alkohol

U zadnje vreme pijem retko...fali mi valjda drustvo....inace pijem sve i dobro podnosim kolicine....na prvom mestu sam za dobru rakiju....ili dobro vino...a pijan se razlicito ponasam, u zavisnosti od toga zasto sam se napio,kakvo je vreme napolju i sta sam pio....
 
Omiljeno pice- Pivo i Pelinkovac&CocaCola.
Pijem ponekad, sa drustvom koje mi prija...
Ne volim da se prenapijem....tako da uvek gledam da ,ako mi bas dodjem da pijem, da dodjem samo do one granice kada sam pripit..al da mogu sam da kontrolisem svoje radnje.
:)
 
Ne pijem nista, a kad probam imam samo onaj osecej vruceg u stomaku :lol:

Jednom sam popila onaj alkoholni sok u staklenoj flaasici sto sad reklamiraju....od limuna....lepo je :D
 
kad se ja napijem to je koma,ili placem ili ne prestajem da se smejem i odvaljujem neke gluposti koje nikome ne bi pale na pamet,ali sva sreca nikad mi nije bilo muka niti sam povracala
 
esperanca137:
morphea:
esperanca137:
ja bih jedno crno - toceno - ako je moguce sa puno pene
ima jedno mesto gde su krigle 35 din i to veliike,pa samo izvoli :P

Pa i nije toliko vazna cena,vec kvalitet.Ali ako ti castis,evo ima nas pivopija koliko ja vidim dosta,pa kazi gde i mi smo tu :D :wink:

ubacila crva pa otisla!!!!!!!!!Ja cekam to pivo,a ti vidi sta ces!!!!!!! :twisted: :wink:
 
esperanca137:
esperanca137:
morphea:
esperanca137:
ja bih jedno crno - toceno - ako je moguce sa puno pene
ima jedno mesto gde su krigle 35 din i to veliike,pa samo izvoli :P

Pa i nije toliko vazna cena,vec kvalitet.Ali ako ti castis,evo ima nas pivopija koliko ja vidim dosta,pa kazi gde i mi smo tu :D :wink:

ubacila crva pa otisla!!!!!!!!!Ja cekam to pivo,a ti vidi sta ces!!!!!!! :twisted: :wink:
Ubacila crva!? U alkohol!? :shock:
Znam za crva u čokoladi, ali... Što je mnogo, mnogo je! :shock:
 

Back
Top