,,Abrovi"

Djika junior

Domaćin
Poruka
3.723
Kažu da se za dobrim konjem najveća prašina dize, pa tako da vidimo koliko ste interesantni van foruma drugim ljudima.

Ispričajte nam neki zanimljiv trač koji ste čuli o sebi.

Mene uglavnom vole da povezuju sa oženjenim ljudima i to isključivo na poslu. Jedne noći sam se vraćala kasno iz grada kolima i naišla na dvojicu kolega koji su krenuli na put. Ja im pošaljem sms u kojem im želim srećan put i kažem da sam ih videla. Medjutim oni su usput videli nekog pežoa kakvog vozi drugi kolega, i ispričali svima kako se mi vidjamo. Toliko o kolegijalnosti.
 
Koliko znam, o meni ne kolaju tračevi.

Bilo je priča svojevremeno, ali tad sam privremeno živela u malom mestu i bila interesantna lokalcima. Zanimljivo, priče koje su izmislili imale su realnu osnovu, ali nisu bile istinite, nažalost.

Pre i posle toga tračeva nije bilo. Možda nisam interesantna, možda ljudi gledaju svoja posla. Ko će ga znati.
 
Kažu da se za dobrim konjem najveća prašina dize, pa tako da vidimo koliko ste interesantni van foruma drugim ljudima.

Ispričajte nam neki zanimljiv trač koji ste čuli o sebi.

nema traceva. nisam zanimljiv :(

Mene uglavnom vole da povezuju sa oženjenim ljudima i to isključivo na poslu. Jedne noći sam se vraćala kasno iz grada kolima i naišla na dvojicu kolega koji su krenuli na put. Ja im pošaljem sms u kojem im želim srećan put i kažem da sam ih videla. Medjutim oni su usput videli nekog pežoa kakvog vozi drugi kolega, i ispričali svima kako se mi vidjamo. Toliko o kolegijalnosti.

:think: :tajna: da nisu gejaci?
 
Bio sam cesto zanimacija tracarama, komsiluku...nije da nisam pruzao materijal, moram priznati. :mrgreen:
Ali oduvek mi bilo skroz svejedno sta ce ko da prica o meni, pa kapiram da od svih traceva o meni znam mozda samo jedan mali deo. Ne dajem takvim stvarima ni malo paznje, a kamoli zivaca. ;)
 
Bio sam cesto zanimacija tracarama, komsiluku...nije da nisam pruzao materijal, moram priznati. :mrgreen:
Ali oduvek mi bilo skroz svejedno sta ce ko da prica o meni, pa kapiram da od svih traceva o meni znam mozda samo jedan mali deo. Ne dajem takvim stvarima ni malo paznje, a kamoli zivaca. ;)

a koji su to tracevi bili ??

Mene komsiluk olajava da sam u vezi sa sada vec bivsim direktorom i da sam preko kreveta dosla do trenutnog posla, van pameti skroz. :roll:
 
a koji su to tracevi bili ??

Mene komsiluk olajava da sam u vezi sa sada vec bivsim direktorom i da sam preko kreveta dosla do trenutnog posla, van pameti skroz. :roll:

Ma klasika....bio s´ovom, bio s´onom i tako to. Nekad su price bile tacne, a nekad gluposti. Valjda kad steknes takav imidz, ne moze te posle oprati ni Sava ni Dunav. Ali nebitno...pa mi i nije do "pranja". ;)

Sto se traceva u vezi tebe tice: Boga mi, sumnjiva si mi. :mrgreen: :zcepanje:
 
Ljudi (a samim tim i zene) su u stanju da urade svasta.
Kad pogledam samog sebe i sta sam sve uradio u dosadasnjem zivotu, samo pomislim "ko bi rek´o, j*bote?". :lol:

p.s.: obecala si da ces malo manje ozbiljna da budes i da se malo vise sprdas. ;)

Sto to sad kazes ?

Nikad ne bih mogla da budem sa nekim zbog necega, to definitivno ne dolazi u obzir. :ljutko:
 
osim što sam privatno bezgrešan, stavrno nemam pojma
prvo, naravno niko tebi u lice nece reci trac o tebi; drugo, nemam one doušnike tipa e da ti pricam sta sam cuo/la; trece, realno se i izolujem i ne raspitujem i nisam u tripu da se bilo sta vrti oko mene
mada gde je troje, uvek drugo dvoje ogovaraju treceg
a ljudi ko ljudi sve im je cudo
 
osim što sam privatno bezgrešan, stavrno nemam pojma
prvo, naravno niko tebi u lice nece reci trac o tebi; drugo, nemam one doušnike tipa e da ti pricam sta sam cuo/la; trece, realno se i izolujem i ne raspitujem i nisam u tripu da se bilo sta vrti oko mene
mada gde je troje, uvek drugo dvoje ogovaraju treceg
a ljudi ko ljudi sve im je cudo

Blago tebi, ja imam pacijenata koji pridju i pitaju: ,,Eeee je li istina..."

Pa kolegu sa pežoom iz priče su startovali i pitali da li je istina da spava samnom.
 
pa kapiram da je citav probelm s tim dosusnicima
nekako mi to naivno... koji idiot ce nekom tamo da polaze racune i objasnjava da tako je, ne nije tako...
mada meni ne bi ni smetalo da me neko ukrsti s tim kolegom... šta fali
 
joj da forumski pikiranti su mi najzanimljiviji
znaci bukvalno kupe iz nekih X tema od pre X vremena bilo koji podatak o tebi
koji si sporadicno naveo
i kao cekaju priliku da te nesto nalepe
zanimljivo...

inace zene verovatno vise pogađaju takve stavri u faznu bila s ovim, s onim, faćkalica, fuxa, sponzoruša...
 
joj da forumski pikiranti su mi najzanimljiviji
znaci bukvalno kupe iz nekih X tema od pre X vremena bilo koji podatak o tebi
koji si sporadicno naveo
i kao cekaju priliku da te nesto nalepe
zanimljivo...

inace zene verovatno vise pogađaju takve stavri u faznu bila s ovim, s onim, faćkalica, fuxa, sponzoruša...

Samo cekaju da napenale. :lol:

Za ovo drugo: slazem se. Ali to je vec problem celog drustva, ne samo foruma, zasto je to tako kako je.
 
Мене је некад давно оговарао комшилук. :lol:
А онда сам главној трачари на фињака запушила уста.
Од тад, ништа.

Оговарале су ме јер не знају ништа о мени, тотално сам недруштвена, а кад ходам, ходам право, дигнуте главе...ваљда делујем препотентно. :lol:
Шта ће јадне, досада је чудо. ;)
 

Back
Top