3 DAYS GRACE

to je valjda ona hejli shto peva u 1 3 hill (?!?!?!)
u svakom sluchaju
zbog retardirane drugarice [to joj je nik nije zapravo retardirana :lol:]
chula sam jednu pesmu
zaboravih ime
i nije bilo losha :lol:
 
Za neupucene. Pored Adama, Neila, Brada i Berija, ja sam jedna od osnivacica ovog banda. Sviramo alternativni rock. Ja im pomazem sa klavijaturama, bas gitarom, saksofonom i harfom. Izdali smo tri albuma Wave of Popular Feeling, Three Days Grace, One-X. Inace Adam se pali na mene, ali ja imam decka pa od toga nema nista. Trebalo bi da se vidimo ovih dana, posto izdajemo nas treci studijski album. Moje najomiljenije pesme su: Burn, Drug is an Enemy, Just like You, Hot Power, I Hate Everything About You, Starpower (obrada hita Sonic Youth), Scared and Sad, Let You Down, Born Like This, Drowners, Wake Up, Take Me Under, Overpower ft. Roisin Murphy 8)
 
@emilijabb
nemam pojma o cemu mi to pricamo ... nije ni bitno ....

evo predlazem - za ne upucene da poslusaju Animal I Have Become strava stvar!ili nesto MALO sporije poput One X, Let It Die,On My Own,Riot.
od balada predlazem Gone Forever i nenormalno dobru stvar Never Too Late !!!

p.s. song Are You Ready su radili za film Cursed (2005) kod nas preveden kao Ukleta ...
 
My Chemical Romance jeste neka vrsta rocka, Tokio Hotel je pop - rock, 30 Seconds To Mars nisu emo, ali ne znam sta su :D
Anyway, ne diraj mi MCR -.-... njima nista ne fali :-|

Slazem se. Inace, ako neko slusa pesme koji imaju kompeksniji sadrzaj od "Mali mrav" itd. ne znaci da je emo. Po mom skomnom misljenu (xD), emo osoba je ona koja tu pesmu dozivljava na neki glup i depresivan nacin. Nije kriva pesma, krivi su ljudi. :)

A od 3DG, omiljena pesma mi je...Get Out Alive.:)
 

Back
Top