Amerikanci jedva spajaju kraj sa krajem: Prosecna plata u Americi za 9% manja nego 2006. godine

Тачно. Само, ти ниси доследан логици и промишљеношћу. Увек Америку представљаш кроз неке клошаре, левичаре и сл. генетски отпад. Као кад би неко Србију представљао као Сан Марино јер се на Дедињу живи добро. Не иде то, колега форумски.

Англосфера је поред Швајцарске и даље недостижна величина за 99.99% универзума.


samo ti zivi tamo u okruzenju crnja latinosa kurda arapa pakija indijaca - da mi ponudis sve pare ovog sveta nikada ne bih napustio Srbiju.

Meni je dobra moja Srbija . I treba da radimo da nam bude bolje a ne da gradimo tudje neprijateljske drzave okupatore.
 
Ако гледаш своја посла и бринеш своју бригу, шта те боле курц да ли амер има или нема?

jako mi je bitno da amer crkne sto pre jer je ta amerika okupator srpskog naroda na Kosmetu i u Republici Srpskoj

Cim pre Amerika prdne u cabar, tim pre cemo osloboditi nasu okupiranu zemlju i nas okupirani narod.
 
samo ti zivi tamo u okruzenju crnja latinosa kurda arapa pakija indijaca - da mi ponudis sve pare ovog sveta nikada ne bih napustio Srbiju.

Meni je dobra moja Srbija . I treba da radimo da nam bude bolje a ne da gradimo tudje neprijateljske drzave okupatore.
Да, али ја сам у окружењу Белог Човека.

На Србији се може порадити кад изумру комунисти.
 
Juče sam slušao za ovu temu nebitan intervju koji je vodio izvesni američki novinar. On (novinar) uzgred pomenu kako je industrija u SAD stala , kako ne radi ni jedna velika fabrika a među ljude se uvukla strepnja mada ga je njegov sagovornik uveravao da što se korone tiče ona neće dugo jer na severu jenjava a na jugu kreće lepo vreme.
 

Back
Top