Albanski pohod na Srbiju u vreme Vučićizma u izmeni imena škola u Bujanovcu

Da iskoristim ovu temu da pozdravim sve naše albanske prijatelje koji su za mirno rešenje kosovskog problema i suživot u slozi.
Они су толики мали број да се не виде. Њу Јорк Тајмс је писао 1987 о Шиптарском терору над Србима.
 
Kolega na poslu mi je bio Albanac iz Tirane, prijatan i vredan čovek.

Ne mogu se vući takve generalizacije na osnovu nacionalnosti.
Ти имаш пријатног Шиптарина на послу и ван памети закључак по теби да се не генерализује. Већина Шиптара дефинитивно подржавају Шиптарски тероризам према Србима на Косову.
 

Bivši ministar u kosovskoj vladi na listi SNS-a za poslanika Skupštine SrbijeRepublička izborna komisija proglasila je listu „ALEKSANDAR VUČIĆ – Srbija ne sme da stane“ za izbore za poslanike Narodne skupštine, raspisane za 17. decembar. Na ovoj listi je više kandidata sa teritorije Kosova, među kojima je i doskorašnji predsednik Srpske liste, Goran Rakić.

Posle uspesne karijere në Republjiken e Kosovës …
 
nema šta da ti budne čudno

U SRBIJI 10 ODSTO VISOKOOBRAZOVANIH​



Fakultetske diplome u Srbiji poseduje 652.234 stanovnika, što predstavlja 10,59 odsto od ukupnog broja građana Srbije.
И то је пуно са обзиром како Запад ради против Србије. Много вискообразованих Срба је отишло из Србије. Нову НДХ подржава САД и ЕУ. Најгори антисрпски смрад је подржан од Запада.
 
Bog me ubio ako si ti ikad upoznao šiptarski mentalitet ako im pak nisi rod.

пре пар дана сам ћаскао са општинарем који ради на косовским матичним књигама.

Каже, албанци су ок, а ви сте проблематични.

МОжда лаже.
 
пре пар дана сам ћаскао са општинарем који ради на косовским матичним књигама.

Каже, албанци су ок, а ви сте проблематични.

МОжда лаже.
Ти уместо да му скрешеш ти се размишљаш да ли је у праву.
 
Поново испадаш смешан, упоређујеш Истру са Косовом у коме је настала Србија са великим бројем Српских цркава и манастира.
Istra je relativno skoro bila deo Italije.

Nije 100% isto ali ima dosta sličnosti.
 
Istra je relativno skoro bila deo Italije.

Nije 100% isto ali ima dosta sličnosti.
Није Италија настала на Истри. Смешно упоредити значај Истре Италијанима са Косовом за Србе, на Косову је настала Србија, има огромно Српско културно богатство.
 

Back
Top