Album....

McMillan:
Možda nisu egzibicionisti, kao ti...

HAHAHHAA , E TA TI JE DOBRA MILANE EMINEM FACO , e sad znam sto ti je on na avataru LICITE ,ali ozbiljno nije sala !!!

ljudi se uplasili sami sebe , pa vole da komentarisu druge , ali nemaju petlju da stave svoju sliku ... nikad mi to nece biti jasno !!!
 
e specijalac, smaras... imas profil pa stavljaj slike! Menjaj po jednu svaki dan. I ne prozivaj vise ljude. Neko ima petlju, neko nema. Ti imas, videli smo te i previse. Nismo decu jos doduse, roditelje, bracu sestre, ali ako ostavim ovu temu otvorenu, bojim se udavices nas. Mozda imas i psa?
 
Lilu:
e specijalac, smaras... imas profil pa stavljaj slike! Menjaj po jednu svaki dan. I ne prozivaj vise ljude. Neko ima petlju, neko nema. Ti imas, videli smo te i previse. Nismo decu jos doduse, roditelje, bracu sestre, ali ako ostavim ovu temu otvorenu, bojim se udavices nas. Mozda imas i psa?

Ja imam sve ali vidim da ti nemas osnovno sto covek u zivotu mora imati PETLJU , krijes se iza svog AVATARA , cak i u profilu nisi stavila svoju sliku , cak ni datum rodjenja , sigurno si i mail blokirala ... sto da te neko nece ovde pojesti ili se plasis da se neko u tebe na zaljubi ako vidi tvoju sliku , KUKAVICOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!!
 
whitenicky:
Ja imam sve ali vidim da ti nemas osnovno sto covek u zivotu mora imati PETLJU , krijes se iza svog AVATARA , cak i u profilu nisi stavila svoju sliku , cak ni datum rodjenja , sigurno si i mail blokirala ... sto da te neko nece ovde pojesti ili se plasis da se neko u tebe na zaljubi ako vidi tvoju sliku , JEDNA REC - KUKAVICO !!!!!

khm khm....
sve se slazem sa tobom...
samo....kaze se-kukavice! ;-)
 
Pitanje za Nikija SWAT-a: na onoj slici, Vas 3 na stepenicama,jel si ti onaj prvi na slici ili onaj u sredini koji znalacki gleda u kameru :) ?
PS meni je bas super kad neko stavlja slike. Ako se ' ne plasi ' sto da ne!
 
ovde sam ja kapetan ladje :D miran specijalac!!!
2.gif


ajd 250 sklekova! Odmah!!!
 

Back
Top