A, sta mislite o zenama koje su u znaku VODOLIJE?

  • Začetnik teme Visnja281
  • Datum pokretanja
Eni:
Sa malo ja o sebi da kazem,daklem ja sam vodolija!!!! :D :D :D
Reci cu vam malo o sebi- vodoliji...

1.Preosetljiva
2.Tvrdoglava
3.Iskrena
4.Ne podnosim nepravdu,nikad nekog ne bih zeznula,ali ako me zeznes,dosta sam osvetoljubiva(sto ne valja).
5.Promenljivog raspolozenja.
6.Veran prijatelj i sebe bih zeznula,samo da ti pomognem ako si mi prijatelj!!
7.Ljubomorna u ljubavnim odnosima,sto opet ne valja.. :(
8.Unosim se previse u prijateljstva,dajem sve od sebe,a ne vraca mi se bas tako,cesto bivam zeznuta...
9.Mislim da sam naivna,nazalost:((
10.Imam izrazenu intuiciju
11.Kreativna
12.Kada se radujem,tu mozda malo preovlada ono dete u meni,radujem se previse,da bi se posle razocarala...
Ne znam da li sam nesto zaboravila reci,ali to je to ja mislim...
Ako sam vas udavila,ja se izvinjavam :oops:
Kissic za sve vas!!! :D :D :D

TI MORA DA SI SE NEGDE ZEZNULA JER SU SVE OVO OSOBINE RIBA!
 
Anonymous:
Eni:
Sa malo ja o sebi da kazem,daklem ja sam vodolija!!!! :D :D :D
Reci cu vam malo o sebi- vodoliji...

1.Preosetljiva
2.Tvrdoglava
3.Iskrena
4.Ne podnosim nepravdu,nikad nekog ne bih zeznula,ali ako me zeznes,dosta sam osvetoljubiva(sto ne valja).
5.Promenljivog raspolozenja.
6.Veran prijatelj i sebe bih zeznula,samo da ti pomognem ako si mi prijatelj!!
7.Ljubomorna u ljubavnim odnosima,sto opet ne valja.. :(
8.Unosim se previse u prijateljstva,dajem sve od sebe,a ne vraca mi se bas tako,cesto bivam zeznuta...
9.Mislim da sam naivna,nazalost:((
10.Imam izrazenu intuiciju
11.Kreativna
12.Kada se radujem,tu mozda malo preovlada ono dete u meni,radujem se previse,da bi se posle razocarala...
Ne znam da li sam nesto zaboravila reci,ali to je to ja mislim...
Ako sam vas udavila,ja se izvinjavam :oops:
Kissic za sve vas!!! :D :D :D

TI MORA DA SI SE NEGDE ZEZNULA JER SU SVE OVO OSOBINE RIBA!
Ja sam rekla onako kako jeste za sebe,cije su to jos osbine ne znam,ali ja sam takva! :D
 
Oko koje gluposti se vi svadjate... Ne mogu da verujem. I ja sam vodolija u horoskopu, i svesna sam toga da nas mnogi ljudi ne vole, ali ima i onih drugih...

Sto se tice vredjanja, to sam odavno prevazisla, jer znam da se svako moze izvredjati, jer niko nije savrsen, jer svako ima svoje mane i prednosti...

Za svaki znak se moze napisati puno ruznih stvari i mana, ali i onih lepih, vrednih za hvaljenje. Uostalom, cak iako je horoskop toliko pouzdan, osobine nekog coveka se ne mogu odredjivati na osnovu njegovog znaka, vec cele natalne karte...

...i nemojte se vise prepucavati...
 
Anonymous:
Eni:
Sa malo ja o sebi da kazem,daklem ja sam vodolija!!!! :D :D :D
Reci cu vam malo o sebi- vodoliji...

1.Preosetljiva
2.Tvrdoglava
3.Iskrena
4.Ne podnosim nepravdu,nikad nekog ne bih zeznula,ali ako me zeznes,dosta sam osvetoljubiva(sto ne valja).
5.Promenljivog raspolozenja.
6.Veran prijatelj i sebe bih zeznula,samo da ti pomognem ako si mi prijatelj!!
7.Ljubomorna u ljubavnim odnosima,sto opet ne valja.. :(
8.Unosim se previse u prijateljstva,dajem sve od sebe,a ne vraca mi se bas tako,cesto bivam zeznuta...
9.Mislim da sam naivna,nazalost:((
10.Imam izrazenu intuiciju
11.Kreativna
12.Kada se radujem,tu mozda malo preovlada ono dete u meni,radujem se previse,da bi se posle razocarala...
Ne znam da li sam nesto zaboravila reci,ali to je to ja mislim...
Ako sam vas udavila,ja se izvinjavam :oops:
Kissic za sve vas!!! :D :D :D

TI MORA DA SI SE NEGDE ZEZNULA JER SU SVE OVO OSOBINE RIBA!
Bice da zato volim ribe :oops:
 
Margott:
ahahahaha...pa o tome sam prichala..."duhovno ogranichenje"...treba li josh neki morbidan termin da navedem za koji tje se pripadnice ovog znaka zakachiti, ne bi li josh jednom dokazale koncentraciju lakozapaljive supstance u svojim mozgitjima...a ego(pardon sujeta),je cena po kojoj kupuju a i prodaju!

:shock: Ti samo svojim recima i ko sto sama kazes morbidnim terminima,pokazujes kakva si ti 8) ,tako da se ne zelim sa tobom raspravljati,a o nekome ne mozes nista da zakljucis,ako tu osobu ne znas i da pri tom sudis o nekom po njegovom ili njenom horoskopskom znaku! :shock: :shock: :evil:
Pozdrav :!:
 
Ljudi, ja sam vodolija!

Ne poznajem mnogo horoskopske znake, ali o vodolijama znam mnogo. Na kraju krajeva, nama vodolijama i "ide za rukom" bavljenje horoskopom.

Zato sto sam vodolija volim da proucavam vodolije oko sebe. Zato je i moje razocarenje zenama vodolijama toliko veliko jer su - slatke, dobre, vazdusaste, ali PLITKE PAMECU, ALJKAVE, BESKURPULOZNE i PROMISKUITETNE.
 
Akvas:
Ljudi, ja sam vodolija!

Ne poznajem mnogo horoskopske znake, ali o vodolijama znam mnogo. Na kraju krajeva, nama vodolijama i "ide za rukom" bavljenje horoskopom.

Zato sto sam vodolija volim da proucavam vodolije oko sebe. Zato je i moje razocarenje zenama vodolijama toliko veliko jer su - slatke, dobre, vazdusaste, ali PLITKE PAMECU, ALJKAVE, BESKURPULOZNE i PROMISKUITETNE.
nemas ti pojma o vodolijama
 

Back
Top