ali iskreno .....

Da, bil aje neka tema slična tema, svi su pisali - moja mana je što sam previše iskreeenaaa, moja mana je što više mislim na druge, nego na seeebeeee....... i slično :lol:

Moja mana je sto zelim mir u svetu i sto sam mnogo jaka zena, takoreci zena-zmaj pa me muskarci ne mogu ispratiti (jer su mamini sinovi). :lol:

moje mane su sto jedem ko mecava a ne mogu da se ugojim a uz to imam velike sise

Ja sve sto jedem mi ide u sise. I plavi mi kosa i noge mi se izduzuju, ne znam sta mi je. :lol:

I mnogo sam intelEgentna, to mi je bas problem.

ja imam dzoger(zapravo krpu) za svaku plocicu posebno:per:
:hahaha::hahaha::hahaha:ala se.re.mo:rumenko:
cek da odem da pomerim ormar,izgleda da se jedna dlaka zavukla iza:roll: ne mogu to da podnesem


Rekle ste sve o meni, kao da se znamo sto godina :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Ljubim vas redom :kiss:
 
Pomalo sam divlja i nepredvidiva, ponekad sano-duso, pricam sa zivotinjama, biljakama, nekim predmetima i onda ovi pristojni i fini ljudi oko mene ne znaju gde udaraju, ali me voleeeeeeeeeee

Ja priču sa životinjama ne smatram čudnom, jer životinje - odgovaraju (nekad se čuje a nekad samo gestom :lol: ). A jel i ti biljkama govoriš:''Ljubi vas majka?!'' :mrgreen:
 
moj karakter je moja najveca vrlina i mana,
neke ljude jednostavno proguta, neki ga hvale dok se poklapa sa njihovim zeljama a onda postane previse tezak, a sa nekim ljudima se vrlo dobro uklapam.
takvih je najmanje
 
Ja priču sa životinjama ne smatram čudnom, jer životinje - odgovaraju (nekad se čuje a nekad samo gestom :lol: ). A jel i ti biljkama govoriš:''Ljubi vas majka?!'' :mrgreen:

A dobro, nije cudno, to svi rade sa svojim ljubimcima, ali ja i u ZOO bez blama pricam sa svima:manikir:
A moje biljke kad ih zalivam trebaju paznju:cmok: mama mi rece da biljke osecaju kad neko brine o njim i voli ih ... Zato kod nekih ljudi ni korov nece da nikne:whistling:
 
sta da kazem...
imam mnogo velike sise!


zaustavljaju me prolaznici..kod kog doktora ste isli..da preporucim zeni? ja kazem..pa to je naturel..a oni meni...kako tako velike, a cvrste?

mnogo me to smara...
 
Imate li mane i jos bitnije znate li ih sakriti ( ako jeste onda ste savrsene :D) ?

Ja nemam vremena sad...............:lol:

ps uvek otvaram ovakve teme unapred osudjene na propast :roll:
Их, наравно да имам мане...и то подоста.:lol:

Радим на њима...неке сам већ добрано кориговала, неке су у реформи, а неке чекају на ред.
 
Моје мане:

- превише сам добра
- увек сам искрена и добродушна
- нисам научила да лажем, фолирам и да будем препредена
- према свима сам превише љубазна, предусретиљива и толерантна
- не умем да будем себична
- не умем да будем саможива
- нисам научила да се свађам

:(
 
Моје мане:

- превише сам добра
- увек сам искрена и добродушна
- нисам научила да лажем, фолирам и да будем препредена
- према свима сам превише љубазна, предусретиљива и толерантна
- не умем да будем себична
- не умем да будем саможива
- нисам научила да се свађам

:(

ma jock :lol: ili si to mozda mislila - nisi naucila da se svadjas uzivo? :p
 
ma jock :lol: ili si to mozda mislila - nisi naucila da se svadjas uzivo? :p


Ма јок, таква сам, па то ти је! :manikir: Но, шта ћу, прихватам своје мане...нико није савршен...

Ево, признаћу још неке:
- не умем да будем зла
- на свет гледам идеалистички, не могу да будем материјалиста као други
- све бих учинила за своје пријатеље
- превише сам поштена
- не умем да крадем и мувам
- сваки свој динар поштено зарадим
 

Back
Top