Agenda 21

Mislis da sad postoje neki problemi sto se tice kontrole ? :):)

Postoji dragi, moj . Postoji! Jer se cvecanstvo budi, jaci je protok informacija, i pre interneta a posebno sada sa njim. stare price ne prolaze vise. Religija kao manipulativno sredstvo je popustila, posebno znanja koja su drzana pod kljucem se odkljucavaju itd. Uglavnom sve je vise obavestenih i postaje previse transparentno, jedina mogucnost je da se ljudi smanje na broj koji odgovara broju robova koji im treba itd. Sto mislis da njih tangira sto se ljudi guzvaju na ovoj planeti, oni se ne guzvaju uopste, potreba je u necemu drugom.


Malopre me posetio jedan Sirijanac, koji je doputovao iz buducnosi i dao mi je sledecu sliku

Sta ce tebi njegova slika- vizija kada je tvoja sama po sebi dovoljno simptomaticna :cao:

.
 
A sto mislis da je "genetski unistena" hrana losa? Da li ocekujes da se razmnozava u tvom zelucu, pa ima problema sa genima ili je nesto drugo u pitanju?
I sta uopste znaci genetski unistena hrana?

Pa kako nije unistena 'ebo te. Cim je nesto nadogradjeno sa svih strana to je nesto sto nije prirodno, nije potrebno.Citala sam dosta o genetski izmenjenoj hrani, nema se ovde vremena za sve .Ali cim oni pelcuju zivotunje hormonom rasta i hormonima koji trebaju vestacki napumpaju misicno tkivi zivotinje da bi bilo masivnije pa onim da bi bilo crvenije itd, to su jako opasne stvari koje vuku jako teske posledice. Ako toga nisi svestan, blago tebi... :roll:
 
Pa kako nije unistena 'ebo te. Cim je nesto nadogradjeno sa svih strana to je nesto sto nije prirodno, nije potrebno.Citala sam dosta o genetski izmenjenoj hrani, nema se ovde vremena za sve .Ali cim oni pelcuju zivotunje hormonom rasta i hormonima koji trebaju vestacki napumpaju misicno tkivi zivotinje da bi bilo masivnije pa onim da bi bilo crvenije itd, to su jako opasne stvari koje vuku jako teske posledice. Ako toga nisi svestan, blago tebi... :roll:

Edit: Teško njemu.
 
Pa kako nije unistena 'ebo te. Cim je nesto nadogradjeno sa svih strana to je nesto sto nije prirodno, nije potrebno.Citala sam dosta o genetski izmenjenoj hrani, nema se ovde vremena za sve .Ali cim oni pelcuju zivotunje hormonom rasta i hormonima koji trebaju vestacki napumpaju misicno tkivi zivotinje da bi bilo masivnije pa onim da bi bilo crvenije itd, to su jako opasne stvari koje vuku jako teske posledice. Ako toga nisi svestan, blago tebi... :roll:

Nadam se da vidis razliku izmedju hormona i genetski izmenjene hrane :)
Nego, kako to da je genetski izmenjena hrana losa? I obicna hrana koju mozes da nadjes u sumi se genetski menja svakom generacijom....Znaci da je i ona losa.
Sta onda da jedemo?
 
Nadam se da vidis razliku izmedju hormona i genetski izmenjene hrane :)
Nego, kako to da je genetski izmenjena hrana losa? I obicna hrana koju mozes da nadjes u sumi se genetski menja svakom generacijom....Znaci da je i ona losa.
Sta onda da jedemo?

Vidim razliku, ali teba i naglasiti da kada na Tv-u pricaju o genetski izmenjenoj hrani zajedno stavljaju u isti kos i hormonski tretiranu hranu. Zapravo uopste ne odvajaju te dve price, da se ljudi ne bi pitali -Kog ce djavola hormon u hrani i hormon cega?!
Ako je prirodno to je drugo, normalno da je svaka generacija u progresu u odnosu na predhodnu ( trebalo bi da je tako ) a i pitanje da li je stvarno tako, ali mi ovde ne pricamo o onome sto priroda inace radi hiljadama godina, vec o onome sto covek radi u laboratorijama i pitanje je sa kojim razlogom?
Normalno bi bilo ako bi tvoja deca jednog dana prirodno imala jacu konstituciju od tebe, a ne i ako bi ih pelcovao hormonima da budu visi, veci i misicaviji. Aman razlikujes li normalno od nenormalnog. Zar ti nisu cudne prve jagode koje se pojave koje su velike kao jabuke i crvene kao da su koristili karmin tvoje mame :) a jagode bez ukusa i mirisa?
 
nije u tome poenta poenta je u tome sta su nam bacali kad je voce takvo bilo?!
i jer znate da ima mnogo mnogo dece iz generacije 99' koja su mozdano defektna(za razliku od dece iz drugih generacija)?

Znam ja u čemu je poenta. A i ko da je bitno sada utvrđivati, zapravo nagađati šta su nam to bacali u njive i zašto su nam od toga deca deformisana? :cool:
 
pa kad rokne bomba da ne ogluvi,mada koga za to tad bolelo svi gledali da prezive mada zadnjih dana svi posasaveli i prestali da idu u sklonista...
ae sad natrag na temu,
jer cuo neko za nibiru 2012?
 
Zasto neko sebe uopste i opterecuje ovakvim stvarim? Prema ovoj prici kontam da je i Hitler bio deo neke zavere koja je trebala da ocisti ljudski rod??? Sigurno je bio illuminat :/
jako mi je zao ljudi koji ne mogu normalno da zive a da u svakim losim vestima ili vecim dogadjajima na zemlji ne vide neku teoriju zavere ili plan za novi svetski poredak..... :(
kakvi bre da smanje broj stanovnika?? Zar se niko ne bi bunio protiv toga? :) jooj
 
Al ozbiljno...Zar ti waldburga mislish da si jedina toliko posebna pa da vidish neshto shto drugi ne vide???Ima 100 puta pametnijih ljudi od tebe i nacitanih...Morash da razlikujesh ljude koji slepo veruju(ti)i ljude koji misle(ostali svet)...Postavljaj malo pitanja i dobicesh odgovore
 
Zasto neko sebe uopste i opterecuje ovakvim stvarim? Prema ovoj prici kontam da je i Hitler bio deo neke zavere koja je trebala da ocisti ljudski rod??? Sigurno je bio illuminat :/
jako mi je zao ljudi koji ne mogu normalno da zive a da u svakim losim vestima ili vecim dogadjajima na zemlji ne vide neku teoriju zavere ili plan za novi svetski poredak..... :(
kakvi bre da smanje broj stanovnika?? Zar se niko ne bi bunio protiv toga? :) jooj

Pazi, nisi daleko od istine. :) Možeš istinu da tražiš u činjenicama (nametnutim, ako shvataš) ali onda moraš da ideš logičkim sledom zaključivanja i otvorenim umom za sve. Da istražuješ poput psa koji je nanjušio trag.
Hitler je poubijao mnogo ljudi, ali njegov pravi cilj bio je uništenje, tj. ekonomsko slabljenje najrazvijenijih evropskih zemalja i postavljanje Amerike kao najjače svetske sile.
Činjenica da rat nije vođen na teritoriji Sjedinjenih Američkih Država jasno govori o tome da na njenoj teritoriji nije bilo razaranja. Pre ulaska u rat SAD su davale znatne kredite Velikoj Britaniji i Francuskoj. Isporučivale su velike količine oružja i ratnog materijala Britaniji i Sovjetskom savezu. Dalje je sve zavisilo od SAD-a. i slepac bi to primetio.
 
Al ozbiljno...Zar ti waldburga mislish da si jedina toliko posebna pa da vidish neshto shto drugi ne vide???Ima 100 puta pametnijih ljudi od tebe i nacitanih...Morash da razlikujesh ljude koji slepo veruju(ti)i ljude koji misle(ostali svet)...Postavljaj malo pitanja i dobicesh odgovore

Ne mislim, ja znam da sam posebna i budala i slepcima otvaram oči kroz humor koji posedujem, s' tim što njih (tebe) ne shvatam ozbiljno.
Sigurno ima, ali ljudi mog godišta u mojoj okolini sigurno nema, a više sam knjiga pročitala i od nekih odraslih.
Slepo verujem... šta ti znaš o meni i o mojim ubeđenjima? Ne verujem ni u šta, neke stvari prosto znam jer razmišljam o njima.
Kome da postavim? Tebi?
 
Pazi, nisi daleko od istine. :) Možeš istinu da tražiš u činjenicama (nametnutim, ako shvataš) ali onda moraš da ideš logičkim sledom zaključivanja i otvorenim umom za sve. Da istražuješ poput psa koji je nanjušio trag.
Hitler je poubijao mnogo ljudi, ali njegov pravi cilj bio je uništenje, tj. ekonomsko slabljenje najrazvijenijih evropskih zemalja i postavljanje Amerike kao najjače svetske sile.
Činjenica da rat nije vođen na teritoriji Sjedinjenih Američkih Država jasno govori o tome da na njenoj teritoriji nije bilo razaranja. Pre ulaska u rat SAD su davale znatne kredite Velikoj Britaniji i Francuskoj. Isporučivale su velike količine oružja i ratnog materijala Britaniji i Sovjetskom savezu. Dalje je sve zavisilo od SAD-a. i slepac bi to primetio.

naravno....SAD...ali oni se u pocetku nisu ni mesali....a onda su sve zavrsili ali to je svima dobro poznato u vezi WW2...*** ali nije pojenta u svemu traziti nesto lose i neku zaveru.... :/
mada ima zavera kolko oces u svetu ali nikako ne verujem da iza njih stoje neki reptili, sirijanci, illuminati i slicno....onda bi logicno bilo da je i mafija neka vrsta illuminata ili pokreta koji kontrolisu svet (u nekom smislu), jer budzet podzemlja i njihova moc je tolika da se ponekad ni vlada ne moze meriti sa njima i cesti su slucajevi da traze pomoc od njih npr. budzet podzemlja u europi iznosi za 6 meseci oko 500 milijardi evra znaci vise nego 1bilion godisnje :whistling: ....no nebitno....sve u svemu ne verujem da je ono sto si navela moguce i da bi svi sedeli skrstenih ruku da zaista postoji pretnja.... :)
 
naravno....SAD...ali oni se u pocetku nisu ni mesali....a onda su sve zavrsili ali to je svima dobro poznato u vezi WW2...*** ali nije pojenta u svemu traziti nesto lose i neku zaveru.... :/
mada ima zavera kolko oces u svetu ali nikako ne verujem da iza njih stoje neki reptili, sirijanci, illuminati i slicno....onda bi logicno bilo da je i mafija neka vrsta illuminata ili pokreta koji kontrolisu svet (u nekom smislu), jer budzet podzemlja i njihova moc je tolika da se ponekad ni vlada ne moze meriti sa njima i cesti su slucajevi da traze pomoc od njih npr. budzet podzemlja u europi iznosi za 6 meseci oko 500 milijardi evra znaci vise nego 1bilion godisnje :whistling: ....no nebitno....sve u svemu ne verujem da je ono sto si navela moguce i da bi svi sedeli skrstenih ruku da zaista postoji pretnja.... :)

ovo za skrstene ruke gresis totalno, zamisli da 2003 umesto Amerike da je neka druga zemlja napala Irak do sada bi predsednik te drzave bio u Hagu optuzen za ratne zlocine a sta se sada desava i vrabci znaju da je cela administracija BUS lagala u vezi prljavog oruzija ii sta je ko uradio,sta je ko uradio u 21 veku protiv amerike,samo ZAK SIRAK nije hteo da ih prati u ratu ali to neznaci da je osudjivao BUSA ,kazes nema iluminata,mozda ih i nema ali ima majmuna koji su izmislili virtualan novac, zbog kojih svako jutro gledamo bursu da vidimo dali ce mleko da poskupi i sa tim sistemom nama stvaraju hiljadu drugih problema skrecu nam paznju "ma briga mene za irak i mene su tukli, nemam posao,nemogu da odem na odmor,cale mi bolestan,brat mi se drogira " tako da ostacemo skrstenih ruku sta god da se desi jer mnogo smo zauzeti covece!! :thumbdown:
 
naravno....SAD...ali oni se u pocetku nisu ni mesali....a onda su sve zavrsili ali to je svima dobro poznato u vezi WW2...*** ali nije pojenta u svemu traziti nesto lose i neku zaveru.... :/
mada ima zavera kolko oces u svetu ali nikako ne verujem da iza njih stoje neki reptili, sirijanci, illuminati i slicno....onda bi logicno bilo da je i mafija neka vrsta illuminata ili pokreta koji kontrolisu svet (u nekom smislu), jer budzet podzemlja i njihova moc je tolika da se ponekad ni vlada ne moze meriti sa njima i cesti su slucajevi da traze pomoc od njih npr. budzet podzemlja u europi iznosi za 6 meseci oko 500 milijardi evra znaci vise nego 1bilion godisnje :whistling: ....no nebitno....sve u svemu ne verujem da je ono sto si navela moguce i da bi svi sedeli skrstenih ruku da zaista postoji pretnja.... :)

Ti bi pustio da te убијају, метак пролети поред твоје главе а ти и даље звиждиш? :confused: Признајеш да завере постоје а не верујеш да иза њих стоје рептили, сиријанци, илуминати и слични? Ко стоји? Мафија није врста илиминтата, мафија дела независно од осталих организација у своју корист. Дела независно колико може... сви су повезани на неки начин.
Ово последнје је толика глупост да не вреди ни коментарисати.
 
Mislim da ti razmisljanje nije potpuno pravilno.
Sta bi ti,na primer,sad uradila kad bi dosla do sigurnog i proverenog saznanja da postoji velika zavera da se istrebe recimo sve vere osim jedne?
Kako bi reagovala?
Kako bi to izmenilo tvoj svakidasnji zivot?
Kako bi uopste uspela da napravis razliku????
 
joj walburga..... :(
sta ima glupo u tome, zar stvarno mislis da bi sedeli skrstenih ruku 5,5 milijarda ljudi da znaju da im zaista preti opasnost...? Ako tako mislis onda ne treba pricati o gluposti.... :/
pa zavere su j*t svakodnevnica....to se desava u korist nekih odredjenih ljudi koji su u stanju da kontrolisu takve zavere....recimo....jedan glup i banalan primer...ubistvo Djindjica je bilo sta drugo nego zavera...? Ali te vase zavere sa illuminatima i reptilima su smesne bre...ne razumem kako uopste inteligentan covek moze da veruje takvim stvarima....procitas nesto sto te zaintrigira i odmah poverujes u to....boze....
 

Back
Top