Quantcast

Al kaida

sassa

Zainteresovan član
Poruka
317
Nisam neki lubitelj muslimana ali stvarno fascinira hrabrost i vera tih ljudi.Koliko bih nas Hriscana bilo spremno na tako nesto?Malo sam zbunjen izmedju mrznje i divljenja.

cartman

Zainteresovan član
Poruka
318
Svako ljudsko biće to može samo da se kao i oni DRESIRAJU od malih nogu.
Njima su isprani mozgovi, za njih nepostiji neki drugi svet tj. mi kao neki drugi način življenja.

Keeper

Buduća legenda
Poruka
29.657
ja mislim da su ti sto ubijaju druge i sebe u ime nekog boga NAJVECE KUKAVICE I NAJVECI NEVERNICI koji su ikada postojali ......
toliko o tome.

MaranAta

Ističe se
Poruka
2.303
Да ли си икада чуо за - верски фанатизам ? :roll:

Сем тога, заповест је - НЕ УБИЈ !!! Што подразумева и самог себе. А шта мухамеданство учи ? Супротно. Сатанизам, кажем вам ја... :roll:

ПС: Сети се камиказа. :wink:

albatros

Početnik
Poruka
15
MaranAta:
Да ли си икада чуо за - верски фанатизам ? :roll:

Сем тога, заповест је - НЕ УБИЈ !!! Што подразумева и самог себе. А шта мухамеданство учи ? Супротно. Сатанизам, кажем вам ја... :roll:

ПС: Сети се камиказа. :wink:
Mnogo si mi ti vidovit i ko ti daje pravo da nekog tamo nazivas satanama ili sledbenicima satane.
Da nisi mozda i ti bio jedan od njih ili si mozda i dalje :?: <a href='http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb008' target='_blank'>
</a>

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.