Ana Ivanovic vs. Jelena Jankovic

Ne znam ko moze uopste porediti Anu sa Jelenom! Ana je skoro 3 godine mladja, igrala je vec dva gren slem finala, uzela RG, ima 3 turnira I kategorije... Jelena, nijedno gren slem finale (a kamoli titulu), juri poene na turnirama na kojima retko ko od najboljih igracica igra...
I ako bude na mestu broj 1 bice potpuno NEZASLUZENO!

a zasto je uzela RG? zato sto nije bilo justine henan, osim toga mala je glupa, ima tukastu facu,prica ko razmazeno deriste i upravo je ona ta koja igra po malim turnirima, te skuplja poene...jelena je puno normalnija i skromnija, sto je bar za mene kvalitetna osobina sportistkinje
 
a zasto je uzela RG? zato sto nije bilo justine henan, osim toga mala je glupa, ima tukastu facu,prica ko razmazeno deriste i upravo je ona ta koja igra po malim turnirima, te skuplja poene...jelena je puno normalnija i skromnija, sto je bar za mene kvalitetna osobina sportistkinje

Jako mi se svidja tvoj odgovor i vrlo je tacan!!!! Samo da dodam da ana dobija uvek lakse protivnice na svakom turniru!!! Sta bi se desilo kada bi morala da igra sa dve ili tri teniserke iz prvih deset! Prosla bi kao protiv zastin u parizu prosle godine!!!
 
Ne znam ko moze uopste porediti Anu sa Jelenom! Ana je skoro 3 godine mladja, igrala je vec dva gren slem finala, uzela RG, ima 3 turnira I kategorije... Jelena, nijedno gren slem finale (a kamoli titulu), juri poene na turnirama na kojima retko ko od najboljih igracica igra...
I ako bude na mestu broj 1 bice potpuno NEZASLUZENO!
e bas da ce da bude zasluzeno,samo sto vi to necete nikad da priznate jer ce vam biti krivo sto ce neka jelena jankovic smeniti veliku Anu Ivanovic sa trona.....
 
Pravo da vam kazem meni je JJ sto bi se reklo yebozovna devojka. Videli ste u ostalom one slike pre neki dan sa mora. Ima dobro telo, sve atribute, plave okice, jedino ima probleme sa kosom, mogla bi malo da sredi kozu lica i nesto nisam nesto nacisto sve mislim da je sredjivala nosic, pa onda vidim neku sliku pa nisam siguran da li jeste ili nije - ako nije onda i to.

Sto se tice Ane nesto sam razocaran ovim zadnjim slikama. O atributima nema ni govora, a ostalo... Mislim ajde jos i nekako salo na stomaku, ali salo na kolenima i to jos na devojci koja je profesionalni sportista. Prosto mi dodje da se zapitam kako ce da izgleda kad okaci reket o klin.

Eto to su moji utisci o njihovom izgledu, a sad raspalite sa pljuvanjem.
 
Pravo da vam kazem meni je JJ sto bi se reklo yebozovna devojka. Videli ste u ostalom one slike pre neki dan sa mora. Ima dobro telo, sve atribute, plave okice, jedino ima probleme sa kosom, mogla bi malo da sredi kozu lica i nesto nisam nesto nacisto sve mislim da je sredjivala nosic, pa onda vidim neku sliku pa nisam siguran da li jeste ili nije - ako nije onda i to.

Sto se tice Ane nesto sam razocaran ovim zadnjim slikama. O atributima nema ni govora, a ostalo... Mislim ajde jos i nekako salo na stomaku, ali salo na kolenima i to jos na devojci koja je profesionalni sportista. Prosto mi dodje da se zapitam kako ce da izgleda kad okaci reket o klin.

Eto to su moji utisci o njihovom izgledu, a sad raspalite sa pljuvanjem.

Sredjivala je nos ali zbog zdravstvenih razloga tj. operisala je devijaciju, a sto se estetike tice osatao je isti.... Ana jeste lepsa u faci ali ja nesto ne gotivim taj baby face look, a Jeca je mnooogo zgodna ima extra telo a i nije toliko ruzna... Malo samo nos kad bi sredila i bila bi taman... :D
 
A jel' lupila i sakom o sto...

Ma sve mislim da je i to bilo ;)

JJ ima bolje telo,svakako,jos kad ga vidite uzivo...Ih...Ali ima celo ko Alien,faca mi se ne svidja-mada o ukusima ne treba raspravljati,dok po meni Ana ima bolju facu-ostalo ne,ali po samom ponasanju,pricanju....

Koliko god ne voleo JJ,ipak mi je bolje kad igracica ima nesto da kaze,povremeno i pametno,nego ko Ana sto gaji imidz glupave i stidljive devojcice,sto tacno mislim da joj taj imidz sredjuje neki PR menadzer,jer se zna da taj fazon prolazi kod tipova. Jer ako je stvarno onako tupava i da nikad nista nema da kaze,onda jao njoj...
 

Back
Top