All-in

gost 345037

Veoma poznat
Poruka
12.543
Ajd....nisam odavno...mislim postavljala temu:).Pa evo jedna ozbiljna tema:cool:
Danas sam cula od iskusnijih od mene :D, da muskarci obozavaju da zadovolje svoju zenu, skroz do kraja..do orgazma.Cak i ako ga zena moli da stane malo i odmori, muskarac nastavlja skroz all-in.
Muskarcu, kazu, je vece zadovoljstvo da dovede zenu do orgazma, nego da i sam uziva u svom.
E sad pitanje koje mene interesuje: zasto vam je stalo da dovedete vasu zenu do orgazma? Sta je to kod zene, sto vas tera da nastavite do iznemoglosti samo da bi ona dosla do tog slatkog uzitka?
 
Poslednja izmena:
Marketing. Umesto da je ubeđuješ da ti da (p***e) ti se nudiš da njoj pružiš orgazam, do čega (njenog zadovoljstva) ti je stalo koliko i do... toliko ti nije stalo da nema s čime da to uporediš.
 
Ajd....nisam odavno...mislim postavljala temu:).Pa evo jedna ozbiljna tema:cool:
Danas sam cula od iskusnijih od mene :), da muskarci obozavaju da zadovolje svoju zenu, skroz do kraja..do orgazma.Cak i ako ga zena moli da stane malo i odmori, muskarac nastavlja skroz all-in.
Muskarcu, kazu, je vece zadovoljstvo da dovede zenu do orgazma, nego da i sam uziva u svom. E sad pitanje: zasto vam je stalo da dovedete vasu zenu do orgazma? Sta je to kod zene, sto vas tera da nastavite do iznemoglosti samo da bi ona dosla do tog slatkog uzitka?
p ima onih nesigurnih pajsera koji bi se sebi dokazivali i ribama,koji ocigledno jebuckaju egom a ne kitom,a ima pak i poput nas kojima je sex igra bez granica i koji znamo da nas mole da stanemo sto u prevodu znaci da nismo normalni,neukrotivi pastuvi,pa bi kao malo da dominiraju,a pali ih sto nastavljamo do ludila,a nastavljamo jer nas pali njen uzitak da bi lakse do svog dosli
 
p ima onih nesigurnih pajsera koji bi se sebi dokazivali i ribama,koji ocigledno jebuckaju egom a ne kitom,a ima pak i poput nas kojima je sex igra bez granica i koji znamo da nas mole da stanemo sto u prevodu znaci da nismo normalni,neukrotivi pastuvi,pa bi kao malo da dominiraju,a pali ih sto nastavljamo do ludila,a nastavljamo jer nas pali njen uzitak da bi lakse do svog dosli

:ok:

Sta je to konkretno kod njenog uzitka sto vas pali?
 
Pa dobro, trenutno pitam samo tebe. Ostali ce reci sami u svoje ime. Izvini, ako nije tajna, koliko imas godina?
Baš će da kažu, samo će da se reklamiraju, npr ovako:

p ima onih nesigurnih pajsera koji bi se sebi dokazivali i ribama,koji ocigledno jebuckaju egom a ne kitom,a ima pak i poput nas kojima je sex igra bez granica i koji znamo da nas mole da stanemo sto u prevodu znaci da nismo normalni,neukrotivi pastuvi,pa bi kao malo da dominiraju,a pali ih sto nastavljamo do ludila,a nastavljamo jer nas pali njen uzitak da bi lakse do svog dosli
 
mene pali promena ritma grcevi i zvukovi dok svrsava to jes ako istovremeno se uklopimo taman
Jel to nesto sa njenom kontrolom, pali te dok Gubi kontrolu nad svojim telom, gricka te za usne , zatvori oci, noge rasirene, prsti na nogama u grcu a ti si jedini svedog svega sto se desava u tom trenutku?

- - - - - - - - - -

Baš će da kažu, samo će da se reklamiraju, npr ovako:

Pa dobro, reklamiraj se i ti..nije zabranjeno:)
 
Ajd....nisam odavno...mislim postavljala temu:).Pa evo jedna ozbiljna tema:cool:
Danas sam cula od iskusnijih od mene :), da muskarci obozavaju da zadovolje svoju zenu, skroz do kraja..do orgazma.Cak i ako ga zena moli da stane malo i odmori, muskarac nastavlja skroz all-in.
Muskarcu, kazu, je vece zadovoljstvo da dovede zenu do orgazma, nego da i sam uziva u svom. E sad pitanje: zasto vam je stalo da dovedete vasu zenu do orgazma? Sta je to kod zene, sto vas tera da nastavite do iznemoglosti samo da bi ona dosla do tog slatkog uzitka?
Ja brojim orgazme..
posle trećeg mogu stati i svrshiti lepooo,,,tu je i njen četvrti,,Jednostavno, ako je ona srećna onda sam i ja ;)
 
mene pali promena ritma grcevi i zvukovi dok svrsava to jes ako istovremeno se uklopimo taman

ja mislim da je ovo suština.. a ne što onaj gore reče... kakav marketing? riba će kao da ide da se hvali kako si je rasturio pa ćeš onda biti bačje kojeg će svaka njena drugarica poželeti? wtf...
 
A sta ako je frigidna? A nemaju ni sve zene tu srecu da imaju vise struke orgazme...?
nisam naisao na takve :eek:

ali sam imao priliku da budem sa devojkom tri god u vezi,,Ja sam odleprsao na par god,ona se udala i bila s,njim u braku 2 god..Posle toga nije imala sex sa nijednim dok se nismo sreli opet..
Pozelela je odemo da vodimo ljubav..otisli smo u hotel..
Sve po redu,,,i počeli smo..
bilo mi je neobično jer sam imao utisak kao da vodim ljubav sa osobom koju ne poznajem.Sve ok ali nije dozivljavala orgazam,,u jednom trenutku mi je rekla da sa njim nikad nije imala nijedan orgazam i da ne zna sta joj se desava,,
Bilo mi je jako čudno jer dok je bila samnom svrshavala je, neznam ni sam koliko puta,,jednostavno je curelo iz nje
Nastavili smo..u jednom trenutku je počela bezati unazad...drmnuo je nevorovatan orgazam..............vikala,pokusavala da iskače..nesvesno od silnog grčenja,,,pribio je uz zid i čvrsto je drzao na sebi,,,,bez zaustavljanja..
gurala me,grebala,dok je nije opustilo..

Hteo sam objasniti da ne postoje frigidne,samo nesto joj se desavalo dok joj se nije vratilo,,neke ne uspevaju dok ne naidju na partnera koji im odgovovara :)
 
Poslednja izmena:
Jel to nesto sa njenom kontrolom, pali te dok Gubi kontrolu nad svojim telom, gricka te za usne , zatvori oci, noge rasirene, prsti na nogama u grcu a ti si jedini svedog svega sto se desava u tom trenutku?

- - - - - - - - - -



Pa dobro, reklamiraj se i ti..nije zabranjeno:)
ma ne filozofiram o tome cista igra i experiment
 
nisam naisao na takve :eek:

ali sam imao priliku da budem sa devojkom tri god u vezi,,Ja sam odleprsao na par god,ona se udala i bila s,njim u braku 2 god..Posle toga nije imala sex sa nijednim dok se nismo sreli opet..
Pozelela je odemo da vodimo ljubav..otisli smo u hotel..
Sve po redu,,,i počeli smo..
bilo mi je neobično jer sam imao utisak kao da vodim ljubav sa osobom koju ne poznajem.Sve ok ali nije dozivljavala orgazam,,u jednom trenutku mi je rekla da sa njim nikad nije imala nijedan orgazam i da ne zna sta joj se desava,,
Bilo mi je jako čudno jer dok je bila samnom svrshavala je, neznam ni sam koliko puta,,jednostavno je curelo iz nje
Nastavili smo..u jednom trenutku je počela bezati unazad...drmnuo je nevorovatan orgazam..............vikala,pokusavala da iskače..nesvesno od silnog grčenja,,,pribio je uz zid i čvrsto je drzao na sebi,,,,bez zaustavljanja..
gurala me,grebala,dok je nije opustilo..

Hteo sam objasniti da ne postoje frigidne,samo nesto joj se desavalo dok joj se nije vratilo,,neke ne uspevaju dok ne naidju na partnera koji im odgovovara :)
Da se zakljuciti da je tebi stalo da je njoj lepo :D....ali ono sto mene interesuje dragi Hero, kako se ti osecas kod takvog dogadjaja? Sta se desava sa tobom u tom trenutku?Ponosan si na samog sebe?Sta ?

- - - - - - - - - -

ma ne filozofiram o tome cista igra i experiment

Ma nije to filozofija, cisto me interesuje zasto je orgazam zene toliko vazan za vas muskarce?
 
Da se zakljuciti da je tebi stalo da je njoj lepo :D....ali ono sto mene interesuje dragi Hero, kako se ti osecas kod takvog dogadjaja? Sta se desava sa tobom u tom trenutku?Ponosan si na samog sebe?Sta ?

- - - - - - - - - -



Ma nije to filozofija, cisto me interesuje zasto je orgazam zene toliko vazan za vas muskarce?
Svaki muskarac se oseca ispunjeno i uzdignuto znajuci da ce mu je opet dati jer bio dobar ;)(ovo nisam smeo napisati):cool:
Osećaj je,,,kad je zena zadovoljna mnogo lepsi nego da nisi ni dosao..
ti sad povezi :p
 
Ajd....nisam odavno...mislim postavljala temu:).Pa evo jedna ozbiljna tema:cool:
Danas sam cula od iskusnijih od mene :), da muskarci obozavaju da zadovolje svoju zenu, skroz do kraja..do orgazma.Cak i ako ga zena moli da stane malo i odmori, muskarac nastavlja skroz all-in.
Muskarcu, kazu, je vece zadovoljstvo da dovede zenu do orgazma, nego da i sam uziva u svom. E sad pitanje: zasto vam je stalo da dovedete vasu zenu do orgazma? Sta je to kod zene, sto vas tera da nastavite do iznemoglosti samo da bi ona dosla do tog slatkog uzitka?

cuj neiskusna a majka maloletnog deteta :zplez:
 
Ako me nešto nervira u životu i obara raspoloženje to je ono kada govore kako je dosta, kako ovo, kako ono, zašto smo onda bilo šta i počinjali uopšte?

I sve češće čujem žene koje imaju redovan seks kako se žale na to i kako govore da se ne mora imati seks svako veče osim kad dobiju... I to nije ono žali se a zapravo se hvali, baš se žale - žale.

A nije mi stalo zbog žene kao žene, stalo mi je zato što tada popuste kočnice, bude lepše, uzbudljivije, bude neki blago kontrolisani haos.
 
neke stvari ne mozes znati dok ne osetis,,,:whistling:

hteo sam reci da ako te nije zadovoljio ..nećes biti vesela..i on se oseca isto,,
čisto da ti pomognem malo da ne mozgas previse :lol:

Oooo..hvala bas lepo od tebe:D

- - - - - - - - - -

cuj neiskusna a majka maloletnog deteta :zplez:
E draga moja zabice, kada bi se seksualno iskustvo merilo brojem dece, bilo bi super ali nazalost sticem utisak da oni bez dece su mnogo iskusniji:whistling:
 
Ako me nešto nervira u životu i obara raspoloženje to je ono kada govore kako je dosta, kako ovo, kako ono, zašto smo onda bilo šta i počinjali uopšte?

I sve češće čujem žene koje imaju redovan seks kako se žale na to i kako govore da se ne mora imati seks svako veče osim kad dobiju... I to nije ono žali se a zapravo se hvali, baš se žale - žale.

A nije mi stalo zbog žene kao žene, stalo mi je zato što tada popuste kočnice, bude lepše, uzbudljivije, bude neki blago kontrolisani haos.

Svako vece:eek: gde to ima?:lol:....Ne zezam se ozbiljno pitam, ne verujem da svako vece imate zelju za sex-om? Zar to nije samo navika?
 
Svako vece:eek: gde to ima?:lol:....Ne zezam se ozbiljno pitam, ne verujem da svako vece imate zelju za sex-om? Zar to nije samo navika?

Ja ne znam zašto to zvuči neverovatno, samo što je veliki problem ljudi to što nisu sa ljudima koji ih privlače 100%, svaki dan je sasvim normalna seksualna potreba, doduše, čuo sam da postoje ljudi koji mogu jednom dnevno, nisam verovao da to uopšte postoji, ali očigledno ima svega.

Navika je ako je cela zajednica navika, ako nije onda i nije navika. :)
 

Back
Top