38imak
Elita
- Poruka
- 17.534
Dva najveca kancera SFRJ Srbije.E i onda ti serendaš kako je problem u Banci?
Beobanka je bila institucija
A tek Jugobanka
Bez kompjutera bez pičkimaterina a sevao posao

Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Dva najveca kancera SFRJ Srbije.E i onda ti serendaš kako je problem u Banci?
Beobanka je bila institucija
A tek Jugobanka
Bez kompjutera bez pičkimaterina a sevao posao
isto ko sa onom sa kipra sto je dafina prenosila u madjarsku pa joj se vozilo poskliznuloKada je Dinkić ugasio, Beobanka je imala milione dolara blokirane u USA spoljnim zidom sankcija,
a pare koje su im dugovali u Iraku je oprostio da se ušlihta okupatorima Iraka.
Šta je bilo sa tom lovom iz USA?
A Zagrebačka banka (ona iz SFRJ)?Dva najveca kancera SFRJ Srbije.![]()
Ne znam, nikada nisam bio u Zagrebu, ja sam obicna srpska seljacina.A Zagrebačka banka (ona iz SFRJ)?
to ti je velika greskaNe znam, nikada nisam bio u Zagrebu
Te pare što su oprostili Iraku u ime ulaska američke demokratije su posle cinično planski potraživali od domaćih gradjevinskih firmi koje su izvodile radove u Iraku u fazonu: "kakav vam je ovo minus, gde su vam pare iz Iraka ajd u stečaj gubitaši"Kada je Dinkić ugasio, Beobanka je imala milione dolara blokirane u USA spoljnim zidom sankcija,
a pare koje su im dugovali u Iraku je oprostio da se ušlihta okupatorima Iraka.
Šta je bilo sa tom lovom iz USA?
da ovo cita neki inzenjer napr iz planuma krstio bi se sta lupetasTe pare što su oprostili Iraku u ime ulaska američke demokratije su posle cinično planski potraživali od domaćih gradjevinskih firmi koje su izvodile radove u Iraku u fazonu: "kakav vam je ovo minus, gde su vam pare iz Iraka ajd u stečaj gubitaši"
Ne, nego ce pare da potrazuju od Vodovoda u Bagdadu, ili 'Bagdad Bakarne cevi DOO'.Te pare što su oprostili Iraku u ime ulaska američke demokratije su posle cinično planski potraživali od domaćih gradjevinskih firmi koje su izvodile radove u Iraku u fazonu: "kakav vam je ovo minus, gde su vam pare iz Iraka ajd u stečaj gubitaši"
Reci to inženjerima i radnicima KMG Trudbenikada ovo cita neki inzenjer napr iz planuma krstio bi se sta lupetas
Proveri koju su lovu građana USA prebacili državni funkcioneri bankama kada je bila finansijska kriza 2008.Isto sto se desilo sa 45 puta vecom lovom sa unutrasnjim dugovima komunjarskih Banaka koje unistavaju drustva.
Nenaplativi dugovi, oprosteni dugovi, kamate koje proguta inflacija.
Domace udbaske banke su zlo.
Likvidirali su Liman Brotherse, Stojku je tada propala investicija u Kalifornijske nekretnine, i morao je da se uclani u DS za platu obicnog smrtnika na Krsti.Proveri koju su lovu građana USA prebacili državni funkcioneri bankama kada je bila finansijska kriza 2008.
Stojko je propao kada su žuti shebali Energoprojekt , trebalo je tamo da nasledi direktorsko mesto.............Likvidirali su Liman Brotherse, Stojku je tada propala investicija u Kalifornijske nekretnine, i morao je da se uclani u DS za platu obicnog smrtnika na Krsti.![]()
Blagoš mene kako kami brine o Stojku, suze mi evo krenuleLikvidirali su Liman Brotherse, Stojku je tada propala investicija u Kalifornijske nekretnine, i morao je da se uclani u DS za platu obicnog smrtnika na Krsti.![]()