alkohol

sofijica

Obećava
Poruka
97
Moja drugarica preterano pije. U poslednje vreme joj se jako cesto desavalo da izgubi skroz film prethodne noci. Poslednjeg puta je rekla kad je cula sta je sve radila da nece vise piti. Ali ja ne znam da li je to moguce? Kako mislite da mogu da joj pomognem? Ovu drugu drugaricu bas briga, ona joj je cak i dala pice te poslednje veceri.
 
Poslednja izmena:
Moja drugarica preterano pije. U poslednje vreme joj se jako cesto desavalo da izgubi skroz film prethodne noci. Poslednjeg puta je rekla kad je cula sta je sve radila da nece vise piti. Ali ja ne znam da li je to moguce? Kako mislite da mogu da joj pomognem? Ovu drugu drugaricu bas briga, ona joj je cak i dala pice te poslednje veceri.

Ti nikako. Savetuj je da ode kod strucnjaka.
 
Moja drugarica preterano pije. U poslednje vreme joj se jako cesto desavalo da izgubi skroz film prethodne noci. Poslednjeg puta je rekla kad je cula sta je sve radila da nece vise piti. Ali ja ne znam da li je to moguce? Kako mislite da mogu da joj pomognem? Ovu drugu drugaricu bas briga, ona joj je cak i dala pice te poslednje veceri.

Obavestiti roditelje
 
Moja drugarica preterano pije. U poslednje vreme joj se jako cesto desavalo da izgubi skroz film prethodne noci. Poslednjeg puta je rekla kad je cula sta je sve radila da nece vise piti. Ali ja ne znam da li je to moguce? Kako mislite da mogu da joj pomognem? Ovu drugu drugaricu bas briga, ona joj je cak i dala pice te poslednje veceri.

jel pije svaki dan ili samo u uvece u gradu?
mislim da slucaj uopste nije toliko alarmantan s obzirom na to da ne postoji osoba koja izlazi uvece i ne pije nista (bar u mom okruzenju)...
 
Postoje ljudi kojima se to desava...jednostavno im se tako reflektuje na psihu...da i pored malo alkohola imaju black out ...
To ne mora znaciti da je alkoholicarka nego da ne zna da pije...

Reci kkolegici da a ko vec zeli da pije, izmedju svakog pica popije casu vode 2dl...bice joj mnogo bolje...
 
A sad je necu videti dugo mozda do cetvrtka, jel glupo da joj kazem preko telefona da ode kod psihologa. Danas sam pricala sa njom i rekla sam joj da ne pije vise i rekla mi je ''kad je ona ikad pila'':-/.I ne znam da li ce hteti da ode.
 
ma znaš šta bre
ne možetu niko da pomogne dok ona sam a ne odluči da joj treba pomoć i da se odvikne od toga
naročito ne pomažu drugarice
roditelj još i može možda da uceni, al to može daima i suprotan efekat, da pije za inat
 
ma znaš šta bre
ne možetu niko da pomogne dok ona sam a ne odluči da joj treba pomoć i da se odvikne od toga
naročito ne pomažu drugarice
roditelj još i može možda da uceni, al to može daima i suprotan efekat, da pije za inat
Ma motku pa udri :) pa da vidis kako ce da pije :D
salim se... reci roditeljima u svakom slucaju!!!
 

Back
Top