100

100

  • ne, ja to ne radim

  • može mi se :roll:

  • nemam pojma


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Da, kad dugo radim, pa kad pravim pauzu dignem noge na sto i prekrstim ruke na potiljku. To me opusta. Ali samo kad sam sama u prostoriji (radim kod kuce, znaci - uvek).
 
Редовно дижем ноге на сто у дневној соби и на мој писаћи док сам за компјутером (за тим столовима се не једе). Штета што на послу не могу. И унервозим се кад ми дођу гости, па не смем да подигнем ноге. Не подносим седење са ногама на земљи, ваљда због циркулације.
 
Moj otac bi se zgrozio na podignute noge tamo gde im nije mesto.
Njegov moto je;"ne spustaj zadnjicu ili noge na mesto sa koga ces posle da jedes"
p015.gif
 
Ja obavezno pridignem noge al ih i prekrstim da smo nacisto 8-) Al ne na astal nego negde drugde npr drugu stolicu ili na polufotelju ( na naslon ) ili na pijanino on mi je jos i najzgodniji ... mislim visina mu je taman super... i naravno ne u patikama ili cipelama...
 
storm cloud:
Редовно дижем ноге на сто у дневној соби и на мој писаћи док сам за компјутером (за тим столовима се не једе). Штета што на послу не могу. И унервозим се кад ми дођу гости, па не смем да подигнем ноге. Не подносим седење са ногама на земљи, ваљда због циркулације.
To je super za odmaranje vena i na kraju i za cirkulaciju , ali i za rad bubrega ...!
 
Pa sad postoji i narodna izreka:"Ne spustaj dupe na ono sto te labom hrani"
Da je to lepo i ok svi bi na svojim radnim mestima dizali noge na sto ili sedeli na njemu.
Zamislite situaciju:[taman rasiris burek na sto ili nesto drugo]Dolazi kolega i spusta svoju cenjenu na sto ili seda na stolicu i stavlja ti noge pod nos.
Ne ide sto jes jes.Zna se sta za sta sluzi.
e042.gif
 
storm cloud:
Не подносим седење са ногама на земљи, ваљда због циркулације.
Isto... imam neku hoklicu za te namene.
He, uvek sedim na dve stolice.
Na jednoj ja, na drugoj noge.
Fair. 8-)
 
PLESsitnihDEMONA:
Gotovo uvek dizem noge na stol...posebno ako je onaj mali stocic,pa jos u ravni sa foteljom.
A kada sma negde u kaficu imam obicaj da podignem noge (uglavnom jednu nogu) na slobodnu stolicu pored mene.
To radim,jer mi tako odgovoara...cesto me mnogo bole noge i odgovara mi da mi budu u ravni kada sedim.
I zabole me stojko sto to nekome smeta...meni tako odgovara,a i necu da trpim bol kad ne moram.
I ja isto a kad citam u krevetu podignem ih uz zid ,kad lezim na trosedu zabacim ih na naslon
 
kakav je to stari forum

ma ne dizem noge na sto to je ljudi moji neudobno.....dignem na stolicu..ali ovako van kuce nemam takve prilike
 

Back
Top