4 horoskopska znaka koja će se najverovatnije vratiti svojim bivšim

Sensei

Master
Moderator
Poruka
73.034
Image1.jpg


Neki ljudi vole da vide raskid kao čist raskid, i ne pada im na pamet da se vrate u vezu sa osobom nakon što je nešto pošlo naopako.

Drugi, međutim, više opraštaju. Povratak sa bivšim je, u najmanju ruku, komplikovan, ali za određene horoskopske znakove to bi moglo doći prirodno zbog njihovih ličnosti.

Da pogledamo šta kaže astrolog Sindi Mekin ove druge...
 
Poslednja izmena:
Rak (21. jun - 22. jul)

Image1.jpg


Rak ne voli da juri nekog. Ali oni žele da svoje voljene drže blizu sebe kada budu blizu.

„Kada se Rak počini, oni su u tome zauvek“, rekao je Mekin ranije za Bustle. „Veoma su pažljivi koga puštaju da prođe svoju tvrdu školjku, ali kada ste u njihovom srcu, vi to posedujete. Rakovi su takođe veoma nostalgični i uživaju u stvaranju uspomena na koje se mogu osvrnuti.“ Iz ovih razloga, verovatnije je da će Rak dati svom bivšem drugu šansu. Samo ih ne uzimajte zdravo za gotovo.
 
Devica (23. avgust - 22. septembar)

Image1.jpg


Iako Device možda nisu poznate po svom romantičnom šarmu, one su definitivno posvećene onima koje vole. A ako vide priliku da se vrate u vezu sa nekim koga su nekada držali bliski, velike su šanse da će to iskoristiti.

„Device su stvorenja navike“, rekao je Mekin ranije za Bustle. „Kao zemljani znakovi, oni su efikasni, ekonomični i praktični. Zbog toga [možda] vole samo jednom u životu. Ako ste bili u vezi sa Devicom koja se davno zaljubila u vas, oni će ... vas primiti nazad." Povratak u ovu rutinu učiniće da se Devica oseća prijatno. I verovatno će vratiti isti nivo posvećenosti kao i ranije.
 
Vaga (23. septembar - 22. oktobar)
1701807444599.png


Povratak sa partnerom kojeg i dalje vole pomaže Vagama da se osećaju kao da su povratile svoju romantičnu ravnotežu.

Osim toga, za Vagu nikada nije izgubljena ljubav. „Vage imaju politiku da nikad ne prekidaju veze, bilo da je to prijateljstvo, partnerstvo, poslovni poduhvat ili ljubavnik“, rekao je Mekin za Bustle. "To ne znači da neće raskinuti, to znači da vas neće isključiti iz svojih života." Ako uopšte ne budete ljuti, razgovor „Hej, jeste li razmišljali o ponovnom okupljanju?“ mnogo lakšim.
 
Poslednja izmena:
Ribe (19. februar - 20. mart)


Image1.jpg


Za Ribe, deo prirode da su poslednji znak zodijaka je da imaju univerzalnu perspektivu na život i ljubav. To znači da im je čak i raskid ponekad samo mrlja na radaru, prirodna pojava na većem životnom putu.

„Za Ribe se na raskid ponekad gleda kao na privremenu čaroliju – te ružičaste naočare ih sprečavaju da vide surovu stvarnost“, rekao je Mekin ranije za Bustle. „Ako pokušate da se vratite zajedno sa njima, možda ćete se osećati iznenađeni njihovim tihim poverenjem da su sve vreme znali da ćete se vratiti. Bez obzira na razlog zašto ste ih napustili, oni će [to] videti kao nešto u prošlosti ." Ribe su spremne da krenu dalje i stvaraju nove uspomene. Ako se ponovo nađete sa njima, smatrajte da ste srećni.
 
Poslednja izmena:
Vaga (23. septembar - 22. oktobar)
Pogledajte prilog 1458775


Povratak sa partnerom kojeg i dalje vole pomaže Vagama da se osećaju kao da su povratile svoju romantičnu ravnotežu.

Osim toga, za Vagu nikada nije izgubljena ljubav. „Vage imaju politiku da nikad ne prekidaju veze, bilo da je to prijateljstvo, partnerstvo, poslovni poduhvat ili ljubavnik“, rekao je Mekin za Bustle. "To ne znači da neće raskinuti, to znači da vas neće isključiti iz svojih života." Ako uopšte ne budete ljuti, razgovor „Hej, jeste li razmišljali o ponovnom okupljanju?“ mnogo lakšim.
Ovo ne moze biti dalje od istine :lol:
 
Za Ribe je relativno tačno. Koga zavolim, volim ceo život bez obzira na razloge za eventualni rastanak. Ta osoba mi ostaje zauvek kao pogano mesto, ali je moje, ne odričem ga se.
Ako smo se rastali, to ne znači da afekcije prestaju-imam afekcije za čitav svet, pa i za dragu osobu koja me je "prešla".
Imam i čuvam te bivše osobe na pameti i u srcu, ali baš da bih im opet bila na tacni... mislim da ne bih. Nijednoj.
Moj podznak je Ovan, tako da... odluka je striktna i jasna. Jednom slomljeno-ne vredi da se lepi i spaja opet.
 
Poslednja izmena:

Back
Top