ADSL

ivan_NBG_zemun

Početnik
Poruka
9
HOCU SA PAR KOMSIJA DA UVEDEM ADSL PA ME ZANIMA STA JE SVE POTREBNO DA IMAMO OD OPREME POSTO SAMO JA IMAM MOGUCNSOT PA OD MENE BI ONI UZIMALI NET DA BI MOGLI DO DA IZVEDEMO JEL DOVOLJAN SAMO RUTER ILI NESTO VISE.HVALA TJ DA MOZEMO SVI U ISTO VREME DA SKIDAMO STA DA TREBA...SA NETA VEZA 768KBPS.HAVLA
 
Pa mislim da treba da imas telefonski broj koji pocinje sa 2 ili 3 (nisam siguran). Ako ti je stara centrala onda se pozdravi sa ADSL-om
 
HVALA NA ODGOVORU ALI JA IMAM MOGUCNOST ZA UVODJENJE ADSL A ONI NE PA SAM MISLIO DA UZIMAJU PREKO MENE PROTOK ZA NET A MENE ZANIMA STA JE POTREBNO DO OPREME DA BI SE DELIO PROTOK IZMEDJU NIH I MENE TJ DA MOZEMO SVI U ISTO VREME DA SKIDAMO STA NAM TREBA ...
 
e ovako,

kad ti lepo uvedes ADSL,samo kupi jedan switch sa 6-8 portova i tako lepo razapnite kablove izmedju kutja i to je to.Nema nikakve instalacije,samo "plug & play":D
Tako je kod mene,samo sto ja ne delim sa komsijama nego imam dva kompa u kutji i povezao ih pomotju switcha.Nista lakse,e sad je pitanje koliko su tvoje komsije daleko i kolika je mogutjnost da razapnete kabal.

A tih 700kb/s na vas tri netje biti lako,narochito ako jedan od vas pochne da skida film ili neku igricu,ima da vam posrche sav protok,a vi tjete ostati sa brzinom ravnom modemu,moras nabaviti program koji deli nekako tu konekciju u tri dela tako da se ne ometate izmedju sebe.
 

Back
Top