2015 godine-vecina regruta u ruskoj armiji bice muslimani..

_Milanche_:
Mozda si u pravu ali gledao sam jednom kvote po zemljama koje su odobrene za green card.Mozda se to te godine tako potrefilo ali bas je ubidljiva vecina bila iz belackih zemalja...

Prema imigracionom zakonu kojeg je napravio neki Rabinovic, belci mogu da budu tek par procenata ... Inace, belaca ovde ima oko 50 procenata, po mojoj proceni ...
 
Deratizator:
Ma smrada treba deportovati u Izrael ... Al' mislim da su daleko veci problem Kadarovski, Abramovic, Cubajs, Primakov i slicni. Dakle, nema napred dok se to ne resi ... Iskreno se nadam da ce do toga da dodje - jer jednostavno MORA ...
I ja se nadam, ali nazalost, mislim da od toga nema nista. Putin jeste znatno bolji za Rusiju od Jeljcina, ali pitanje koliko je to dovoljno. Uostalom bice zanimljivo videti ko ce ga naslediti posle sledecih izbora.
 
Sto se tice toga da li neko zeli da se odseli u Rusiju zaboravlja se cinjenica da vec postoji veliki problem sa ilegalnom imigracijom, i to Kineza na dalekom istoku. Zapravo mnogi u Rusiji se boje masovnog kineskog naseljavanja, koliko se ameri boje meksickog. Sibir koji je izuzetno bogat sirovinama, i ekstremno slabo naseljen, deluje jako privlacno prenaseljenoj i resursima siromasnoj Kini, kineskim kompanijama, kao i hiljadama Kinezima iz njihovih severnih provincija (koje spadaju u poprilicno siromashne). Dakle dosli bi oni i bez lutrije, samo se Rusima ne isplati da ih tako masovno puste u zemlju.
 
sumnjivo lice:
Pa bas zato.Stekao si verovatno nesto i sad ces tek tako napustiti porodicu i rizikovaces glavu za teritoriju koju ce kasnije neki veliki srpski politicar da otpise i pusti niz vodu.Ili si totalna dileja,ili jednostavno neucis lekcije. ;)

Srbin sam i to ne mogu da menjam ... I moji su pre to radili i prolazili svakako, al to je tako ... Yebes sve kad je dusa prazna ...
 
Ne brinite nista...sporstki komentator Dusko Korac (cini mi se da bese on) rece na dodeli medalja, na SP u odbojci za zene, kako Rusija ima 300 miliona stanovnika. :D
Zaboravio se od puste zelje da SSSR ne postoji vise i da Rusija imam oko 150 miliona. :D:D

Koliko je meni poznato veci deo evrope muku muci sa natalitetom belih hriscana.A tu spadamo i mi.
Mozda za 50 godina nadju resenje. Da se ukine vera i onda nema problema. :lol:
 
Deratizator:
Srbin sam i to ne mogu da menjam ... I moji su pre to radili i prolazili svakako, al to je tako ... Yebes sve kad je dusa prazna ...

Au, bre..........patetika do bola........

hobased191769190519be9.gif
 
inagadadavida:
Sto ne ode u Rusiju??? :confused:

, nego kod mrskog neprijatelja srBskog naroda, koji nas je bombardovao, oteo Kosovo i bla,bla,bla............jedino te vadi , ako priznas da si tamo u nekoh organizaciji , koja ce da digne ovih dana Kip slobode u vazduh....... :D

Pa u Rusiju je jako tesko otici (mada razmisjao sam jedno vreme i o tome). Ovde sam imao rodbinu, tako da su mi oni pomogli da dodjem ovamo. Amerika jeste bila izvrsioc, ali za nekoga drugog ... a taj drugi je znase ko. Amerika kao kolonija judejska izvrsava ono sta gazde traze ...
 

Back
Top