Alan Ford

cula sma za Alana Forda,ali nikada ga nisam chitala niti znam sta je on(sem sto je to lik u stripu) i o cemu se tu radi...i ne razumem st ima tako zanimljivo u chitanju stripa,gledash slike i chitash i jeva se snalazish kako su lepo slozene...
 
Moj omiljeni strip je Alan Ford i Dylan Dog.Italijani su napravili i nekoliko crtanih filmova na temu Alana Forda.Alan Ford ima jedan divan humor koji se tokom mog odrastanja i utkao u mene.Ipak danas kada sam odrastao uvidjam njegove mane,ali ne prestajem da ga kupujem i skupljam.
Moj omiljeni lik je Bob Rock.
 
Nije ni cudo da je strip zabranjen u SAD.Pomislite koliko subverzivnog taj strip ima.Amerika je prikazana kao drzava koja jede ljude u kojoj vladaju mito i korupcija( Ipak tako je prikazana i Italija u epizodama sa Antenmenom)
Iako mnogi ljudi to tvrde ja ne vidim po cemu su hrvatska izdanja bila bolja od ovih novih.
Imam oko 120 brojeva , od kojih su polovina novi hrvatski reprinti.
 
Mia_rebeldeway:
cula sma za Alana Forda,ali nikada ga nisam chitala niti znam sta je on(sem sto je to lik u stripu) i o cemu se tu radi...i ne razumem st ima tako zanimljivo u chitanju stripa,gledash slike i chitash i jeva se snalazish kako su lepo slozene...
on je agent za reklamu. nemozes tvrditi da nesto nije ok ako nisi probala.citaj pa ponovo javi.
 
Jel ovaj?
AF_SV_32.jpg
 
Ja ga ne prodajem, ali ima "bronza" koji ga prodaje za 150din. sa poštarinom (greškom je poslao pp meni). Ako ti cena ne odgovara pozovi distribuciju "Distri Color" oni salju brojeve koji ti fale: 021/419179. Tamo je malo jeftiniji (70din. + ptt[oko 50din.]) i stiže par dana nakon što uplatiš pare na tekući račun (pogledaj početak teme). Ja naručih 3 broja i stigla su. ;)
 

Back
Top