Adaptacija stana od poda do plafona

Roloplast, najbolje direktno od proizvodjaca, ako mozes da se snadjes za prevoz i ugradnju. Prozor 100x100 sedmokomorni profil, sa troslojnim staklom je oko 80e, sto je dzabe. Sa troslojnim staklom imas mnogo bolju termo i zvucnu izolaciju. Kod mene na kuci su klasicni od sestokomornog ili kog vec profila, 6-7 godina je proslo i nisu pozuteli, dihtuju i dalje dobro.
 
Roloplast, najbolje direktno od proizvodjaca, ako mozes da se snadjes za prevoz i ugradnju. Prozor 100x100 sedmokomorni profil, sa troslojnim staklom je oko 80e, sto je dzabe. Sa troslojnim staklom imas mnogo bolju termo i zvucnu izolaciju. Kod mene na kuci su klasicni od sestokomornog ili kog vec profila, 6-7 godina je proslo i nisu pozuteli, dihtuju i dalje dobro.

jeftino? jeste.
nekvalitetno? isto jeste
 
Roloplast, najbolje direktno od proizvodjaca, ako mozes da se snadjes za prevoz i ugradnju. Prozor 100x100 sedmokomorni profil, sa troslojnim staklom je oko 80e, sto je dzabe. Sa troslojnim staklom imas mnogo bolju termo i zvucnu izolaciju. Kod mene na kuci su klasicni od sestokomornog ili kog vec profila, 6-7 godina je proslo i nisu pozuteli, dihtuju i dalje dobro.



Odluka za sad preteze na troslojno, petokomorno, verovatno Inoutic profili, Sigenia okovi.
Hvala svakako na odgovoru.
 
Drago mi je, mozes da se predstavis, pa da znamo ko si ti, ako je to toliko bitno.

Moje misljenje je da treba bezati od bugarske i turske robe, tipa DM, Viva, itd. Ok je za neke pomocne objekte u kojima se ne provodi puno vremena, za sve ostalo nesto ozbiljnije.


naravno,ali ne pominji molim te roloplast profile kao nesto sto je kvalitet
 
Pa nisam rekao da su ekstra kvalitetni, vec da su ok za te pare, izdrzace bar 15 godina bez problema. Na kraju krajeva, kupis prozore od nekih boljih profila, tipa Rehau, itd., a sastavljao ih neki pruceni "majstor" u garazi, koji je npr. do juce vozio taksi, i nista bolje nisi dobio. Dzabe kvalitetni profili, a znam za dosta takvih slucajeva, skupi profili, ali lose uradjeni.
 
Poštovana "Affro* ), potpuno se slažem i sa Vama i sa članom "aetherius obscuritas" , a u vezi POUZDANOSTI PREPORUKE ZA MAJSTORE ! Ali da li imate možda neko rešenje? Bio bih Vam zahvalan. Ja sam od juče na sajtu (23.01.2019) i razmišljam da tražim dozvolu od Administratora->Moderatora da pokrenem novu temu ..." Preporuke za dobre kućne majstore : Parketar, moler, stolar". Šta VI mislite - imate li neki predlog.? Inače sam ovu ideju " KOPIRAO" sa sjajnog sajta koji su pokrenuli stanari naselja Stepa Stepanović......Tamo ljudi daju Preporuke i Anti-Preporuke za sve majstore i to pd svojim punim imenom, br.zgrade. lamelom i br. telefona..Preko njih sam letos našao odličnog Molera i Parketara koji su mi radili garsonjeru na Karaburmi u avgustu....Izvinite na dužini poruke. Lep pozdrav od člana " tnt011" Ako stignete , možete odgovor ili na E-mail ili priv. porukom....By the way , znate li ko je Moderator sajta - kome da se obratim za odobrenje ovog MOG PREDLOGA ? ...Pozz
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pozdrav !
Kod koga ste kupovali pvc stolariju, cija se pokazala kao dobra?
Imate li neku preporuku?

Poštovana " MIICI" , ako Vam znači mi smo 2009 god uzeli firmu izrađuju i ugrađuju PVC stolariju : Profil : Gelan Okovi: ne znam ..Stan 70 kvm, pa smo uzeli 3 dvostruka prozora, 3 neotvarajuća okna-prozora, 1 balkon vrata (230x80) i prozor u kupatilu. To je izašlo tada 220 000 din... Prvo došao šef i uzeo mere, pa zatim došao sa nacrtom i predugovorom- mi razmišljali 1 dan i obzirom da smo do njih došli po preporuci - mi prihvatili...Iako je šef rekao da će za 1-2 god biti potrebno dotezanje- štelovanje prozora koji će da zapinju zbog "disanja " materijala PVC to se nije desilo, osim što od letos balkon-vrata malo zapinju...Jedina zamerka je što nisu dobro uradili ŠPALETNE- obrada između PVC stolarije i zida (7 sprat solitera Nbgd)....pa na proleće planiramo da uzmemo nekog - Tražimo preporuku za majstora za špaletne...Eto naša iskustva...Lep pozdrav od člana "tnt011"
 
Poslednja izmena od moderatora:
Poštovana "Affro* ), potpuno se slažem i sa Vama i sa članom "aetherius obscuritas" , a u vezi POUZDANOSTI PREPORUKE ZA MAJSTORE ! Ali da li imate možda neko rešenje? Bio bih Vam zahvalan. Ja sam od juče na sajtu (23.01.2019) i razmišljam da tražim dozvolu od Administratora->Moderatora da pokrenem novu temu ..." Preporuke za dobre kućne majstore : Parketar, moler, stolar". Šta VI mislite - imate li neki predlog.? Inače sam ovu ideju " KOPIRAO" sa sjajnog sajta koji su pokrenuli stanari naselja Stepa Stepanović......Tamo ljudi daju Preporuke i Anti-Preporuke za sve majstore i to pd svojim punim imenom, br.zgrade. lamelom i br. telefona..Preko njih sam letos našao odličnog Molera i Parketara koji su mi radili garsonjeru na Karaburmi u avgustu....Izvinite na dužini poruke. Lep pozdrav od člana " tnt011" Ako stignete , možete odgovor ili na E-mail ili priv. porukom....By the way , znate li ko je Moderator sajta - kome da se obratim za odobrenje ovog MOG PREDLOGA ? ...Pozz

ZABRANJENO REKLAMIRANJE


mada opusti se malo, nanjusice krv ove zveri :tajna:
 
pa eto kako ste vi svi tako pametni...ja koristim gugl itekako mozda vise nego sto vi i zamisljate bez obzira na decu i moje obaveze u zivotu...mene je zanimalo da li neko iz iskustva zna nekoga da to radi kako treba jer sam eto sticajem okolnosti komarnike majstore nasla tako preko gugla pa nisam bas najzadovoljnija ...ako imate predlog iznesite u suprotnom niko vaaaaaas nista nije pitao!

Поштована "КВИКВЕГ",...и пошт. "АФФРО",
слажем са 100% са Вашим коментаром...Зато сам пре 3 дана и (27.01.2019) и покренуо нову тему : "МАЈСТОРИ - ПРЕПОРУКЕ ". Захваљујући оваквом Форуму, који је покренут на сајту насесеља Степа Степановић (трнутно у квару) покушао сам да овде отворим Тему....Али ми је Управа Крстарице одмах затворила тему уз " обавештење " ЗАБРАНА РЕКЛАМИРАЊА....Напомињем да ми је Сајт Степе Степановића много помогао и да сам тако пронашао одличног Молера и Паркетара...Напомињем да су тамо њуди уз Препоруке имали једнако и Анти-Препоруке..... Ипак је ово много бољи извор информација НЕГО НЕКИ МАЈСТОРСКИ САЈТОВИ, ГДЕ ОНИ САМИ СЕБИ ПИШУ + КОМЕНТАРЕ И СЕБИ ДАЈУ ОЦЕНЕ ОД 5 ДО 10....е , ТУ САМ ПРОНАШАО ХОХШТАПЛЕРА ВОДОИНСТАЛАТЕРА ПЕРУ СА СЕЊАКА.......Толико од мене. Требала би Управа сајта да буде мало флексибилнија.....Што не би људи размењивали И-мејлове, можда се и упознали , толико да дођу да виде лично како је дотични мајстор нешто урадио...Ја и моја породица би радо прихватили такву комуникацију...Поздрав
 
Poštovani "MARIO80"", i poštovana "KALE80"
dobro nije "KALE80" doživela slom živaca, pa udri po hoštapleru, a zna se dobro kako su Zemunke fine kad ih dovedeš na ivicu...
Nego , poštovana " kale 80" , baš mi je žao što Vam se to desilo , ali mi 2 stvari nisu jasne 1) Što odmah ne pozvaste OCA svog 2) Što odmah ne pozvaste SESTRU I ZETA obavezno, jer je njihova preporuka - Pa onda da vidimo RASPRAVU U KUĆI i " čija majka crnu vunu prede"...nego ostaste tako sami sa mužem a bez ikakvog iskustva i bez zaštite....Lepo je " mario80" negde rekao : Ima i dobrih i loših MAJSTORA" i to važi za svaku oblast, ali ipak mislim da je tragedija da izgubite 700 evra zato što Vas niko nije savetovao da pre radova uzmete 3-4 majstora, da dođu, da procene, nikakva naplata pri dolasku....pa da odaberete .....
 
Poštovani
jeste i "mario80" većim delom u pravu " ali član "vladan" je OBJASNIO stvar !!
100% Potpisujem svaku reč као лаик по питању мајсторисања у кући....
Све што знам -понешто сам научио или рођака или уз њих-када су они довели мајсторе по препоруци...
..Мислим се нешто, "марио80" , па како да примени тај тзв. мајстор оно што је видео на YOUTUBE,
кад TAJ човек не разуме ŠTA MU OVAJ SA EKRANA OBJAŠNJAVA....lLep pozdrav od člana sajta "tnt011"
 
Poštovani
jeste i "mario80" većim delom u pravu " ali član "vladan" je OBJASNIO stvar !!
100% Potpisujem svaku reč као лаик по питању мајсторисања у кући....
Све што знам -понешто сам научио или рођака или уз њих-када су они довели мајсторе по препоруци...
..Мислим се нешто, "марио80" , па како да примени тај тзв. мајстор оно што је видео на YOUTUBE,
кад TAJ човек не разуме ŠTA MU OVAJ SA EKRANA OBJAŠNJAVA....lLep pozdrav od člana sajta "tnt011"

ajde ne smaraj
 
Pozdrav !
Kod koga ste kupovali pvc stolariju, cija se pokazala kao dobra?
Imate li neku preporuku?

[U]Поштована "Miici",[/U]
Порука упућена: (07.02.2019 11,40 h)
Уколико сте у региону Београда, ја и породица можемо
да Вам препоручимо фирму : ********
Радили су нам PVC stolariju- (zamena stare , drvene) , Stan je ma спрату солитера у Бгд,
у лето 2009 год. и још немамо проблема.
Да ме случајно не би опомињао Модератор сајта, да наводно рекламирам
ову фирму, ------- Ако желите Kонтакт и да Вам опишем шта су и како они радили код нас,
молим јавите ми се на И-мејл ....Леп поздрав од члана "tnt011"
 
Poslednja izmena:
Sto ljudu sto ćudi - ja upravo insistiram na nogicama. Daleko je lakše češće počistiti i oprati nego da se prašina gomola godinama. Iz tih razloga sam zahtevala da mi se maska (cokla) na elementima skida. Ne vide se nogice a čišćenje nije problem. Cokla je pričvršćena 'žabicama' koje su baš za tu namenu i jednostavno se skida i namešta.
..........................................................................................................
Poštovana "msneki",
Потпуно сте у праву 100% подржавам...Да није супруга инсистирала на ножицама и украс. масци тзв.цокли
данас би се тешко , нпр 1 годишње одлучили да померамо делове и затекли би - и прашину и буђ а вероватно
и неку гамад....Ово ме подсећа на оно : Купи тепих или одело и хаљину али тамније боје - да се мање прља-!
Боже драги, па све се увек прља- користио-некористио а лажно је да се нешто "мање прља" него Мање се Види кад дођу гости"....
.Ја кад одем у гаражу или кад кречим, увек обучем маскирну униформу -имам 2 -из 1991 и из 1999
а све то "да ми се мање прља" ...........- без љутње! z:)z:)
 
Поштовани " Мирко 212",
Какви црни мора тзв. " плоча - са или без избочених релеја или дугмића ?!?....(Поздрав са Новог Београда)
,... Није истина да се тако живи у Србији....
У БГД само хохшаплери и транге-франге муљатори (Свака част поштеним трговцима и мајсторима свих струка - на 2 милона грађана нека је укупно 200 тактвих.... Ови што сам их навео ХОХШТАПЛЕРИ ће да Вам и нама и трубе и аблендују и праве буку у згради...А знаш их , док није почео рат 1991 год, да су носили гајбибе у радњама, шибицарили, ватали зјала на углу улице, од зла оца и горе мајке,...Али онда дође Рат и Мобилизација и ми одосмо...Кад се вратисмо - Бараба до Барабе у улици дигла киоске, нафта и бензин на флаше по 3-4 марке...И СМЕЈУ НАМ СЕ ШТО СМО У ПРЉАВИМ УНИФОРМАМА ТЕК САД СТИГЛИ СА ФРОНТА ЈЕР ОНИ СУ "ВЕЋ ЗАВРШИЛИ ПОСЛОВНЕ ДОГОВОРЕ"....Шта ћеш гледаш да збринеш жену и децу своју, ћутиш, трпиш.....Е, тоје Багра из Београда Оригинал + Парњаци и Исти из Србије што дођоше овде , али не да уче занат или школу: средњу , вишу, високу - па онда или роду своме у завичај или квалитет да остане у фирми, или Дому Здравља или Предузећу.....НЕЕЕЕ, братац сачулатац, овдашња багра од 1. до 17. БГД Општине се ујединила : Бензин + Дизел + Цигаре+ Дрога и позвала своје из свога рода Најгоре оведе , у БГД !!~!! Е, то су ти што лудују ноћу и купују малолетне средњошколке, а њихове жене или не знају или знају али их БИЛИ ОНА СТВАР , док муж КРИМОС ТЗВ: КОНТРАВЕРЗНИ БИЗМИСМЕН" трпа паре наруке 1000- 2500-3500 месечно - Ама за те паре паре би свака таква тзв. жена "заборавила" да јој муж
ноћ проводи у оргијама са ћеркином другарицом....... АЛИ ЗАТО УЗИМА МАЈСТОРА - ГИПСАРА И СТОЛАРА : ДА ЈОЈ СРЕДИ КУЈНУ; ...УЗИМА; НЕ ПИТА ПЛАЗМА ТВ; .... УЗИМА ДЕТЕТУ НАЈНОВИЈИ МОБ ТЕЛЕФОН ОД 50000 динара... А не запита се : Где ми је Отац мом детету???? Ето такви у БГД , купују станове од 70-80000 евра и нова кола 70-80000....а обичан свет у Бгд живи више него скромно, одреко се позоришта, нову одећу купује у Кинеском тржном Центру а не у тзв "УШЋУ" ( Иначе биша зграда Централног Комитета Комуниста у Југославији.....Е, мој пошт. Мирко... Имамо ми родбину на потезу Краљево-Трстеник и даље - знам ја добро да је све ово што гледате ...лаж и превара ЈЕСТЕ САД 2019 А ТИ СИ ОВО ПИСАО 2010, КАДА ЈЕ ТЕК ГРУНУЛА СВЕТСКА ЕКОНОМСКА КРИЗА.....АЛИ ИПАК..... Срдачан, а не Леп поздрав....Ако ниси и ти већ на раду у Бечу или Немачкој.
 

Back
Top