Al da to ne radis

a ja po automatizmu ocu da ga metjem u drugarice njine
:lol:

- - - - - - - - - -

sta svaka cast. da si je cito vise od 2 posta skonto bi da je upravo ona takva. nabedjena nadmena egoisticna ogranicena zlonamerna isfrustrirana i iskompleksirana
bemtuglavu

Jedna stvar Gane. Zivot nas uvek poyebe kroz neke nase slabosti. Moje iskustvo je takvo. I zna da bude surovo, a cak i krajnje sarkasticno. Ljudska komedija.
Kad covek poradi na svojim manama manje su sanse da nastane nekog veceg zayeba. Samo moje misljenje, tako da ti opet kazem da je to njen problem.
 
ne radi se o smernicama za seknd dejt ,uzecete se i izroditi decu,aj sad isto pitanje

Kako si od prvog dejta i muvanja stigo do braka i rađanja dece preskačući niz važnih stvari nije mi jasno. Očigledno je da se ne razumemo baš dobro pa je najbolje da odustanem od daljih pitanja, jer činjenica je iz muškarca nikada nećeš izvući konkretan odgovor čak ni na najobičnije pitanje.
 
a sto radite onda tako, jel vas mrzi da razmisljate, nemate motivaciju u toj zeni ili sta?

Ma ne mrzi nas da razmišljamo nego smo glupi i uplašeni :hahaha: ... Hteli bi da vam bude ok ... i tako ta sraanja ... Sve u svemu ti si potpuno u pravu ...iskreno :ok:. Vodim te tamo gde je meni ok, a tebi ako to mesto i ja takav valjamo dobro, ako ne valjamo opet dobro. Mslm ovo više kao savet drugima, ja sam nekako uspevao da balansiram :lol:
 
posto su me mudre glave uputile u dodatne tacke,evo ne sme da se depilira osim ako ima sumu na ledjimaXDonda kosi:lol:xaxxaxxaxax

- - - - - - - - - -

a za kom gore mene najvise nervira kad pitam gde idemo,a on gde ti oces...

- - - - - - - - - -

e sta ne sme da mi kaze na prvom dejtu:
da ima devojku,da me je posmatrao mesecima XDiliti uhodio,da ne voli cokoladu i slatkise,da ja nisam uvek u pravu,da nisam najlepsa,najbolja,i da nisam centar sveta;):rotf:

- - - - - - - - - -

da bi mogla da smrsamXD

- - - - - - - - - -

u ovo zadnje je za samar xaxaxxaxxaxxxa nikad ne recite ribidabi moglada smrsa:rotf:
 
Kako si od prvog dejta i muvanja stigo do braka i rađanja dece preskačući niz važnih stvari nije mi jasno. Očigledno je da se ne razumemo baš dobro pa je najbolje da odustanem od daljih pitanja, jer činjenica je iz muškarca nikada nećeš izvući konkretan odgovor čak ni na najobičnije pitanje.
ja bi uvek reko pod 1 nemoj da kreces na sex ako se nisi zaprala just before

- - - - - - - - - -

ni na prvom ni na 101 da ne pita "a gde hoces da idemo?"
e bas rekoh tamo na nekoj temi da ta finoca ne prolazi i cenjenje ribinog misljenja,samo ,e ,stani tamo
 
Da ne ogovara druge ljude... Neću da slušam glupe i isprazne priče... Da mi ne pominje "estradu", mnogo me zabole šta je rekla Radojka, Jelena, Svetlana, Branislav...

Da mi ne pominje preterano posao, da, sve je to lepo, ali ja neću da slušam kako su oni za*ebani, kako su poslovne mačke, nisu došle na intervju za posao, više volim da se smejem sa ljudima.
 

Back
Top