Americka kataklizma: Nestaju Njujork, Boston, Majami, San Francisko, Los Andjeles...

http://2.***************/-zQyHOnf8yIM/Tx2oP4n3p-I/AAAAAAAAA80/rypQIKOuofM/s1600/verderame2.jpg
Морају се Шкоти омаК оЦепити јер како Енглеска буде плављена глодари предвођени рептилком преплавиће државу.
Овако кад се осамостале рампа и до очина, нек пливају Енглези до КеЊаде... а могу до Аустралије и НЗ ако имају кондиције!
 
То их добри Бог кажњава што нам нису дали да играмо кошарку на олимпијским играма у Барселони.

Ето им сад, нек се потопе и помру три милијарде људи, а ми ће се смејемо!

:hahaha: :rotf: :hahaha: :rotf:

- - - - - - - - - -

Морају се Шкоти омаК оЦепити јер како Енглеска буде плављена глодари предвођени рептилком преплавиће државу.
Овако кад се осамостале рампа и до очина, нек пливају Енглези до КеЊаде... а могу до Аустралије и НЗ ако имају кондиције!

Ma ja, nek' potone London, a sto je cela Vojvodina potonula koga boli K. ;)
 
:hahaha: :rotf: :hahaha: :rotf:

- - - - - - - - - -



Ma ja, nek' potone London, a sto je cela Vojvodina potonula koga boli K. ;)
Без панике, Воша је на коти 66+ метара, море ће порасти максимално до 50 метара, безбедни смо.
А обилазак катедрале Светог Павла у мочварама Лондиниума(морају му вратити староримско име)...непроцењиво!
 
Без панике, Воша је на коти 66+ метара, море ће порасти максимално до 50 метара, безбедни смо.
А обилазак катедрале Светог Павла у мочварама Лондиниума(морају му вратити староримско име)...непроцењиво!

Vidis li ti mapu koju si postavio. :)

Sta kazes, more ce da poraste 50m :D ... sto kaze Pobedonoscev, u tom slucaju 3 milijarde ljudi bi pomrlo, a Srbi se smeju, jel to. :)
 
Vidis li ti mapu koju si postavio. :)

Sta kazes, more ce da poraste 50m :D ... sto kaze Pobedonoscev, u tom slucaju 3 milijarde ljudi bi pomrlo, a Srbi se smeju, jel to. :)
Курир је новина препуна скандалозно глупих текстова, па нпр нису ни објавили да ће раст нивоа мора бити око 50 метара, али и то као крајња вредност ако се отопе сви глечери и обе поларне капе што није тако вероватно.
И још би трајало бар два века у најцрњем од свих црних сценарија...имали би времена да реагујемо, тако да без панике.
Иначе мапа је не баш најадекватнија.
 
Sto se mene tice, bitno da je hrvatska obala netaknuta, da Srbi imaju kamo dolaziti na ljetovanje. :lol:
Вама ће потопити релативно уски обалски појас и ушћа река, али с обзиром колико кукате по СД и ВЛ као да сте већ под водом.
 
Sto se mene tice, bitno da je hrvatska obala netaknuta, da Srbi imaju kamo dolaziti na ljetovanje. :lol:

Da da, samo se ti zanosi, svi cete potonuti, ostace samo oni ...

:D


Waterworld-j.jpg
 
Si vid'o!?

Znaci za nas opet nema stete! :lol:

- - - - - - - - - -



Kevin Hrvatina. :hahaha:
http://www.vecernji.hr/vijesti/pizz...mi-pola-litre-naplatili-40-kuna-clanak-593808
Наплаћују пиво 2,5 пута више него у ценовнику, без да се још и коментарише да је споменуто пиво скупље од пице!
:hahaha:

- - - - - - - - - -

Misliš Srbe?

- - - - - - - - - -



:rotf:
Уствари да, Трст је наш!
 
Кажу на удару је источна обала? Ја колико се разумем, ако расте ниво мора на источној обали, расте и на западној, рашће и на средоземљу, јер се ради о светском мору које је једна целина.
Pa ne preliva se baš tako, zavisi od mnogih faktora, okretanja zemlje, blizini Meseca, itd.. LINK
Recimo u Panami koja ima najuže kopno, Pacifik je viši od Atlantika skoro 40 cm.
U suštini postoji samo prosečni nivo svetskog mora.
 
Poslednja izmena:
То их добри Бог кажњава што нам нису дали да играмо кошарку на олимпијским играма у Барселони.

Ето им сад, нек се потопе и помру три милијарде људи, а ми ће се смејемо!

Ne lupetaj pa ti!
 
Najnovija studija pokazuje da će u bliskoj budućnosti zbog porasta nivoa okeana usled topljenja leda sa Arktika biti potopljeni Njujork, Majami i Boston, a zatim još 1.700 mesta

amerika-njujork-potop-1375479578-347651.jpg


VAŠINGTON - Malo je izgleda za spas.
Posledice globalnog zagrevanja biće mnogo strašnije nego što se dosad verovalo.To je potvrdila najnovija studija objavljena u Zborniku radova Nacionalne akademije nauka SAD, prema kojoj će zbog drastičnog porasta nivoa okeana i mora usled topljenja naslaga leda na Arktiku pod vodom nestati čak 1.700 američkih gradova, uključujući i metropole poput Njujorka, Majamija i Bostona.

Na udaru istočna obala

Novo istraživanje s kataklizmičnim predviđanjima objavljeno je samo nekoliko dana nakon što se pojavila vest da su stanovnici sela Kivalina na ostrvu koje pripada Aljasci primorani da se isele jer će ono u narednih deset godina biti potpuno potopljeno. Oni su svakako prve žrtve globalnog zagrevanja, ali izgleda da će ih u ne tako dalekoj budućnosti biti mnogo više.

Prvi na udaru vode od gradova u SAD biće oni koji se nalaze na samoj obali. Procenjuje se da će prvo biti potopljen Njujork, a da će ubrzo nakon toga okean početi da se širi preko država Kalifornije, Floride, Luizijane, Severne Karoline i Teksasa. Podaci pokazuju da će sigurno nestati 25 odsto njihove teritorije, ali posledice bi mogle da budu i teže.

Nema rešenja

- I ako bismo odmah sutra potpuno zaustavili emisiju štetnih gasova u atmosferu, pre svega ugljen-dioksida, Fort Loderdejl, Majami Gardens, Hoboken i Nju Džersi bi se svakako jednog dana u bliskoj budućnosti našli pod vodom. Topljenje leda je proces koji je već započeo i zato ga je sada teško zaustaviti - objasnio je vođa studije Bendžamin Straus i dodao da stotine američkih gradova svakako više ne može da pobegne od najgore sudbine, a da njihov broj i dalje ubrzano raste.

Prema njegovim rečima, izračunato je da ukoliko se zagađivanje bude nastavilo dosadašnjim tempom, nivo mora mogao bi da raste čak 30 centimetara na svakih deset godina. S druge strane, ako ljudi smanje emisiju štetnih gasova, prosek porasta nivoa vode mogao bi da se smanji sa sedam na dva metra, ali tek do 2100.

straus-1375479578-347647.jpg


http://www.kurir-info.rs/globalno-zagrevanje-amerika-ce-nestati-pod-vodom-clanak-921991

Ja da imam nesto na obali mora - prodao bih to odma :D

Sva sreca moja nekretnina je na planini :D

Ebote,tačno sam znao da si neki čoban...
Esu tebe ono juče navatali zbog lične karte?
 

Back
Top