Ajde sad

Stevcina zabica

Stara legenda
Poruka
98.575
Aj da vas cujem...jeste li zadovoljni svojim vrsnjakom? Koliko cesto razmisljate koliki je bio vasem prethodniku, da li joj je sex bio bolji sa njim itd...

A za vrhunske poznavaoce zenskih potreba i dodatno pitanje...kako zivite sa tim da onaj zbog koga ste ostavljeni ima veci i mocniji penis od vas? :malav:
 
Ne mislim od prethodnih, samo se nadam da će biti toliko razumna da kad me prevari jednog dana ne pokupi neku bolest... :D Mislim, kako da glumimo ljubav i veze i tako to ako imam polne bolesti prenete, ne ide :D
 
Aj da vas cujem...jeste li zadovoljni svojim vrsnjakom? Koliko cesto razmisljate koliki je bio vasem prethodniku, da li joj je sex bio bolji sa njim itd...

A za vrhunske poznavaoce zenskih potreba i dodatno pitanje...kako zivite sa tim da onaj zbog koga ste ostavljeni ima veci i mocniji penis od vas? :malav:

ajde bre...pa ko ce jos tim glupostima da se opterecuje?
jel tebe mnogo sekira da li je ona prethodna imala "udobniju" ribicu?! z:lol:
 
...el se to moderacija dogovara oko otvaranja tema...?:lol:
...sve o gojku i stojku... i to nekim neispravnim...

...ja uvek dole utisnem žig 'ovde je bio minon'... pa onaj sledeći neka hebe ako može...:rotf:
 
imam mali al se mnogo ne jedim.... :lol: posto ja patim od megalomanije naravno da cesto pozelim kur.cetanju od 9 inča
al realno sreća je da moje sexualno zadovoljtvo i ego ne zavise toliko od toga
 
Aj da vas cujem...jeste li zadovoljni svojim vrsnjakom? Koliko cesto razmisljate koliki je bio vasem prethodniku, da li joj je sex bio bolji sa njim itd...

A za vrhunske poznavaoce zenskih potreba i dodatno pitanje...kako zivite sa tim da onaj zbog koga ste ostavljeni ima veci i mocniji penis od vas? :malav:

Naravski. :)

O tome nikad nisam razmišljao, niti me interesuje, jer nisam doživeo da me zbog drugog ženska ostavi. Ili da se kreše okolo dok je samnom. :)

Nisam ljubomoran na one koji imaju veči penis, znam sebe i svoje moći. z:lol:
 
...el se to moderacija dogovara oko otvaranja tema...?:lol:
...sve o gojku i stojku... i to nekim neispravnim...

...ja uvek dole utisnem žig 'ovde je bio minon'... pa onaj sledeći neka hebe ako može...:rotf:

:lol: :lol: :lol: I jos udaris datum, od-do. Kao na Uefinom peharu, da se zna kad je ko bio shampion. :rotf:

Imas pivo za ovo. :lol:

- - - - - - - - - -

Aj da vas cujem...jeste li zadovoljni svojim vrsnjakom? Koliko cesto razmisljate koliki je bio vasem prethodniku, da li joj je sex bio bolji sa njim itd...

A za vrhunske poznavaoce zenskih potreba i dodatno pitanje...kako zivite sa tim da onaj zbog koga ste ostavljeni ima veci i mocniji penis od vas? :malav:

Uglavnom pricam sa partnerkama o tome, da bih saznao sta zele, i nekad podsvesno uhvatim sebe u tome da me takve vruce price bas loze, ako im je tajming odgovarajuci, uostalom spominjao sam to nedavno na nekoj temi. :rumenko: :)
 
ok, nemas neku dozu ljubomore posle toga?

Kako cu imati kada sam vise shema imao sa zauzetim nego sa slobodnim zenama, ne opterecuje me ni deljenje zene sa nekim, a kamoli to uporedjivanje. Zasto bih se bavio nebitnim stvarima umesto da se fokusiram na njeno i moje uzivanje, mislim kad se vec jednom u sto godina popnem na "visnju" zato da mi ne budu puna usta socnih slatkih plodova, navalim i samo mi je voce na pameti, glad sestro, glad. :D
Upredjivanje sa prethodnicima me zanima samo da bih saznao da li ima svrhe da budem sa nekom zenom, da saznam mogu li joj ispuniti ocekivanja u krevetu, da znam kakav joj je ukus, da se ne njakam dzabe oko nje ako joj ne odgovaram.
 
Aj da vas cujem...jeste li zadovoljni svojim vrsnjakom? Koliko cesto razmisljate koliki je bio vasem prethodniku, da li joj je sex bio bolji sa njim itd...

A za vrhunske poznavaoce zenskih potreba i dodatno pitanje...kako zivite sa tim da onaj zbog koga ste ostavljeni ima veci i mocniji penis od vas? :malav:

ja uvek odgovaram sto na um to na drum pa i sad ozbiljno

uvek zadovoljan i jos uvek mu dajem ruku..
razmisljao sam ko tinejdzer, s obzirom da sam samo pohvale dobijao i volele me i nijedna me nije ostavila onda neam sta da razmisljam o glupostima
 

Back
Top