AMERICAS ARMY

[SD-SER]GANDARM

Početnik
Poruka
3
Veliki pozdrav svim zaljubljenicima u online igrice :p
Zeleo bih da upoznam one koji to koji neznaju sa jednom za mene jako zanimljivom i lepom igricom.
Igrica se zove AMERICAS ARMY i ima oko 6.5 miliona registrovanih igraca i sta je najlepse u svemu tome ona je POTPUNO BESPLATNA sto znaci treba je samo skinuti
Mozete je skinuti sa njihovog oficijalnog sajta http://www.americasarmy.com/ a ima par drugih adresa gde moze i brze skinuti(rado cu pomoci svakom ko je zainteresovan da proba)
Takodje postoji i organizovano takmicenje,tako zvana TWL LIGA gde se takmice oko 2070 klanova tj tima.Igra je po mom misljenju najrealnija od svih koje sam ja igrao i svako ko nju igra moze to da potvrdi.Nas klan SERBDRAGONS koji postoji od od 27 jula 2005 je vec po broju clanova na 47 od svih 2070 klanova i daleko smo na prvom mestu od svih klanova sa prostora bivse juge (ima nas 53 i jos 3 clana su u fazi pristupanja klanu :p ).Za sve zainteresovane ovo je nas sajt i bice nam drago da nas posetite http://serbdragons.clanservers.com/intro/index.html.
Takodje sa ponosom mogu reci da mi posedujemo sve sto treba imati jedan ozbiljan i organizovan klan,nas sajt.TS to je program za komuniciranje medju igracima u toku borbe
kao i nas OFICIJALNI SERVER koji prima 20 igraca.Isto mi je cast da napomenem da mi nismo srpski nacionalisticki klan vec kod nas ima i igraca drugih nacija kojima je kao i nama na prvom mestu druzenje i prijateljstvo a tek na zadnjem mestu politika.Da nebih pisao memoare :oops: posetite nas sajt i pomocicemo svakom ko zeli da nam se pridruzi u borbi protiv mrskih okupatora nase slobode :p ali cemo pomoci i svakom ko ne zeli sa nama ali ga zanima ova lepa igrica.I na kraju reci cu vam da jos niko nije ostavio AMERICAS ARMY i da mnogo igraca koji su igrali CS i probali AMERICAS ARMY odmah presli na nasu igricu.PUNO POZDRAVA SVIM UCESNICIMA NA FORUMU
[SD-SER]GANDARM
 
America’s Army je on-line igra u kojoj ucestvuju igraci sirom sveta.Za igru je potrebna registracija na americkom sajtu,i posle treba proci treninge koji se sastoje od mnogobrojnog oruzja kao sto su: puske mitraljez,snajper ,puske sa tromblonima, bombe, zaslepljuce i dimne granate, pistolji , zatim trening prve pomoci , puzanje ,skakanje iz helikoptera i jos mnogobrojini treninzi bas kao u vojsci. Tokom igre postizes poene i podizes svoje iskustvo na igri, sto vise poena dobivas vece cinove.

Javna interesovanja o igri nalaze se u Ft. Ord, California glavni producent projeta Phillip Bossant ,prvo pojavljivanje igre u javnosti je bilo 2002. Igra je osnovana na na temelju i principima americke vojske, njihovih akcija na terenu i intervencija. Sto znaci prvobitni partner za stvaranje ove igre bila je Americka vojska a za sve finansijske potrebe Pentagon.

Igricu je finansirao Pentagon da bi preko igre regrutirao sto vise mladi ljudi za Americku vojsku. Igra je dobar izgovor Pentagonu da ostvari svoje ciljeve kako bi dobio omladinu za rat i upoznao mlade sa Americkim oruzijem i ostalim mnogobrojnim dejstvenim naoruzanjem. U razvoju i napredovanju igre Pentagon je video samo svoj interes, privuci mlade da bi se rasirila propaganda o Americkoj finoj vojsci i dizanju morala njenih vojnika. . Direktor za razvijanje projeta je Jesse McCree, lider programa Christian Buhl, producenti James Abney, Matt Soares, Rosemary Minns, film ski institut Naval Postgraduate School. Poznati ucesnici: Department of the Army - Pentagon,Mr. John P McLaurin III señorita assistent u Pentagonu,Mr. Paul Boyce javne afere Pentagona, zatim mnogobrojne skole kao Aberdeen Proving Grounds,California Army National Guard,Center for National Response,Combat Maneuver Training Center,Defense Language Institute,U.S. Army Ranger School,U.S. Army Airborne School,U.S. Army Infantry School,U.S. Army Sniper School mnogobrojne jedinice Americke vojske Special Operations Command,18th Airborne Corps,82d Airborne Division,10th Mountain Division,4th Mechanized Division,1st Special Forces Group,3d Brigade, 2d Infantry Division,,U.S. Army Medical Department Center & School i jos mnogobrojini. Kao i uvek Amerikanci se bore da ostvare svoje ciljeve pa cak i ovakvom propagandnom igricom da osvoje svet pored svih svojih dejstava sirom svijeta i unistavanjem glasa svih nacija po svaku cenu moraju da vladaju. Za sta se bore mnogobrojne majke sirom sveta, da zastite svoju déçu od vojske, ratova i regrutisanja, ali Pentagon i dalje pokusava na svaki nacin da dobije mlade regrute kao i uvek siri dezinformacije i privlaci ljude.

Trenuto ima oko 5 miliona igraca u igri sirom svijeta od kojih se mnogi posle punoletstva odluce pridruziti redovima Americke vojske. Igra je napravljena na pretpostavki da je Americka vojska dobra strana i da pomaze svim ugrozenima sirom ovog svijeta pod paravanom da im donosi demokratiju i bolji zivot. Ali istina je drugacija!!! Kako objasniti takve stvari mladima koji pocnu sa igricom i zavrse u redovima Americke vojske, i kad se i sami uvere sta smo im pricali prekasno je, jer su se vec angazovali u redove samoubilacke vojske i vec je kasno za povratak.

Zbog toga smo mi Srpski Zmajevi "OPFOR" i borimo se protiv takve vojske i njenih imperijalistickih ciljeva. Pa makar i na netu ali pokazimo im da Srbi znaju da pucaju da imaju dusu i da mogu da se sloze. Mi nikada necemo zaboraviti NATO, Madlejn Olbrajt, Clintona, bombardovanje svih Srpskih ciljeva i otvorno stavljanje na stranu nasih neprijatelja i na kraju okupaciju nase matice!

Pridruzite nam se!
 

Back
Top