Абрамович је одиграо улогу и због тога Америка мора да га поштује, за разлику од Британаца

Poruka
63.430

Абрамович је одиграо улогу – и због тога Америка мора да га поштује, за разлику од Британаца​

16:08, 25 Март 2022

https://rs.sputniknews.com/20220325...merika-zelenski-bajden-peskov-1135815062.html


Роман Абрамович

© Sputnik / Григорий Сысоев
/
Роман Абрамович, и даље актуелни власник енглеског ФК Челси, руски милијардер, учествовао је у првој рунди мировних преговора између Русије и Украјине, иако је због својих релација са председником Русије Владимиром Путином добио санкције у Великој Британији.

Британци су одмаздом замрзли сву имовину Абрамовичу и приморавају га да готово преда клуб чији је власник у руке британске власти како би оне извршиле продају, а за то време – налази се на мировној мисији.

Раније је амерички Волстрит џорнал пренео информације из извора да је председник Украјине Владимир Зеленски саветовао председника Америке Џозефа Бајдена да не уводи санкције Абрамовичу јер би могао да помогне у преговорима.
Подсетимо, Абрамович је и раније имао „помиритељску“ улогу, у моментима када је 12 клубова покушало да оснује независну Суперлигу и тиме практично уништи УЕФА и Лигу шампиона, он је са својим Челсијем први изашао из договора, навевши и већину осталих клубова да то учине.
 
Роман Абрамович је јеврејски олигарх, не руски. Шта има он да учествује у мировном преговорима.
On je ruski oligarh jevrejskog porekla i to može biti samo od pomoći.
 
@јанпи

eto.potvrde odgovora Vidovitog Stojka na pitanje da li će Čelsi da osvoji FA kup

u materijalističkoj dimenziji to se uvek prikaže očima prihvatljivo kao recimo "Englezi oduzeli zbog Ukrajine" ali avaj, setimo se da sam ja odgovor znao odavno...

:ljutko:

Не знам ако се сећаш(мислим да је то било само једном)..
Меч лиге Шампиона на Стамфорд Бриџу против Барселоне(нисам сигуран)
..
оно Каљинка са разгласа уочи Почетка утакмице..
а мени срце пуно :super::super:
 

Back
Top