Alex Shop šalje pogrešnu robu - iskustva

markocheda

Iskusan
Moderator
Poruka
5.266
Dakle Aleks Shop šalje pogrešnu robu, naručio sam česmu sa grejačem iz zida sa fleksi crevom, navodno neku iz EU, dobio izlaz iz sudopere sa čvrstim crevom Delimano.
Nisam naručio delimano, čitam recenzije, u recenziji piše evo slika
Screenshot 2022-12-16 233202.png

po recenziji ovo nije delimano, a ja dobio delimano i to pogrešan, a najgluplje, na kutiji piše da je slavina za izlaz iz sudopere, sa tvrdim crevom...dakle neko ili je ignorisao napisano na kutiji ili je namerno poslao pogrešno.
Pare su bedne za ovu bruku, platio sam brzoj pošti 3,250. Posalo sam im email, i rekao da ne planiram da vraćam, jer se ne isplati uloženog truda, ali bruku koju su navukli na sebe, neće da skinu.
Alex Shop, zapamtite sajt.
 
Meni daleko poznatiji Emmi shop je pre par godina poslao "nov" usisivac daewoo.Na kutiji maltene fabricki oblepljena zatvorena onaj usisivac koji sam i nameravao da uzmem a kad sam otvorio ono nesto sasvim drugo.Reklamirao, kao greska,oni robu proveravaju pa pakuju ponovo (?!) bla bla poslace tacan.Stize meni taj pravi usisivac, ali brzo se grejao, strah da te uhvati da ne explodira.Inace toliko je valjda jako vukao struju da u nekim delovima kuce nisam ni smeo da ga ukljucujem jer izbacuje sklopka.Dignem ruke od ponovnog reklamiranja.Koristim ga samo za delove kuce gde moze da radi,gde ne moze ili metla ili stari mali usisivac....
 
Meni daleko poznatiji Emmi shop je pre par godina poslao "nov" usisivac daewoo.Na kutiji maltene fabricki oblepljena zatvorena onaj usisivac koji sam i nameravao da uzmem a kad sam otvorio ono nesto sasvim drugo.Reklamirao, kao greska,oni robu proveravaju pa pakuju ponovo (?!) bla bla poslace tacan.Stize meni taj pravi usisivac, ali brzo se grejao, strah da te uhvati da ne explodira.Inace toliko je valjda jako vukao struju da u nekim delovima kuce nisam ni smeo da ga ukljucujem jer izbacuje sklopka.Dignem ruke od ponovnog reklamiranja.Koristim ga samo za delove kuce gde moze da radi,gde ne moze ili metla ili stari mali usisivac....
Strašno... Nemam reči zaista..
 
Ovo je tačno što se tiče Alex shopa. I ja sam pre par godina naručio one male mišićne stimulatorske trake na baterije ''6 u 1''. Kada su mi stigli na kutiji zaista jeste pisalo 6 u 1, međutim stavili su uputstvo za 5 u 1 i u kutiji jeste bilo samo 5 traka. Što je najveći fazon falila je pogrešna traka, jer po uputstvu falila je traka za stopala, dok se u pakovanju ta traka nalazila, ali nije bilo one za zadnjicu. pretpostavljam da je pakovanje zaista bilo 6 u 1, da je neko otvorio, maznuo jednu traku i stavio u kutiji uputstvo 5 u 1, ali je uzeo pogrešnu.
Pisao sam im čam sam otvorio i primetio sve to, ali mi nisu nikada odgovorili. Nisam se posle ni cimao više, jer je to sranje koštalo oko 2000 dinara. Čak mi je i jedina traka koju sam koristio (za trbušnjake) crkla posle dve nedelje korištenja.
 

Back
Top