• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Александар Вулин се у Москви састао са Сергејем Лавровом!

јанпи

Veoma poznat
Poruka
13.042
Biljana Srbljanovic je jedna od najvecih itelektualki,koje Srbija danas ima.Inace,ona je Profesor na Univerzitetu Umetnosti u Beogradu...

На кокаину и ја размишљам на 10 ствари одједном и могу да направим 6 драматуршких представа..
али нема Коке довољно,у тој мери..гледано
Мић,2..оде о час посла

ИПХ ЗИЛОТ

Veoma poznat
Poruka
10.927
Браво! Вулина за председника Владе - доста нам је више пеедер-смраде ...
Сви сте ви Воолини... треба сви петокраку по сред чела луда да залепите, чисто да вам се зна идеолошка дијагноза ...

ИПХ ЗИЛОТ

Veoma poznat
Poruka
10.927
Stizu Iskanderi i Kalibri u Srbiju,vrijeme je za jednu specijalnu vojnu operaciju na Kosmetu
Аман ти се самоубија из нехата...

Прво како и којм путем мислиш да ће то оружје да дође - сад кад су санкције и окружени смо са НАТО-ом?
Дргуо, јеси видо како се Руска с.в.операција завршила? Углибише се са онолико војника, а Србија нема на 20к?
Треће, нико неће више у Србији да ратује, тако да и неће бити неког удруженог ратовања и пожртвовања... глупо је претити, већ се треба помирити са болном истином - НАТО је опет тата и близу је, нема више руског глупирања

zlatko01

Buduća legenda
Poruka
26.762
Vama samo zapadne ambasade uguravaju. Nema s tim Rusija nista.
Pa i onomad kad su Vucica ugurivali nije otisao u kafe hotela Chaikovskoga pored Neve nego u Ritz u Parizu...
Dobro se u Srbiji za ko ga, gde i kako ugurava. Stare su to staze politickog uspeha.
secas li se onog susreta u Ritzu...AV, Milo. Toma Nikolic i Cane Subotic...tamo 2007 i 2008...vise puta se susretali i to sve slucajno...cak je AV, izjavljivao, kako su pili samo mineralnu vodu i da nije bilo skupo

TTokarev

Poznat
Poruka
9.321
secas li se onog susreta u Ritzu...AV, Milo. Toma Nikolic i Cane Subotic...tamo 2007 i 2008...vise puta se susretali i to sve slucajno...cak je AV, izjavljivao, kako su pili samo mineralnu vodu i da nije bilo skupo
Jeste. AV je sam tvrdio da su on i Toma setali Parizom pa svratili u Ritz na kafu i kiselu vodu. To nesto bilo smesno jevtino tamo, kako rece. :D

Ucesnici tog sastanka su mi nekako jasni, jedino mi nije jasna tu uloga Milomira Marica. I on je bas tog dana sasvim slucajno svratio u Ritz na kafu i kiselu vodu.

Iskapa

Aktivan član
Poruka
1.447
Аман ти се самоубија из нехата...

Прво како и којм путем мислиш да ће то оружје да дође - сад кад су санкције и окружени смо са НАТО-ом?
Дргуо, јеси видо како се Руска с.в.операција завршила? Углибише се са онолико војника, а Србија нема на 20к?
Треће, нико неће више у Србији да ратује, тако да и неће бити неког удруженог ратовања и пожртвовања... глупо је претити, већ се треба помирити са болном истином - НАТО је опет тата и близу је, нема више руског глупирања
Dzaba prica botino,doslo je vrijeme da Srbija maksimalno razvija ofanzivne sposobnosti zato nam i stizu Kalibri

zlatko01

Buduća legenda
Poruka
26.762
Jeste. AV je sam tvrdio da su on i Toma setali Parizom pa svratili u Ritz na kafu i kiselu vodu. To nesto bilo smesno jevtino tamo, kako rece. :D

Ucesnici tog sastanka su mi nekako jasni, jedino mi nije jasna tu uloga Milomira Marica. I on je bas tog dana sasvim slucajno svratio u Ritz na kafu i kiselu vodu.
u Tabloidu, jednom je objavljeno, da je MM udbas od pocetka svoje karijere...da je jedan od kljucnih ljudi u drugom esalonu i da je njegoova uloga smrtonosna...

tadija001

Aktivan član
Poruka
1.702
u Tabloidu, jednom je objavljeno, da je MM udbas od pocetka svoje karijere...da je jedan od kljucnih ljudi u drugom esalonu i da je njegoova uloga smrtonosna...

Nije udbas nego druker, a to je jos gore.. Cinkaris ljude sa kojima si opusteno sedeo i cirkao do ponoci.. I otac mu je bio druker..

Branko Lori

Stara legenda
Poruka
82.081
Fa6DvJBWQAA9HOv

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
126.192
Biljana Srbljanovic je jedna od najvecih itelektualki,koje Srbija danas ima.Inace,ona je Profesor na Univerzitetu Umetnosti u Beogradu...

e ako ne može za ministarku nek je stave za ambasadora u rusiji
verovatno bi počela ovde da objašnjava rusku stranu i da ima razumevanja :think:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.