777

Glasnice, tema nije o ubacivanjima kilometarskih biblijskih tekstova niti o stavljanju linkova jehovini svedoci. Imas teme o njima jsno naznacene naslovom.
 
Poslednja izmena od moderatora:
nije uspeo niko ništa doprineti jer si je ti istrolovao i zatrpao praznim sadržajem.


Bili ,vidis da su im u crkvi zene Glavne,skrenuli su na levo,tj,odose im kola nizbrdo.
Izvinjavam se zbog mojih postavljenih pitanja njemu,jer on ti je ona izgubljena ovcica,koju Bog trazi.
 
Jadna mi je ta crkva i vernici, koji misle da sluze Bogu rugajuci se bespotrebno i lazno drugim ljudima...

Takvi se na zalost uklapaju u znake poslednjeg vremena ali nikako u crkvu poslednjeg vremena:

2.Pet 3:3 I ovo znajte najpre da će u poslednje dane doći rugači koji će živeti po svojim željama,
 
Takvi se na zalost uklapaju u znake poslednjeg vremena ali nikako u crkvu poslednjeg vremena:

Da li je moguce da ste vi,adventisti crkva poslednjeg vremena???


Otkrivenje 22,17 I Duh i nevesta govore: Dođi. I koji čuje neka govori: Dođi. I ko je žedan neka dođe, i ko hoće neka uzme vodu života zabadava.

Glasnik ovo ti je Crkva poslednjeg vremena,ali u njoj zene ne vrse sluzbu kao kod vas.


CITAT:"Jadna mi je ta crkva i vernici koji misle da ce dobiti spasenje ako diskriminiraju zene i lazu???

Ne znam u kojoj se crkvi diskriminisu zene,ali vidim da u vasoj se Forsiraju za Pastore i Vodje,sto apsolutno nije po Bozijem.U Pismu nigde ne pise o tome,pise da zene Cute u crkvama i pitaju muzeve ,jer su im Glava,isto kao sto Isus Glava muskarcima.

Ti ocigledno nemas sta da pises o broju 777,ali verujem da imas sta da napises o broju 10%.On vam je Glavni Cilj,i nikako ne mozete da ga zaobidjete,jer i pre svakog Bogosluzenja,vi trazite pare od vernika,ali strogo preko molitve Bogu,Pitam se Pitam dokle vise uzimate,zasto vam pastori ne rade ki i svi posteni ljudi:think:
 
Svedoci diskriminiraju zene.
Zene mogu da sluze u crkvi.
Ta zabrana se bazira na pogresnom razumevanju Biblijskog teksta.


Super ti Odgovor,da vidimo gde to pise u Pismu da je Bog rekao da zene budu pastori i Vodje.
Znam da pise ovako:
I KOr. 12,28 I jedne dakle postavi Bog u crkvi prvo apostole, drugo proroke, treće učitelje, a potom čudotvorce, onda darove isceljivanja, pomaganja, upravljanja, različne jezike.
Efesc 4,11 I On je dao jedne apostole, a jedne proroke, a jedne jevanđeliste, a jedne pastire i učitelje,

D.Apost.20,28 Pazite dakle na sebe i na sve stado u kome vas Duh Sveti postavi vladikama da pasete crkvu Gospoda i Boga koju steče krvlju svojom;
Ovaj stih je Dokaz da adventisti nemaju nista sa Bogom,jer on postavi Vladike-Muskarce,a vi postavljate Zene,a to Bozija crkva Nije,Niti ce biti,Amin
 
Izvini brate moj, jedini, rodjeni!

666, da , ok, skroz dopusteno!

Pozdrav, da , ok !!!!!!

Pa to je ono Glavno,bez toga necete moci ni da kupujete ni da prodajete,zamisli u biznisu ste,i radnja ne radi,mora da se Ima broj 666.Ma Haos ima da nastane,mame mi,bice Gusto:cool:
 
Super ti Odgovor,da vidimo gde to pise u Pismu da je Bog rekao da zene budu pastori i Vodje.
Znam da pise ovako:
I KOr. 12,28 I jedne dakle postavi Bog u crkvi prvo apostole, drugo proroke, treće učitelje, a potom čudotvorce, onda darove isceljivanja, pomaganja, upravljanja, različne jezike.
Efesc 4,11 I On je dao jedne apostole, a jedne proroke, a jedne jevanđeliste, a jedne pastire i učitelje,

D.Apost.20,28 Pazite dakle na sebe i na sve stado u kome vas Duh Sveti postavi vladikama da pasete crkvu Gospoda i Boga koju steče krvlju svojom;
Ovaj stih je Dokaz da adventisti nemaju nista sa Bogom,jer on postavi Vladike-Muskarce,a vi postavljate Zene,a to Bozija crkva Nije,Niti ce biti,Amin

KAKO GDE???

PA ZAR NEZNAS DA SU I U PRVOJ CRKVI ZENE SLUZILE CRKVI


http://forum.krstarica.com/entry.php/29707-DA-LI-JE-TO-TACNO-DA-ZENA-NESME-DA-GOVORI-ILI-UCI-U-CRKVI

Ne mozes na pogeesnom Bruklinskom tumacenju teksta, da stvaras pogresne dogme?
 
Poslednja izmena:
V.I.Evgenov, papirus Salt Britanskogo Muzeja kak istocnik izucenija egipetskih misterij >>zascit<<.
Izv. AN SSSR, otd. obscestvennyh nauk, N 6-7, L., 1933, str. 503-538.

8eul.jpg
 
Book of the Dead (39): From Shouting to Structure

Postoji prevedena i na nas jezik autora E.A. Volis Badza, koliko je merodavna ne znam, nisam citao.
 

Back
Top