Quantcast

2020 Godina

Vaske

Veoma poznat
Poruka
12.167
Vase zelje,nadanja,strepnje i tako sve sto je vezano uz zivot.

Prvo da Vam pozelim:

Srecnu 2020 godinu...zdravlja,srece,veselja!
:vatromet::vatromet::vatromet:
Hvala, takodje.

Voleo bih u 2020.godini da nastavim sa svojim putovanjima po Evropi, a ako bude Bagremovog i Šumskog meda da odem i negde van Evrope(npr. na Kubu ili Maldive).
Naravno, voleo bih(kao i svake godine do sada :lol: ) da upoznam ženu svog života koja će mi roditi decu, ali to nije toliko bitno. Želeo bih prvo, još da uživam u životu i da obezbedim toj ženi (kad je nadjem) i budućoj deci sigurnost. Zato se unapred radujem poslu, i molim Boga da meda bude što više

LUSJE

Legenda
Poruka
73.790
Hvala, takodje.

Voleo bih u 2020.godini da nastavim sa svojim putovanjima po Evropi, a ako bude Bagremovog i Šumskog meda da odem i negde van Evrope(npr. na Kubu ili Maldive).
Naravno, voleo bih(kao i svake godine do sada :lol: ) da upoznam ženu svog života koja će mi roditi decu, ali to nije toliko bitno. Želeo bih prvo, još da uživam u životu i da obezbedim toj ženi (kad je nadjem) i budućoj deci sigurnost. Zato se unapred radujem poslu, i molim Boga da meda bude što više
Divna iskrema zelja.
Bravo Vaske

Mister

Buduća legenda
Poruka
29.460
nisam je ni osetio u strci kakva je bila..fakat ja sam planirao nesto drugo..prvo sam u Sandanskom zakupio apartman za nas dvoje i kcer i mala Ilina..onda se u Subotu pre nove javio Dino Merlin da mu moja kci bude Ekskluzivni fotograf na novogodisnjem koncertu u Skoplju i tako bi..ostade da nas dvoje igramo fudbal 4 dana u apartmanu od 60 kvm.. no ona je dosla treceg tako da smo do kraja igrali sojcice i dobro je bilo..a mala? ona se ne odvaja od mene..super curica..drugi dio je bas bio ok..sedmog popodne smo se vratili

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.