Alo Alo

Naaaajbolja humoristicka serija koju sam gledao u zivotu. Svaku epizodu odgledam po hiljadi put sa uzivanjem i odusevim se genijalnim forama... stvarno su neprevazidjeni... nego, cuo sam da se snima specijalna epizoda... jel zna neko nesto o tome?
 
milicaanchy:
Serija jes' super...

DeMeNtOr:
Super serija...

Blondie2:
Serija je bila super, ali sada je repriziraju ko Srećne ljude, stoti put.

rale77:
i ja mislim da je super serija pokusavam vec duze vreme da nabavim komplet ... pa ako neko ima iz NS-a nek se javi na pp da menjamo

Pop2:
Да,супер је серија,али уме понекад да се отрца.А ти,Бане,све што други хвале ти критикујеш.А ни сам не знам зашто је Рене привлачан,можда да би било смешније.

sarabubasara:
jako je dobra...gledah 3-4 puta...meni je najbolja ona iz pokreta otpora

svima je super samo je sari bumbasari dobra
ajde saro nemoj da se izdvajas
reci i ti da je super
 
peleplay:
Naaaajbolja humoristicka serija koju sam gledao u zivotu. Svaku epizodu odgledam po hiljadi put sa uzivanjem i odusevim se genijalnim forama... stvarno su neprevazidjeni... nego, cuo sam da se snima specijalna epizoda... jel zna neko nesto o tome?
Da, i ja sam cula za specijalnu epizodu. Snimanje je trebalo da pocne jos 22. marta u Mancesteru. Inace od originalne postave ce izostati madam Idit i pukovnik fon Strom, jer su glumci koji su ih igrali (Karmen Silvera i Ričard Marner) preminuli pre par godina.:-(
 
Jedva cekam da snime. Bice pravi bum! Jedino se nadam da nece zameniti madam Edit i Fon stroma, vec da ce ispricati neku pricu zasto nisu tu... bas se radujem :)
 

Back
Top