Абрамович је одиграо улогу и због тога Америка мора да га поштује, за разлику од Британаца

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
44.093

Абрамович је одиграо улогу – и због тога Америка мора да га поштује, за разлику од Британаца​

16:08, 25 Март 2022

https://rs.sputniknews.com/20220325...merika-zelenski-bajden-peskov-1135815062.html

Роман Абрамович

© Sputnik / Григорий Сысоев
/
Роман Абрамович, и даље актуелни власник енглеског ФК Челси, руски милијардер, учествовао је у првој рунди мировних преговора између Русије и Украјине, иако је због својих релација са председником Русије Владимиром Путином добио санкције у Великој Британији.
Poruka je automatski spojena:

Британци су одмаздом замрзли сву имовину Абрамовичу и приморавају га да готово преда клуб чији је власник у руке британске власти како би оне извршиле продају, а за то време – налази се на мировној мисији.
Poruka je automatski spojena:

Раније је амерички Волстрит џорнал пренео информације из извора да је председник Украјине Владимир Зеленски саветовао председника Америке Џозефа Бајдена да не уводи санкције Абрамовичу јер би могао да помогне у преговорима.
Подсетимо, Абрамович је и раније имао „помиритељску“ улогу, у моментима када је 12 клубова покушало да оснује независну Суперлигу и тиме практично уништи УЕФА и Лигу шампиона, он је са својим Челсијем први изашао из договора, навевши и већину осталих клубова да то учине.

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
44.093
@јанпи

eto.potvrde odgovora Vidovitog Stojka na pitanje da li će Čelsi da osvoji FA kup

u materijalističkoj dimenziji to se uvek prikaže očima prihvatljivo kao recimo "Englezi oduzeli zbog Ukrajine" ali avaj, setimo se da sam ja odgovor znao odavno...

:ljutko:

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
174.662
Роман Абрамович је јеврејски олигарх, не руски. Шта има он да учествује у мировном преговорима.
On je ruski oligarh jevrejskog porekla i to može biti samo od pomoći.

јанпи

Veoma poznat
Poruka
12.709
@јанпи

eto.potvrde odgovora Vidovitog Stojka na pitanje da li će Čelsi da osvoji FA kup

u materijalističkoj dimenziji to se uvek prikaže očima prihvatljivo kao recimo "Englezi oduzeli zbog Ukrajine" ali avaj, setimo se da sam ja odgovor znao odavno...

:ljutko:

Не знам ако се сећаш(мислим да је то било само једном)..
Меч лиге Шампиона на Стамфорд Бриџу против Барселоне(нисам сигуран)
..
оно Каљинка са разгласа уочи Почетка утакмице..
а мени срце пуно :super::super:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.