9

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
Zašto svi kažu " bitna je unutrašnja ljepota "

A lijepi dobijaju lakše poso a i muškarce koji ne prevrću po džepovima u nadi da im se zaglavilo 5 eura .....

Zasto ljudi a i žene lazu ?
 
Kakve veze ima naslov teme sa uvodnim postom?

Jeste bitna unutrasnja lepota... Fizicka je samo slag na torti... jer ako si boodala, ova druga ti malo zanci...
 
Zašto svi kažu " bitna je unutrašnja ljepota "

A lijepi dobijaju lakše poso a i muškarce koji ne prevrću po džepovima u nadi da im se zaglavilo 5 eura .....

Zasto ljudi a i žene lazu ?
Ne lazu.
Fizickoj lepoti divi, ali se na nju lako i navikne. Pa se uzima zdravo za gotovo posle odradjenog vremena. I sta onda ostaje? Karakter i druge vrednosti ;)
A sa druge strane, postoje ljudi koji su na oko manje privlacni, ali sto ih vise upoznajes sve su ti drazi, pa samim tim i lepsi :)

- - - - - - - - - -

Lepo je biti lep :) ali nije dovoljno ;)
 
Bitna je, jer ako me neko privuce iskljucivo fizicki, tj. seksualno, sta ja mogu da imam sa tom osobom osim seme? Ne mozemo da pricamo, ne mozemo da uspostavimo vezu, ne mozemo nista. Moze tu pola sata da se "zezamo" :per: i to je to, dovidjenja, ali nisam ja u tom fazonu.
A i kako god okrenemo lepota manje-vise bledi. Nabaci se koje kilo, proredi se kosa, osedi se, zubi pozute, ali onu unutra (manje-vise) ostaje.

E sad, da lepi ljudi bolje prolaze, prolaze, ali ja ih ne vrednujem nesto previse, niti ih cenim. Mozda su to moje neke predrasude, ali nikada nisam video neku devojku (a ni muskarca) a da je "ribetina" sto bi se reklo, a da me je odusevila svojom inteligencijom, unutrasnjom lepotom.
Opet, mozda i ima izuzetaka, ali ja ih nisam upoznao. S druge strane, znam devojke koje su (prosecno) lepe (mozda cak i ispod proseka po necijem misljenju), ne neke "ribetine" i deluju prizemnije i inteligentnije, i po mom misljenju kao bolje osobe.
 
Zašto svi kažu " bitna je unutrašnja ljepota "

A lijepi dobijaju lakše poso a i muškarce koji ne prevrću po džepovima u nadi da im se zaglavilo 5 eura .....

Zasto ljudi a i žene lazu ?

Mo's ti biti ovde u Serbijici ne znam kako lep ako ne potegnes veze i/ili nisi clan partije ne's dobiti posao, jedino da ti se neko smiluje i primi te za najgore konjosanje, od koga strada zdravlje, a nije ni placeno, tako da lepota nije presudan faktor pri zaposljavanju. Da se ne lazemo, u ovoj stradiji perspektive za siroke narodne mase nema, iako smo generalno lepi ljudi.
 
Mo's ti biti ovde u Serbijici ne znam kako lep ako ne potegnes veze i/ili nisi clan partije ne's dobiti posao, jedino da ti se neko smiluje i primi te za najgore konjosanje, od koga strada zdravlje, a nije ni placeno, tako da lepota nije presudan faktor pri zaposljavanju. Da se ne lazemo, u ovoj stradiji perspektive za siroke narodne mase nema, iako smo generalno lepi ljudi.

A kod vas je i Bog reko laku noć

Satovi idu u rikverc i ženi se taj što ima novog fijata

Htela sam reci

Niste merodavni vi iz Srbije

:)

Bez ljutnje i dramatike :))
 
Zato sam se i ogradio, ne znam kakvi su obicaji tamo gde zena zivi i radi, kod nas je ovako kako je, zlo i naopako. A oni tamo mogu da se bahate, eto cim mogu da biraju koje ce ribe zaposliti na osnovu lepote i atraktivnosti. Verujem da je to razlicita problematika.
 
Zašto svi kažu " bitna je unutrašnja ljepota "

A lijepi dobijaju lakše poso a i muškarce koji ne prevrću po džepovima u nadi da im se zaglavilo 5 eura .....

Zasto ljudi a i žene lazu ?

to kazu ruzni ljudi :mrgreen:

Lazu da bi izvukli neku korist ili sakrili neko delo , obmanuli nekoga, prevarili ... :aha:
 
Zašto svi kažu " bitna je unutrašnja ljepota "

A lijepi dobijaju lakše poso a i muškarce koji ne prevrću po džepovima u nadi da im se zaglavilo 5 eura .....

Zasto ljudi a i žene lazu ?

ZpXNr.jpg
 

Back
Top