marina.c
Veoma poznat
- Poruka
- 10.759
i ceo dan bi samo citala.jel![]()
....jašta! Em se stalno edukujem, em sam samozadovolj(e)na! Šta ćeš više??!
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
i ceo dan bi samo citala.jel![]()
Za ženski stas, stav i samopouzdanje potpetice s potpisom Christiana Louboutina navodno mogu učiniti čuda, a djeluju i na ženski libido jer je položaj stopala u njima ista kao za vrijeme orgazma
Stojite li na 15 centimetara vaša će stopala biti u istom položaju kao za vrijeme najvećeg seksualnog užitka. Tako tvrdi tvorac najpoželjnijih vrtoglavih potpetica na svijetu Christian Louboutin kojemu je to prišapnula vjerna klijentica.
Upravo je 15 centimetara najpoželjnija visina koju pripadnice ljepšeg spola obožavaju jer izdužuje tijelo i noge te podiže stražnjicu.
Sam dizajner svjestan je kako svojim klijenticama ustvari nanosi bol koju one trpe s osmijehom, no u skupocjenim cipelama zbog kojih mnoge provlače kartice, kupuju na rate te dižu potrošačke kredite žena može biti što god poželi - zavodljiva, sramežljiva, šarmantna i seksi.
Ove godine ovaj najpopularniji brand slavi 20. rođendan, a povodom obljetnice dizajner je izdao i knjigu koja će se naći u prodaji od 25. listopada.
Monografiju će krasiti dražesne i vesele pop-up ilustracije tipičnog Louboutinovog dizajna koje će svima onima koji si ne mogu priuštiti ovaj poprilično skupi hobi moći barem približiti svijet najseksepilnijih cipela.
![]()
http://zadovoljna.hr/clanak/moda_i_ljepota/15-centimetara-je-dovoljno-za-orgazam.html
Za ženski stas, stav i samopouzdanje potpetice s potpisom Christiana Louboutina navodno mogu učiniti čuda, a djeluju i na ženski libido jer je položaj stopala u njima ista kao za vrijeme orgazma
![]()
ja iovako ne umem da idem na stiklama, te mi je svaka stikla preko 5cm previsoka
a volim da ih nosim
a to da daju osecaj kao orgazam je takav nonsens da davno nisma cula veci
pretpostavljam da je to za one zene namenjeno koje pravi orgazam nisu ni dozivele![]()
Ma bre ne citate dobro...lepo kaze nije isti osecaj, nego su stopala u istom polozaju kao za vreme orgazma![]()
Pa to mogu i bosa da izvedem, nisu mi za to potrebne nakinđurene cipele za 500 dolara, ili koliko već koštaju.
mmm, da, a sto moras da hodas kao geisa u njima, nema veze.
imam one od 14 cm, odlican je osecaj - istina - ali... ne mozes da popijes opusteno nesto kad ih setas... tj mozes ali kako ces posle da nabadas do kola bog sam zna. za neko vece u prijatnoj atmosferi, sedenje i lozenje su ok, ali za izlazak i provod nisu.
one od 15 mogu samo jos gore da budu, ok to je vec fetisizam za mene, zadovoljstvo ne dolazi iz samog polozaja stopala nego iz nekih drugih izvora![]()
e nije tema,al samo da vam kazem,moja drugarica moze da svrsi kad hoce,bez da je sa tipom ili da se dodirne.
samo nesto hot da procita
propustila si prilično....nikad nisam stala na 15cm![]()
ih...jaka stvar
pa svršavam za tili čas....čim otvorim milku svršim sa njom za tili čas....
pa posle u širokom luku zaobilazim lepljivu temu....
propustila si prilično....
sve sami tehničari oko tebe ....
Ma bre ne citate dobro...lepo kaze nije isti osecaj, nego su stopala u istom polozaju kao za vreme orgazma![]()
kako li su do toga dosli da mi je znati
e bre svasta glupo slusam svaki dan
da li moja noga uopste moze prirodno da zauzme taj polozaj majku mu
nesto ne verujem
a orgazam - e to je bilo i bez tog polozaja, lazu bre![]()
ali niko nije garantovao da ćeš ga doživjeti kupovinomNe moram da platim par hiljada dolara da bi doživela orgazam.
Mogu to i bosa. I za dž.
A cipele u uvodnom postu su, by the way, ružne da ružnije biti ne mogu.
Blah to je samo marketing
Nikad ne bih nosila te cipele iako su lepe
Dovoljno mi je 7cm stikle,To mi je i za djusku i za setnju