"24"

Koji Vam je omiljeni liik iz serije?

  • Jack Bauer

    glasova: 8 72,7%
  • President David Palmer

    glasova: 1 9,1%
  • Nina Myers

    glasova: 1 9,1%
  • Tony Almeida

    glasova: 0 0,0%
  • Chloe O'Brien

    glasova: 0 0,0%
  • Bill Buchanan

    glasova: 0 0,0%
  • other

    glasova: 1 9,1%

  • Ukupno glasova
    11
  • Anketa je zatvorena .
Tabe, nemoj da te sanjam :lol: :mrgreen:
Nego, da pitam ja nešto?
Može li u uvodnom postu malo više o seriji, razrađenije to, kad može da se pogleda, o čemu se radi?
A ne ovako, iz neba pa u rebra :roll:
 
Serija se desava u realnom vremenu. Glavni lik je Jack Bauer CSI(anti-teroristicka jedinica) agent. U SAD-u je prikazano sest sezona a kod nas se prikazuje cetvra na Pinku(nedeljom u ponoc).Sedma sezona ce poceti da se prikazuje tek januara 2008. Svaka sezona ima 24 epizoda tj. 24 sati. Za to vreme Jack treba da spasi Ameriku od nekakvog sranja. Ne mogu da verujem da je vrlo malo culo za ovu seriju. MadonnaGirl preporucujem ti ovu seriju.
 
U sedmoj sezoni se vraca Toni Almeida kao bad boy. Ljut je Dzeku i krivi ga za Miselinu smrt. Na nekim forumima sam pronasao da ce Odri Rejns biti predsednica ali da nece biti sa Dzekom.Inace na FOX-ovom sajtu http://www.fox.com/24/ , postoji anketa koga bi smo vratili, ponudjeni likovi su Kloi O'Brajen,Bil Bjukenen,Karen Hejs i Vejn Palmer. Ja sam glasao nekoliko stotina puta za Bila Bjukenena.Ko nema sta da radi neka ide na FOX-ov sajt i neka da koji glas Bilu.
Please.
 
Meni je serija savrsena,ali ne gledam cetvrtu sezonu.Nazalost,ali duga je to prica zasto ne gledam....Inace,prve tri sam gledala bez daha,ali na TV-u jer nemam brz Internet.Zato,ako neko ima cetvrtu sezonu na DVD-u,i raspolozen je da mi je da,neka izvoli....
 
Pa svaka serija se daje jedna epizoda nedeljno:lol:
Imam dobre vesti kad je premijera za dva dana puste cetiri epizode, znaci januara 09 u dva dana cetiri epizode najbolje serije ikad snimljene.
Pokusaj da nabavis na diskovima kompletnu seriju.
 
Serija je ekstra, samo tezak smor je pratiti takvu seriju preko TV jednom nedeljno, isprekidano reklamama itd...
Mene je takodje smorila ona sezona (mislim drugaI) gde Kim upada u raznorazne nezgode. To je bas bilo smorno. A sve ostalo je super.
Nadam se da ce uskoro poceti i sedma sezona!
 
Serija je ekstra, samo tezak smor je pratiti takvu seriju preko TV jednom nedeljno, isprekidano reklamama itd...
Mene je takodje smorila ona sezona (mislim drugaI) gde Kim upada u raznorazne nezgode. To je bas bilo smorno. A sve ostalo je super.
Nadam se da ce uskoro poceti i sedma sezona!

Nece uskoro. Tek januara 09. Trebalo je da pocne januara ove ali je jedan producent imao avionsku nesrecu, Kifer je bio u zatvoru + strajk producanata.
 

Back
Top