Alkalna fosfataza

Najbolje da odeš kod svog lekara, ne odugovlači.
Možeš da ukucaš na Google, i da pročitaš čisto da se malo uputiš ali je lekar prava adresa.
Affro je u pravu. Uostalo potrebna
je anamneza i razlog zasto je vadjena krv za da se vidi Ap, mora da je nesto povezani za Jetrom ili sa tumor markeri. Razultati u ruke i kod lekara koji te je uputio.

Pozdrav
 
Mislim da treba da ponoviš nalaz krvi za mesec dana.
A ako glavobolja ne prestaje ni na kakvu terapiju, svakako neurološki pregled.
Iso sam kod doktore i kaze da nije nista opasno imam tegobe vec 7 meseci i ne boli svaki dan vec 1 boli drugi ne da li ste imali takvih slucajeva i sta mislite da li je pubertet,ili nesti drugo?
 
Pa ne znam i meni zvuci da nije opasno posto boli me vec 7 meseci (mozda i vise)
I ne vidim nesto drugo sem glavobolje
Uvek postoji neki razlog zasto dolazi do glavobolje,pogotovo kad je tako dugo.Nezgodno je sto je sad ova korona,p ni ti doktori ne misle svojom glavom.Teraj to i potrazi da ti pronadju uzrok.Kad glava zaboli par puta u 7 meseci,covek se pita sta moze biti,a kamoli 7 meseci svaki dan.
 
Uvek postoji neki razlog zasto dolazi do glavobolje,pogotovo kad je tako dugo.Nezgodno je sto je sad ova korona,p ni ti doktori ne misle svojom glavom.Teraj to i potrazi da ti pronadju uzrok.Kad glava zaboli par puta u 7 meseci,covek se pita sta moze biti,a kamoli 7 meseci svaki dan.
Okej ali nije bas svaki dan vec nesto utice na tu glavobolju ali ja ne znam sta je ali znam kada skacem pocne me glava bolet
 
Okej ali nije bas svaki dan vec nesto utice na tu glavobolju ali ja ne znam sta je ali znam kada skacem pocne me glava bolet

Kad skaces? Pa probaj da ne skaces neko vreme.
Nije tebi nista, ako te bas mnogo boli glava uzmi neku tableticu, nemoj da preterujes
odlascima od lekara, kod glavobolja obicno i nema neke konkretne dijagnoze, muce se ljudi
da otkriju uzroke, ali sto se manje muce to manje i glava boli.
 
Kad skaces? Pa probaj da ne skaces neko vreme.
Nije tebi nista, ako te bas mnogo boli glava uzmi neku tableticu, nemoj da preterujes
odlascima od lekara, kod glavobolja obicno i nema neke konkretne dijagnoze, muce se ljudi
da otkriju uzroke, ali sto se manje muce to manje i glava boli.
Treniram kosarku zato moram i skakati ali cu odmoriti malo od kosarke ako je to u pitanju
 

Back
Top