ajkula...

jel biste?

  • jos ako me vodi u strahinjica bana, znala bi' da je covek za mene...

    glasova: 0 0,0%
  • ono, mislim, brate, samo ako je hrana skroz sveza...

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    6
  • Anketa je zatvorena .
meni zzao ajkule... esam vam prichala prichu kako je tip trazzio mladu jagnjetinu, a bio neki tenkre koji je bio obozzavan u svom selu... i on trazzio jagnjetinu i gazda kafane, samo za njega, ode i uzme gravidnu ovcu, rashcherechi je, izvuche jagnje, pusti ga da udahne tri daha i zakolje ga.... i ispeche ga samo za tog kretena.
tuzzna pricha.
u svakom sluchaju, ne bih jela ajkulu.
ni konja.
ni cvrchke.
ni salatu od maslachka.

a danas na b92 su rekli da je gram kokaina 80EUR.
...pare nisu problem, para nema... :D
 
meni zzao ajkule... esam vam prichala prichu kako je tip trazzio mladu jagnjetinu, a bio neki tenkre koji je bio obozzavan u svom selu... i on trazzio jagnjetinu i gazda kafane, samo za njega, ode i uzme gravidnu ovcu, rashcherechi je, izvuche jagnje, pusti ga da udahne tri daha i zakolje ga.... i ispeche ga samo za tog kretena.
tuzzna pricha.
u svakom sluchaju, ne bih jela ajkulu.
ni konja.
ni cvrchke.
ni salatu od maslachka.

a danas na b92 su rekli da je gram kokaina 80EUR.
...pare nisu problem, para nema... :D

Oni to najbolje znaju... Sami ga diluju...
 
ne znam za vas, al' meni nekako zao da dam tol'ko pare na kokain... sa tim parama skoro da moze da se pokrije muzika za jednu noc... zato sto ih poznajemo... i kad odem vec nacvrckan... znaci, posle mi ostaje samo da nabavim jos pare za 'leba i rakiju... a to je ono sto ide tesko... pa sve na recku... pa, posle: kad ce da bude, rile? bog kad kaze, ja ne mogu preko sudbine... pa, jeste...
 
ne znam za vas, al' meni nekako zao da dam tol'ko pare na kokain... sa tim parama skoro da moze da se pokrije muzika za jednu noc... zato sto ih poznajemo... i kad odem vec nacvrckan... znaci, posle mi ostaje samo da nabavim jos pare za 'leba i rakiju... a to je ono sto ide tesko... pa sve na recku... pa, posle: kad ce da bude, rile? bog kad kaze, ja ne mogu preko sudbine... pa, jeste...

Ti onda pazari hemiju.Jeftino a shisha mozak na nularicu.Ostace ti i za pastetu.
 

Back
Top