A kako se osecate vi zato...

nesvesna

Zainteresovan član
Poruka
149
Eto veceras sedim I razmisljam ponovo o necemu sto me zacudjuje... Naime pre neki dan napunila sam 59 god...ranije sam kao nesto sebi govorila ma OK je najlepse doba je , a bogami sad nisam uspanicena koliko zacudjena...prozivela sam puno toga, I drustva I kafane I izlaske, a o putovanjima da ne pisem... Zdrava prava vesela I dalje a opet to nesto sledece God 60 mi cesto udje u misli... Nisam se nesto promenila izgledom od npr pre deset God, a ponasanje mi je I da sam mladja... I kad kazem 60 krstim se jer se setim babe u tim godinama... A ja jos u Mini ne bas najkracem ali tu... Izlazim na koncerte, zivim kao da mi je eto mnogo manje... Reci cete super sta hoces... Necu nista eto pisite mi da li I vama bez obzira na godine one deluju nestvarno?
 
Pa ja i dalje mislim da nemam puno godina. A živim u skladu sa svojim željama, rekla bih. Da putujem ne volim više, ali izlazak i šoping uvek može.
Mada ja imam samo 43 godine.
Rano je da se zbabim.
Dao Bog da nas sve služi zdravlje i da smo dobro, a ja živim kako volim uvek kad mogu.
Posle mnogo stvari u životu, naučila sam da uživam. I da se družim sa pravim ljudima.
 
Eto veceras sedim I razmisljam ponovo o necemu sto me zacudjuje... Naime pre neki dan napunila sam 59 god...ranije sam kao nesto sebi govorila ma OK je najlepse doba je , a bogami sad nisam uspanicena koliko zacudjena...prozivela sam puno toga, I drustva I kafane I izlaske, a o putovanjima da ne pisem... Zdrava prava vesela I dalje a opet to nesto sledece God 60 mi cesto udje u misli... Nisam se nesto promenila izgledom od npr pre deset God, a ponasanje mi je I da sam mladja... I kad kazem 60 krstim se jer se setim babe u tim godinama... A ja jos u Mini ne bas najkracem ali tu... Izlazim na koncerte, zivim kao da mi je eto mnogo manje... Reci cete super sta hoces... Necu nista eto pisite mi da li I vama bez obzira na godine one deluju nestvarno?
Zivis i uzivas,kako se osecas.
 
Eto veceras sedim I razmisljam ponovo o necemu sto me zacudjuje... Naime pre neki dan napunila sam 59 god...ranije sam kao nesto sebi govorila ma OK je najlepse doba je , a bogami sad nisam uspanicena koliko zacudjena...prozivela sam puno toga, I drustva I kafane I izlaske, a o putovanjima da ne pisem... Zdrava prava vesela I dalje a opet to nesto sledece God 60 mi cesto udje u misli... Nisam se nesto promenila izgledom od npr pre deset God, a ponasanje mi je I da sam mladja... I kad kazem 60 krstim se jer se setim babe u tim godinama... A ja jos u Mini ne bas najkracem ali tu... Izlazim na koncerte, zivim kao da mi je eto mnogo manje... Reci cete super sta hoces... Necu nista eto pisite mi da li I vama bez obzira na godine one deluju nestvarno?
cuti i pevaj, mlada si sve dok se osecas tako
 
ko deluje nestvarno? godine?

sto se tice ovog ostalog, pa lepo sto se zabavljas i uzivas u zivotu.
Moja mama je starija nekoliko godina od tebe, a poprilicno se "zbabosala" moram da kazem
И моја. Има 64 и тотално се предала. Одавно већ. Некада је то била насмејана жена која је пазила да упари ципеле, ташну и каиш. А сада иде са израстком на глави у мајици са корњачама које имају секс у разним позама :lol: а да није ни сконтала
- Каква ти је то мајица?
- Што? Корњачице, баш су слатке.
Она је рано, око 40. потонула, прекинула већину дружења, уместо лепих успомена фокусирана је на лоше тренутке, под изговором бриге и љубави шири страхове и параноју, као неко дете изгубљено у свемиру. Емотивно је недозрела, нема самопоштовање, одржава и после толико година контакт са мојим оцем, и сваки пут дозволи себи да се разочара. Никада се неће опасуљити. Дигла сам руке и од разговора са њом. Фали јој животне радости, онако, дубоко у њој самој, али највише достојанства које гази зарад мало ужитка.
Буде ми жао, као да је протраћила живот. А некада ме јако то све разбесни.
Јако је лепо када човек живи и ужива. Тако и треба. И то је до нас. Нико нас не може живнути ако ми то сами немамо у себи. Зато велико срце за постављачицу теме. Живот пролази, људи старе. Покушаји да се то избегне су ђавоља работа. Уживај и не мисли о ономе што је природно и неминовно.
 
Vrlo sam svesna svojih godina.
Naravno da entuzijazmom mogu biti, što uglavnom jesam, baš kao onda kad sam imala tek šesnaest, ali na koji način to ispoljavam je drugačije nego tada.
Drugačije stvari me zanimaju, druge neke strane ličnosti obrađujem sa više pažnje i premda u odnosu na nekog duplo starijeg od sebe mogu u nečemu da delujem starije od njega, kao i da se bolje razumem sa mnogo mlađima od sebe po pitanju nečeg drugog, ne gubim iz vida da svojim ponašanjem treba da stojim iza sebe koja nema više šesnaest, ali nema još ni šezdeset šest.
Fizionomija govori jedno, stil oblačenja drugo, treće, osmo, kako kad, način razmišljanja tek stotinu neusklađenih informacija... i mislim da nam je to svima velika sličnost a i razlika.

Bitno je da smo u svakom trenutku u stanju da stanemo iza sebe i svojih postupaka, da nas ne pogađaju zluradi komentari, ali i da nas ne nose neke sulude ideje kroz vreme i da nam je ovaj život, takav kakav živimo, drag.
 
Razumem te, tako i meni pre neki dan kaže koleginica/ šefica kako joj se sviđa moj pristup radu jer sam zrela osoba, ipak imam 35 i bolje je nego da su zaposlili nekog mlađeg.
A ja: :eek: (u trenutku kapiram sledeće: 1.ja sam zrela osoba, 2.imam 35, 3.ima mlađih koji su bili favorit u igri)
Sve ok, ali mene je taj komentar u trenutku opalilo po uljuljkanom razmišljanju da su godine samo broj i da se ne poredim sa drugima ni u čemu. Očigledno za druge nisu samo broj nego se sve to precizno rangira i poredi.
 
Eto veceras sedim I razmisljam ponovo o necemu sto me zacudjuje... Naime pre neki dan napunila sam 59 god...ranije sam kao nesto sebi govorila ma OK je najlepse doba je , a bogami sad nisam uspanicena koliko zacudjena...prozivela sam puno toga, I drustva I kafane I izlaske, a o putovanjima da ne pisem... Zdrava prava vesela I dalje a opet to nesto sledece God 60 mi cesto udje u misli... Nisam se nesto promenila izgledom od npr pre deset God, a ponasanje mi je I da sam mladja... I kad kazem 60 krstim se jer se setim babe u tim godinama... A ja jos u Mini ne bas najkracem ali tu... Izlazim na koncerte, zivim kao da mi je eto mnogo manje... Reci cete super sta hoces... Necu nista eto pisite mi da li I vama bez obzira na godine one deluju nestvarno?
Da.Uvijek djeluju nestvarno,a kako starim sve nestvarnije.
 
И моја. Има 64 и тотално се предала. Одавно већ. Некада је то била насмејана жена која је пазила да упари ципеле, ташну и каиш. А сада иде са израстком на глави у мајици са корњачама које имају секс у разним позама :lol: а да није ни сконтала
- Каква ти је то мајица?
- Што? Корњачице, баш су слатке.
Она је рано, око 40. потонула, прекинула већину дружења, уместо лепих успомена фокусирана је на лоше тренутке, под изговором бриге и љубави шири страхове и параноју, као неко дете изгубљено у свемиру. Емотивно је недозрела, нема самопоштовање, одржава и после толико година контакт са мојим оцем, и сваки пут дозволи себи да се разочара. Никада се неће опасуљити. Дигла сам руке и од разговора са њом. Фали јој животне радости, онако, дубоко у њој самој, али највише достојанства које гази зарад мало ужитка.
Буде ми жао, као да је протраћила живот. А некада ме јако то све разбесни.
Јако је лепо када човек живи и ужива. Тако и треба. И то је до нас. Нико нас не може живнути ако ми то сами немамо у себи. Зато велико срце за постављачицу теме. Живот пролази, људи старе. Покушаји да се то избегне су ђавоља работа. Уживај и не мисли о ономе што је природно и неминовно.
Tvoja majka je,cini mi se,u klasicnoj depresiji.
A to je bolest,nije odluka.Ne znam opet,nisam ljekar.
 
Nemojte tripovati da ste mladji ,da izgledate mladje,da treba da se oblacite mladje i da ista mozete kao kad ste bili mladji,spremte se za penziju,na selo,na pecanje,basta,pcele,pletenje miljea,dosta zajebancije
Ne,nego mislite da ste matori i pricajte o bolestima samo,narocito o onim teskim.
Obradovacete sve oko sebe i svi ce zeljeti da budu u vasem drustvu.
 
Да, она на све има још и проблем. Али има доста људи који тако, пусте живот. :(
Ne može ona Bogi to sama da riješi. Nemoj da je stalno kritikuješ i osudjuješ. Bez ljutnje, ali po ovom kako pišeš o njoj imam utisak da si vrlo gruba, iz najbolje namjere naravno, ali ne ide to tako.
 
Ne može ona Bogi to sama da riješi. Nemoj da je stalno kritikuješ i osudjuješ. Bez ljutnje, ali po ovom kako pišeš o njoj imam utisak da si vrlo gruba, iz najbolje namjere naravno, ali ne ide to tako.
Ма знам да је из најбоље намере, хајде да престанемо да се извињавамо једни другима без разлога овде. Мислим, бар мени не морате. Да пишемо нормално а не као да ходамо по јајима. Ко се вређа то је његов проблем, овде нико није злонамеран. Него увредљиви крећу од себе и дижу нос.
Нисам ја према њој груба, врло се контролишем. Не могу баш увек, али углавном. Него овде пишем све онако како њој не желим да кажем, баш из тог разлога. Као што нпр никада сину нисам ништа лоше о његовом оцу рекла али сам се овде испразнила :lol:
Мислим да већина нас овде испљуне за најближе што њима прогута. Морамо негде :)
 

Back
Top