Quantcast

Aikido i Realni Aikido reopen

ISTRAZIVAC9

Veoma poznat
Poruka
13.204
Sat je 60 minuta a ne 45, nigde se ne podrazumeva da kada napišeš "sat treninga" to podrazumeva 45 minuta. Nemoj sada da evidentno lažeš kao ker i da se izvlačiš.

Pitao sam te za izvor tabele, postavi ga napokon.

Oprosti dilberu, zaboravio sam da si tup kao tocilo "75$" je prosek a "50$" je koliko ti uzmeš :D
Keru, ispod nivoa si, to sam se sad uverio, koliko si tocilo, :hahaha:
Tabelu pronadji sam, ako si uopste sposoban za tako nesto.
Da ponovo napisem: Sat Treninga je skolski sat,da li si ti uopste isao u bilo koju skolu, :lol:
Ponovo moram da "crtam", ocigledno da english NE znas:

Average Cost of Karate Lessons,you should expect to spend anywhere between $50 and $110 per hour.

Prevedeno:
Просечни трошкови лекције каратеа, требало би очекивати да ћете потрошити било где између 50 и 110 долара по сату.

Procitaj TRI puta : $50=== 50 dolara, i smesti to u tu praznu glavudzu, nemoj da ti sluzi samo za sisanje.

Sve vise se uveravam da ti Pojma Nemas, i da visis po netu konstantno.

ISTRAZIVAC9

Veoma poznat
Poruka
13.204
Како је вама двојци добро...
Да ли је могуће да још увек расправљате о цени приватних тренинга каратеа у САД?! И то на теми о Аикидоу...
Njemu mora da se crta, kao detetu iz osnovne skole. Nisam imao nameru da se argumentiram sa njim, ali zeli da dokaze kako zna bolje, a nit zivi u USA, nit ima pojma sta se desava.
U pravu si, "sirovini" NE mozes nista da dokazes, bespotrebno je trositi vreme na njega.

igiboy

Domaćin
Poruka
3.563
Keru, ispod nivoa si, to sam se sad uverio, koliko si tocilo, :hahaha:
Tabelu pronadji sam, ako si uopste sposoban za tako nesto.
Da ponovo napisem: Sat Treninga je skolski sat,da li si ti uopste isao u bilo koju skolu, :lol:
Ponovo moram da "crtam", ocigledno da english NE znas:
Prevedeno:
Просечни трошкови лекције каратеа, требало би очекивати да ћете потрошити било где између 50 и 110 долара по сату.
Average Cost of Karate Lessons,you should expect to spend anywhere between $50 and $110 per hour.
Procitaj TRI puta : $50=== 50 dolara, i smesti to u tu praznu glavudzu, nemoj da ti sluzi samo za sisanje.
:D The average cost of 60-minute karate lessons is $75. ...
45-min$35
$58 average
Haahahahahahaha

Dakle, kako god da ga okreneš uzimaš manje od proseka jer ovde piše da je prosek 58$ za 45 minuta, sunce ti ***** tupavo :rotf:
Obrćeš, okrećeš a opet ispadneš tupav XD .

Sunce ti ***** koji si ti idiot :D , ovo je zlata vredno :D

igiboy

Domaćin
Poruka
3.563
Njemu mora da se crta, kao detetu iz osnovne skole. Nisam imao nameru da se argumentiram sa njim, ali zeli da dokaze kako zna bolje, a nit zivi u USA, nit ima pojma sta se desava.
U pravu si, "sirovini" NE mozes nista da dokazes, bespotrebno je trositi vreme na njega.
Kad si se ti "argumentirao" sa bilo kim ovde, kad vidiš da si previše lupetao onda samo pobegneš, promeniš ime profila i vratiš se ponovo da serendaš okolo XD. Jeboooteee.

ISTRAZIVAC9

Veoma poznat
Poruka
13.204
:D The average cost of 60-minute karate lessons is $75. ...
45-min$35
$58 average
Haahahahahahaha

Dakle, kako god da ga okreneš uzimaš manje od proseka jer ovde piše da je prosek 58$ za 45 minuta, sunce ti ***** tupavo :rotf:
Obrćeš, okrećeš a opet ispadneš tupav XD .

Sunce ti ***** koji si ti idiot :D , ovo je zlata vredno :D
Fukaro , lepo pise : Average Cost of Karate Lessons,you should expect to spend anywhere between $50 and $110 per hour.
Citaj malo bolje, mesec ti se ogadio,jer si vec pokazao svoju tupost, :lol:

ISTRAZIVAC9

Veoma poznat
Poruka
13.204
Infantilac, hajd ponovo da se edukujes:

Average Cost of Karate Lessons
The average cost of 60-minute karate lessons is $75. While the exact cost will vary depending on the teacher, type of lesson, and your location, you should expect to spend anywhere between $50 and $110 per hour.

30-min$25
$38 average
$60
45-min$35
$58 average
$95
60-min$50
$75 average
$110
For the best experience, we typically recommend 60-minute karate lessons. However, students looking for a more affordable option may want to consider a shorter lesson length of 45 or 30 minutes. On average, 45-minute karate lessons are 23% less expensive at $58, and 30-minute lessons cost 50% less at $38.

igiboy

Domaćin
Poruka
3.563
Infantilac, hajd ponovo da se edukujes:

Average Cost of Karate Lessons
The average cost of 60-minute karate lessons is $75. While the exact cost will vary depending on the teacher, type of lesson, and your location, you should expect to spend anywhere between $50 and $110 per hour.

30-min$25
$38 average
$60
45-min$35
$58 average
$95
60-min$50
$75 average
$110
For the best experience, we typically recommend 60-minute karate lessons. However, students looking for a more affordable option may want to consider a shorter lesson length of 45 or 30 minutes. On average, 45-minute karate lessons are 23% less expensive at $58, and 30-minute lessons cost 50% less at $38.
Šta jovo nanovo? :D

45-min$35
$58 average
$95

Dakle kao što je vidljivo, prosek za 45 minuta iliti školski čas za koliko si ti naveo da uzmeš 50$ ovde piše da je prosek 58$ dakle uzmeš manje od proseka :D . Jel ti ovo dovoljno ponavljanja? :D

ISTRAZIVAC9

Veoma poznat
Poruka
13.204
Šta jovo nanovo? :D

45-min$35
$58 average
$95

Dakle kao što je vidljivo, prosek za 45 minuta iliti školski čas za koliko si ti naveo da uzmeš 50$ ovde piše da je prosek 58$ dakle uzmeš manje od proseka :D . Jel ti ovo dovoljno ponavljanja? :D
Kao sto se da videti, pise Prosek,a on se krece izmedju 35 i 95,a Zasto ja uzimam samo 50 dol. za tebe nije bitno, al je bitno, da ti to NE mozes da uzmes, :lol:

ISTRAZIVAC9

Veoma poznat
Poruka
13.204
Pa jeste, u Americi gde ti živiš gde je 50$ sića ti toliko zarađuješ na privatnim treninzima gde bi trebao da ubireš pravi novac. To govori o tvom kvalitetu. I to opet si ispod proseka. Toliko o tome :D .
U USA gde ja zivim, imam svoj posao,a ne privatni klub, od kojeg bi tvom "rasudjivanju" , trebalo da zivim.Privatni klub je prica za sebe.Kvalitet sam dokazo kroz sportske borbe, tj. dokazao sam samom sebi, da li ono sto sam ucio , RADI, tj. moze da se primeni.
Koji ti dokaz imas, Cista NULA, sto se tice tvog rada.
Koji si ti infantilac,po tebi, sto vise naplatis, veci i jaci kvalitet, :hahaha:

igiboy

Domaćin
Poruka
3.563
U USA gde ja zivim, imam svoj posao,a ne privatni klub, od kojeg bi tvom "rasudjivanju" , trebalo da zivim.Privatni klub je prica za sebe.Kvalitet sam dokazo kroz sportske borbe, tj. dokazao sam samom sebi, da li ono sto sam ucio , RADI, tj. moze da se primeni.
Koji ti dokaz imas, Cista NULA, sto se tice tvog rada.
Koji si ti infantilac,po tebi, sto vise naplatis, veci i jaci kvalitet, :hahaha:
Dokazi tvojih dokaza nigde ne postoje genije, negde si bio naveo kako imaš snimke a sada da ih nemaš. Isto tako si naveo sat privatnog treninga a onda pišeš o 45 minuta i pritom opet zarađuješ ispod proseka u onoj tabeli za koju i dalje nisi naveo izvor. I da notorna nesrećo veći kvalitet ima svoju cenu, ti u proseku nemaš kvalitet i zato uzimaš ispod proseka za tvoje privatne treninge. Prosta dedukcija. :D Tvoj glavni problem jeste egomanija, misliš da si neko i nešto da pišeš svoje gluposti po forumu a zapravo nemaš pojma šta pišeš, štaviše tvojim infantilnim piskaranjem ovde si naneo više štete Karate-u nego koristi ali dobro tvoj problem. Verovatno si u pravom životu ćutljiv kao pičkica :D

ISTRAZIVAC9

Veoma poznat
Poruka
13.204
Dokazi tvojih dokaza nigde ne postoje genije, negde si bio naveo kako imaš snimke a sada da ih nemaš. Isto tako si naveo sat privatnog treninga a onda pišeš o 45 minuta i pritom opet zarađuješ ispod proseka u onoj tabeli za koju i dalje nisi naveo izvor. I da notorna nesrećo veći kvalitet ima svoju cenu, ti u proseku nemaš kvalitet i zato uzimaš ispod proseka za tvoje privatne treninge. Prosta dedukcija. :D Tvoj glavni problem jeste egomanija, misliš da si neko i nešto da pišeš svoje gluposti po forumu a zapravo nemaš pojma šta pišeš, štaviše tvojim infantilnim piskaranjem ovde si naneo više štete Karate-u nego koristi ali dobro tvoj problem. Verovatno si u pravom životu ćutljiv kao pičkica :D
Ovo je prosta glupost, koju ti pises.
A jos veca da sam naneo stetu karateu, ovo samo infantilac, kao ti moze da pise.
Ti si ovde nevidjena fukara, tj. pizda,a oznacava tvoju karakternu osobinu, :lol:

igiboy

Domaćin
Poruka
3.563
Ovo je prosta glupost, koju ti pises.
A jos veca da sam naneo stetu karateu, ovo samo infantilac, kao ti moze da pise.
Ti si ovde nevidjena fukara, tj. pizda,a oznacava tvoju karakternu osobinu, :lol:
Nažalost sve što sam ovde ispisao je čista istina. Nisi ni sam svestan koliko su tvoja glupa piskaranja odbila ljude od ideje da i pomisle o Karate-u a pogotovo o Ueči rju koji ti treniraš. Strašno koliko si malouman po tom pitanju. Još to menjanje profila, kao neki degenerik.