Quantcast

Aj u petak............

S

Struja

Gost
hahahhah kakva losa organizacija. znate kako se to radi? kazes ja sam tu u toliko sati (odaberes sto skoriji datum) ko hoce pozvan je. i desi se.zar vi niste mogli i bez lava da se nadjete?kad vam se bude nalazilo buzznite me da vas organizujem ocas posla.lol

whitenicky

Buduća legenda
Poruka
39.518
........ lepo izgledaju preko slike ali pitanje je kakve su u prirodi to ti ipak bolje znas !!! Salio sam se samo to sam samo hteo da komentarisem ... ja volim samo zezanje , ali ako me stvarno zainteresuju javljam ti ...hvala na informacijama i pozdrav !!!

lav607

Domaćin
Poruka
3.925
E pa mogli bi da odredimo novi datum.................ko je jos za neka kaze................poz za sve....................................................
slika08.jpg

whitenicky

Buduća legenda
Poruka
39.518
BAS VAM JE DOBAR KRAJ , IPAK JA ZIVIM NA NOVOM BEOGRADU - FONTANA ... MI IMAMO SUPER PINK ... ALI NIKO NE VOLI GRAND SHOW SEM BABA I DEDA KOJI I ONAKO SAMO PRDE U STANU !!!! Pa dok slusaju grand muziku mozda izvrse i nuzdu , molim boga samo da ne ispred ulaza !!!!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.