200. veciti derbi (20 casova - stadion Partizana)

Smartanabil

Buduća legenda
Poruka
29.391
1591790009732.png

Jubilarni 200. Večiti derbi biće odigran u okviru polufinala Kupa Srbije večeras od 20 časova.

Dobre vesti za sve navijače koji nisu u mogućnosti da dođu u Humsku jeste da će na teritoriji Srbije moći da isprate čak dva prenosa.

Standardno, Arena Sport će prenositi duel između Partizana i Crvene zvezde, "zagrevanje" če praktično početi u 12.30 kada će na svom prvom programu Arena emitovati neke od derbija iz prošlosti, uz prenos drugog polufinala Čukarički - Vojvodina koji počinje od 17 časova.

TV B92 će kao televizija sa nacionalnom frekvencom takođe emotivati sliku iz Humske, uz studio koji počinje od 19 časova.

Gosti će biti bivši trener Partizana Vladimir Vermezović i nekadašnji napadač Zvezde Dragan Mrđa, dok će se sa stadiona uključivati bivši golman "crno-belih" Ivica Kralj.

https://www.sportske.net/vest/domac...a-cak-dva-prenosa-vecitog-derbija-410523.html
 
Nisam nesto optimistican, daj Boze da gresim... Ako budu igrali Asano i Markovic a mi izadjemo visoko ima da nas buse na kontre, a opet ako bude igrao Stevanovic jos gore, gledao sam prosli derbi na stadionu, mali je nezaustavljiv, iz pozicionog napada dribla i pravi probleme... Igrace im i Natko znaci opasnost i kroz sredinu...

E sad da ne bude sve crno, mislim da mali Gavra mora igrati od pocetka, kao i Ben, to su nam trenutno dva najbolja igraca, ako gledamo formu.. Deki ce da ih napali i bice velika tuca na sredini, ja bi uz Petrovica stavio Jovicica a ne Jovancica kako se najavljuje....

Videcemo i tog Ivanica, ovo mu je sad ili nikad... Od spiceva imamo petoricu ali nijedan nije u formi, to je zabrinjvajuce, verovatno ce igrati Vukanovic od pocetka, mada bi ja voleo Pavkova uz sav maler koji ga prati, na velikim utakmicama on je heroj, vec je davao golove Partizanu...
 
U pravu si za Ivanića, na kraju će ispasti promašena invensticija ako ne opravda uložen novac u njega. Do sad ništa nije pokazao. Asano je prosečan igrač, koji sem brzine nema ništa. Marković je raznovsniji, mada se ja ne pribojavam njihovog kvaliteta koliko sudisjkog navlačenja, i naše poznate nervoze zadnjih 10 minuta na njihovom stadionu.
Al, svedno mislim da prolazimo.
 
Zvezda je očajna. Panjevi najobičniji. Kako je moguće da je u prvenstvu tako velika razlika između Zvezde i Partizana. Aha, Zvezda je Vučićevo čedo. Moraju biti prvaci. U Partizanu par igrača imaju perspektivu. Zvezda je Bože sačuvaj.
Ne kaki, 14 bodova ste u minusu u prvenstvu, imate 4 nerešena i 5 izgubljenih. Jel vam neko kriv što ne znate pobediti male klubove u prvenstvu. Zvezva vam je poklonila kup, da spasite sezone.
 

Back
Top