Quantcast

ajde sad

V

vAtErPoLiStA

Gost
PAzu sad ovo zamisli ispred sebe 2 tipa jedan je lep do bola,a glup a drugi je ruzan u cvikerima masna kosa i neki sako koji nije skidao mesec dana ko hari poter na tu foru :) koga bi ti izabrala?

V

VATERPOLISTA

Gost
Pazi sad zamisli ispred sebe 2 tipa jedan lep ko slika ono perfektno ali glup a drugi neki balavac koji nosi tegle a ne naocare masna kosa sako koji nije menjao 2 meseca...i tako dalje mislim sta tu da se kaze. ja mislim da bi ti izabrala onaj koji je lep ali glup (i sta ce ti decko pametniji od tebe?)

anastazija

Početnik
Poruka
47
VATERPOLISTA:
Pazi sad zamisli ispred sebe 2 tipa jedan lep ko slika ono perfektno ali glup a drugi neki balavac koji nosi tegle a ne naocare masna kosa sako koji nije menjao 2 meseca...i tako dalje mislim sta tu da se kaze. ja mislim da bi ti izabrala onaj koji je lep ali glup (i sta ce ti decko pametniji od tebe?)

Pa nisu sve ovolike krajnosti. Od ova dva lika sigurno ne bih birala ni jednog, ko me tera. Inače, uvek sam za pamet i naravno, mora da postoji hemija. Kad nekog zavoliš, onda ti je i lep.

Koko

Zainteresovan član
Poruka
387
Da bi ti se neko svideo,mora da te privuce fizicki,a posled olazi ona druga ,vaznija strana,pamet.Treba da pokusas da nekako spojis ta dva.Nije tesko,ali ne znam kakvi su ti kriterijumi, razlog.Ako je neka kres varijannta,pa pamet nije stvarno bitna...

S

sara

Gost
Fizicki izgled u pocetku je primaran i lepoj i zgodnoj devojci je lako u samom startu,uvek je primecena.Ali ako je povrsna postaje nezanimljiva i odbacena.Spoj lepote i pameti je idealno.

M

MORAVA

Gost
U potpunosti se slažem sa ZRENJANINCEM-šta vredi lepa faca kad je šuplja iznutra.Ok,lepo je dan-dva sa takvom pojavom prošetati da vide ljudi ali valjda mora nešto i da se priča! :roll: 8) :wink:

M

MORAVA

Gost
black-devil:
pa ja vam lepo kazem da je lepota prolazna, bitan je karakter, srce i dusa osobe, ja ne zavolim izgled od osobe vec njegovu pricu, nacin pricanja, ponasanje itd:)
E,"crna đavolice" OVDE ĆU DA SE SLOŽIM SA TOBOM,MORA DEČKO/DEVOJKA DA POSEDUJE I ZDRAV SMISAO ZA HUMOR,A ZA TO JE SLOŽIĆETE SE SA MNOM IPAK POTREBNA PAMET-ČINI MI SE VIŠE NEGO LEPOTA!! 8) 8) 8) :P

cpku

Zainteresovan član
Poruka
419
Ja se stvarno izvinjavam sto se mesam, ali iz prakse smatram da je najvaznije to da li je neko emotivno, i u opste NORMALNA osoba (drugim recima, da je Covek). Lepota je prolazna, a inteligencija dobro dodje kad si sam pa od bede resavas ukrstene reci. :D

A

anakin

Gost
neatraktivni moraju da se trude da budu primeceni pa ce samim tim vise da rade na sebi i bice, jel da, interesantniji.
ne bih decka koga mogu samo da drzim u vitrini :lol:

opet, ne bih ni decka sa kojim cu samo da razglabam o teoriji relativiteta :lol: :lol:
hm, mislim da se slazem sa cpkujem......

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.