AMERIČKO RVANJE

Pih to je namestaljka, setite se sta je Hulk Hogan rekao kad se povukao-Ljudi, pa to je samo obican film...
Ima scenario, pocetak, zaplet, rasplet, a dok je budala koji ce gledati nece biti kraja... :)
 
Ma to ti je kao serija za decu...poput "GOKUA" samo sto se svi loze na to jer je to topicno ulicno treskanjne jer ako u Americi na nekoj ulicnoj tuci nevidis neki potez i wwe ti je isto tako kao da si video pticu sa krokodilovom glavom...

Ali je bar zanimljivo pa se svi lozimo...

Meni je omiljeni Matt i naravno da bi voleo da razbije ono crnacko dupe od MVP-a!!!
 
Ma to ti je kao serija za decu...poput "GOKUA" samo sto se svi loze na to jer je to topicno ulicno treskanjne jer ako u Americi na nekoj ulicnoj tuci nevidis neki potez i wwe ti je isto tako kao da si video pticu sa krokodilovom glavom...

Ali je bar zanimljivo pa se svi lozimo...

Meni je omiljeni Matt i naravno da bi voleo da razbije ono crnacko dupe od MVP-a!!!

MVP je bolji......:rtfm:
 
Ma namestaljki ima,to ceo svet zna ali ipak to gleda milion ljudi i dalje pa i ja ali ne mogu biti ni sve namestaljke u svakom trenutku razmislite malo a BATISTA je najbolji,palim se na njega ko hepo kockica,ma jedan je BATISTAAAAAAAAAAA!
 
Najbolji brend americkog rvanja je WWE. TNA je bezveze, glupo i previse nasilno.
Ja sam inace veliki zaludjenik za WWE iako je to gluma.
Mozete da gledate meceve na wwe.com i youtube.com.
Verovatno vecina ne gleda americko rvanje jer je to sve gluma, ali i filmovi su odglumljeni pa ih svi gledaju.
 
Meni su kecheri uvek bili zanimljiviji od akcionih filmova...kao mali sam voleo da gledam Hulk Hogana,Undertakera,Razera Ramona,Lex Lugera,i naravno najveceg kralja Bret Harta...koji je usput dozhiveo 2 srchana udara...eto kako se ta nameshtaljka odrazhava na aktere!!!!
 
Ljudi,tek sam se registrovao i ,,dotrčao,, na ovu temu,jer me američko rvanje privlači iako,znam da je folirancija,volim daa ih gledam kako se valjaju!;)
Veliki sam fan,imam i igrice za komp..bedak su,ali nema veze!Paaaa...neznam,možda mi je to dobro zbog akrobacija ili možda rvača(glumaca).
Upravu ste,bolje je UFC i K1,zato se Brock Lesner bori tamo,a ne više u WWE!
Pozz ;)
 
Ljudi,tek sam se registrovao i ,,dotrčao,, na ovu temu,jer me američko rvanje privlači iako,znam da je folirancija,volim daa ih gledam kako se valjaju!;)
Veliki sam fan,imam i igrice za komp..bedak su,ali nema veze!Paaaa...neznam,možda mi je to dobro zbog akrobacija ili možda rvača(glumaca).
Upravu ste,bolje je UFC i K1,zato se Brock Lesner bori tamo,a ne više u WWE!
Pozz ;)
posalji mi igre ^^
 
100% је намештајка,они то вежбају година и месицима.


Ударају на безболан начин а чини се као да убијају ти ударцем.


Реј Мистерио и Миз,Харт
 

Back
Top