Americko Rvanje

AMERICKO RVANJE OBOZAAAVAM...znaci,na TV-u nikad nisam gledala NISTA sto samctoliko zavolela,i sto mi toliko oduzima paznju,mogla bih po ceo dan da gledam,i ta 2 sata necu propustiti ni za sta na svetu....posle idem kod drugaritZe. . . . .
 
onda imate problema sa vidom...uopshte,ne gledaju samo ti koji slushaju narodnjake ,vec i ljudi koji slushaju i druge vrste zike....ali,slazhem se sa tim da su Grand i Rvanje emisije koje imaju dosta doirnih tachaka...pruzha se ono shto jludi hoce da vide/chuju..npr,koliko prosechnih ljudi ce pre da odgledaju jedan pravi box mech,nego jednu epizodu Americhog "rvanja"..vrlo malo....i to su emisije za shiroke mase..
 
Haha,Sanja,prvo da bi mogla da nam pricas o necemu trebala bi da sacekas bar jos jedno 6-7 godina,svaki drugi post ti je 'jedva cekam da gledam,2 sata,necu da se maknem od tv-a'
Pretera ga,to cak i nije sport,to su sve kaskaderske zajebancije od kojih se cak ni ne oznojis.E kad budes tako nesto razlikovala od pravog sporta onda se javi.Sta tu ima zanimljivo,ja sam to gledao kad sam imao 5-6 godina,tad mi je kao bilo zanimljivo dok nisam poceo da treniram dzudo i onda skontao kakvo je to u stvari sranje.Pocni da treniras neku borilacku vestinu pa da uvidis prave vrednosti nekog pravog sporta a ne ovog sranja
 

Back
Top