Ako vam se dešavaju loše stvari, očistite kuću od negativne energije

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.291
158251_shutterstock-1066196954_ls.jpg


Šta je uopšte negativna energija?

Svako od nas ima svoju energiju koja se zadržava na mestima gde boravimo i u predmetima koje koristimo. Naši domovi su mesta gde se susreću različite energije, što on nas samih, što od članova porodice.Svaka osoba koja ulazi u naš dom unosi i određenu vrstu energije, a ona može biti pozitivna ili negativna. Negativna energija uzrokuje stres, zdravstvene i finansijske probleme i loša osećanja. Ukoliko mislite da je u vašem domu prisutna takva energija, odmah nešto preduzmite.

Trik uz pomoć čaše vode:

U prozirnu staklenu čašu stavite morsku so (so bi trebalo da zauzme 1/3 čaše). Nakon soli, u čašu naspite 1/3 hladne vode i 1/3 belog sirćeta.
Čašu odložite u sobi u kojoj mislite da je skupljena negativna energija.Nakon što ste postavili čašu, niko ne sme da je dira sledeća 24 sata.
Ukoliko je tečnost u čaši u istom stanju u kakvom ste je ostavili, možete da odahnete, u toj sobi nije prisutna negativna energija.
Ali, ukoliko u čaši primetite mehuriće ili tečnost postane neprozirna, očigledno je da imate nekih problema.
Nakon što je tečnost u čaši apsorbovala negativnu energiju, bacite tečnost u wc šolju i pustite vodu.
Postupak ponavljajte svaki dan, sve dok tečnost u čaši ne postane bistra.

Postoje još 2 načina da kuću očistite od negativne energije:

1. Zapalite žalfiju ili tamjan

Ovo je jedan od najstarijih, najbržih i najefikasnijih načina da očistite svoj životni prostor od negativne energije. Da biste očistili kuću žalfijom ili tamjanom,
treba da otvorite ulazna vrata i sve prozore u vašoj kući. Upalite tamjan ili žalfiju i pustite da gori par sekundi. Zatim ugasite plamen i ostavite da se dimi kraće vreme. Najbolji način da započnete ovaj ritual je da idete oko sobe i pokrijete dimom što veći deo prostora.

2. Pospite malo soli u ćoškove kuće, na ulaz i na prozore

Sipajte morsku so u četiri ćoška svoje sobe i ostavite ih tu 48 časova. Ovo će da upije negativnu energiju prethodnih vlasnika i negativnu energiju
ljudi koji su bolesni ili su u svađi. Nakon 48 časova usisajte ili očistite tu so i bacite napolje.

( preuzeto sa stil/kurir)

Pa sad :lol:

Ne košta a može i da pomogne ako verujete u sve ovo
A da postoje ljudi koji unose negativnu energiju ..postoje
 
Jel' ti stvarno veruješ u ovo ili ti je dosadno pa nas pališ
ako se trako osecaš ne palim te ja vec tekst koji sam prenela
ne mora da se veruje i ne verujem da ce moji zvoncici na vratima da oteraju zle duhove
jer moji prijatelji i rodbina koji mi ulaze u kuci sigurno nisu zli i nemaju negativnu energiju prema meni
ali postoji nesto sto se zove pozitivno prihološko rasterecenje..sam zvuk zvoncica je milozvucan
i prijatan za cuti i vise lici na dobrodoslicu kada se otvore vrata nego na zastitu od negativne energoije
probaj..ne škodi :)
 

Back
Top