojke?
Ja vise volim uzivo upoznavanje a ovo sa slicicama je bas bezveze,nista bez live :wink:
 
Usamljena mala:
A zato si ti meni trazio slicicu jel?Da bi ih proucavao i komentarisao sa kolegama sa foruma?...mali,mali :wink:
A da postavim temu,gde cu ubaciti vase slicice?A?
Sta mislite o tome devojke?
Ja vise volim uzivo upoznavanje a ovo sa slicicama je bas bezveze,nista bez live :wink:

Aj da menjamo slicice? :mrgreen: Fale mi samo Gazdarica i Lilu da popunim album.. :D da li ima neko mozda njihove? Mozemo i da se tapkamo... :P
 
Steffan:
Usamljena mala:
A zato si ti meni trazio slicicu jel?Da bi ih proucavao i komentarisao sa kolegama sa foruma?...mali,mali :wink:
A da postavim temu,gde cu ubaciti vase slicice?A?
Sta mislite o tome devojke?
Ja vise volim uzivo upoznavanje a ovo sa slicicama je bas bezveze,nista bez live :wink:

Aj da menjamo slicice? :mrgreen: Fale mi samo Gazdarica i Lilu da popunim album.. :D da li ima neko mozda njihove? Mozemo i da se tapkamo... :P
imam ja lilu.skupljala sam lilo i stitch slicice :lol:
 

Back
Top